Zaloguj się, aby obserwować  
Bracio

Splinter Cell: Blacklist temat ogólny

89 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2013 o 22:19, Darkstar181 napisał:

A co ma tu poziom trudności do rzeczy ? Czy to weteran, normalny, czy perfekcjonista,
przed gazem i paralizatorem nie uchronią się. Co najwyżej do wabika wyślą tylko jednego,
bądź będzie ich więcej w kolejnych falach.
Trzeba po prostu znaleźć dobrą miejscówkę (a każda mapka ma przynajmniej jedną takową)
i tyle.


Na najwyższym poziomie trudności nie da się uzupełniać amunicji, chyba że misje od Charliego są wyjątkiem.

Dnia 10.12.2013 o 22:19, Darkstar181 napisał:


Poza tym na sprzęcie dla ducha faktycznie jest najłatwiej, bo absolutnie nie da się Ciebie
usłyszeć.


Po raz kolejny, nawet z najlepszym sprzętem przeciwnicy mogą Cię usłyszeć na perkekcjoniście. Nie wiem czy na PC da się stopniować prędkość przemieszczania się podczas skradania, ale jeśli Sam porusza się z maksymalną szybkością to wrogowie to słyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 15:33, Darkstar181 napisał:

Cóż, wersja PC takich problemów raczej nie ma... konsole.


Tja. PC za to ma genialny Uplay, który działa tak genialnie, że dzisiaj znowu ściąga mi łatki do tej gry i instaluje je w żółwim tempie, co ciekawe to są te same łatki, które instalowałem wczoraj ;/

Nie rozumiem tego systemu, aż zaczynam uważać że 18 zł za tyle babrania to i tak za dużo. Do tej pory nigdy nie miałem problemów z wersjami cyfrowymi, jedynie z pudełkowymi i to głównie z tanich edycji (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 19:13, Smooqu napisał:

Nie mam słów. Znowu mi dzisiaj grę update''uje ten pieprzony Uplay. Co to ma znaczyć???

Myślałem, że Uplay sam z siebie nie update''uje. Jeszcze.
Większość gier Ubi przy włączaniu sprawdza dostępność aktualizacji. Po prostu anuluj i idź dalej. Tak miałem z Assassin''s Creed: Revelations (albo III, nie pamiętam), cały czas chciał zainstalować łatkę, którą już zainstalowałem. W końcu zacząłem to olewać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 19:35, Noxbi napisał:

Myślałem, że Uplay sam z siebie nie update''uje. Jeszcze.


Sam nie updatuje tylko robi to podczas jak włączam grę. Od teraz też będe to olewał. Dzięki za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 17:39, mistrzgry napisał:

Grałem w Balcklist - przeszedłem dwie misje - dziś włączam grę, a tu save poszły się
je.... i wszystko od nowa? Ktoś tak miał?

Ja tak miałem wielokrotnie.
Zmieniałeś nazwy dla zestawów sprzętu dla bohatera lub nazwy szpiegów/najemników w multi? Ja właśnie po tym traciłem sejwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Blacklista w promocji za 20 zł i nawet nawet, nie powiem, spodobał mi się. ;) Przeszedłem kampanię, teraz zostały misje na co-opie. Ktoś byłby chętny? :) Jakimś hardcore''owy graczem to ja nie jestem, a tym bardziej nie jestem wymiataczem w SC (choć z serią jestem zrzyty), ale tak na wspólne przejście kilku misji bym się pisał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał na coopa.
Już się tu raz deklarowałem, ale okazało się, że zbytnio czasu nie miałem na granie, zwłaszcza że niektóre misje wymagają trochę czasu, a później już mi było głupio o sobie przypominać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To podaj jakieś namiaru na swoje konto uPlay. Co prawda teraz więcej czasu spędzam w Assasins Creed IV niż w Splinter Cell, ale nadal jest kilka misji z co-opa, które chciałbym ukończyć.

p11k gra była na zimobraniu w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 16:32, Wojman napisał:

To podaj jakieś namiaru na swoje konto uPlay.


Mój nick na Uplay to Radekrick. Zapraszam, jakoś się dogadamy co do misji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 16:02, p11k napisał:

Gdzie dorwałeś go za 2 dychy?

na alegro mozna kupic. ja kupilem wersje delux plus jakas gre spiacy pies w ktora nie gram za 3dychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jestem chetny do grania w Blacklista, jednak rzadko kiedy jestem na Uplay. W razie czego łapcie mnie na Steamie, tam jestem znacznie częściej.

UPlay: Radekrick
Steam: radekrick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem na ps3 tez w jakiejs promocji,musze przyznac ze gra jest bardzo grywalna ale po dluzszych posiedzeniach z multi zaczolem odkrywac niepokojace bugi...przewaznie i najbardziej irytujace sa zawieszki przewaznie przy migracji hosta,ale rowniez zdarzaja sie zupelnie randomowe w przeroznych sytuacjach co naprawde irytuje bo rzadko to sie nie zdarza mam nadzieje ze ubi pracuje nad tym...ale w gamplayu rowniez dochodzi do przekomicznych sytuacji po ktorych idzie wszystkie wlosy powyrywac,np grajac szpiegiem polecenie do ataku nozem potrafi sie totalnie zawiesic,i nasz bohater w ogole nie reaguje!bardzo czesto atak nozem potrafi nie zaskoczyc z w ogole nie wiadomych przyczyn co przewaznie konczy sie nasza bez sensowna smiercia,grajac najemnikami najbardziej wkurza ilosc olowiu jaka trzeba wladowac w szpiegow czasem padaja jak trzeba ale czasem seria w glowe nic nie daje!!!kolejna gra ubi z nie istniejacymi hitboxami.Mimo tych bledow i tak sie wraca do grania bo musze przyznac blacklist daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o Pomoc.

Kupilem gre Splinter Cell Blacklist i otrzymalem wraz z gra kod na dodatek wyzszy eszelon.w ktorego sklad wchodza kombinezon specjalne google dodatkowe zadanie. Gdzie ja mam wpisac ten kod podobno w grze klikajac na dodatki itd ale wpisuje tam i wyskakuje mi informacja ze kod jest niepoprwany a to juz drugi kod ktory posiadam bo poprosilem sprzedawce zeby przyslal mi nowy bo ten wczesniejszy jest niepoprawny. Wiec wydaje mi sie ze ja cos zle robie. na tej kartce z tym kodem pisze ze trzeba go wprowadzic na stronie www.splintercell.com/vip ale wchodzac na ta strone nie wiem gdzie go tam wpisac. wiec prosze o pomoc jesli ktos wie gdzie to wpisac zeby chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 19:17, Gawronski1990 napisał:

na tej kartce z tym kodem pisze ze trzeba go wprowadzic na stronie www.splintercell.com/vip
ale wchodzac na ta strone nie wiem gdzie go tam wpisac. wiec prosze o pomoc jesli ktos
wie gdzie to wpisac zeby chodzilo

Przeczytałeś chociaż co jest napisane na tej stronie? Zamówienia przedpremierowe zostały zakończone wraz z premierą gry. Twój kod prawdopodobnie nie służy do odblokowania zawartości w grze, a tylko zamówienia przedpremierowego edycji Upper Echelon. Jeśli chcesz go wykorzystać napisz do pomocy technicznej. https://support.ubi.com/pl-PL/
Osobiście nie widzę innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoim koncie UPlay kliknij ikonę koła zębatego. Następnie wybierz aktywuj produkt i spróbuj wpisać klucz. Ważne: należy wpisać klucz dokładnie taki jaki on jest czyli DUŻYMI LITERAMI i ze wszystkimi myślnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam grę Splinter Cell: Blacklist. Co zrobić aby grać od samego początku. Miałem siostrzeńca, który doszedł do połowy, ale chciałbym ją sam przejśc od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować