Zaloguj się, aby obserwować  
Bracio

Splinter Cell: Blacklist temat ogólny

89 postów w tym temacie

Czy wersja gry na PS3 wymaga jakiegoś kodu aktywacyjnego do PSN, czy mogę bez obaw kupić używkę i cieszyć się wszystkimi możliwościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 16:08, Bezi_113 napisał:

Czy wersja gry na PS3 wymaga jakiegoś kodu aktywacyjnego do PSN, czy mogę bez obaw kupić
używkę i cieszyć się wszystkimi możliwościami?

Nie ma żadnego kodu aktywacyjnego, są jedynie kody na dodatkowe stroje jak ktoś kupił Upper Echelon edition.
Online pass też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z sekwencją QTE podczas finałowego pojedynku z Sadiq''iem: zupełnie jakby gra nie reagowała na wciskanie klawisza walki. Czy ktoś miał podobny problem, albo zna jakiś sposób na to? Gra w wersji 1.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Może to głupie pytanie, ale próbowałeś po prostu cały czas wciskać klawisz walki gdy już bohaterowie się ze sobą przytulają? Wiesz, tak bez ładu i składu, nawet gdy jeszcze nie pojawia się, że możesz mu odebrać nóż? Bo ja to właśnie tak przechodzę tego typu QTE i tak też przeszedłem to. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 01:38, Noxbi napisał:

Hmm... Może to głupie pytanie, ale próbowałeś po prostu cały czas wciskać klawisz walki
gdy już bohaterowie się ze sobą przytulają? Wiesz, tak bez ładu i składu, nawet gdy jeszcze
nie pojawia się, że możesz mu odebrać nóż? Bo ja to właśnie tak przechodzę tego typu
QTE i tak też przeszedłem to. ;p

Pomogło :) Blacklist zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować