Zaloguj się, aby obserwować  
DoMiNo1992

Crysis 3 - temat ogólny

241 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2013 o 15:13, lis_23 napisał:

Jak jest z tą optymalizacją? - ponoć na I7 4,5 ghz i GTX 670 SLI gra wyciąga 20 fps w
wysokich ustawieniach i bez AA ( tak przynajmniej piszą na innym portalu )
pobrałem betę ale że multi nie cierpię to jeszcze nie sprawdzałem.

mi na i52400 i kreconym 6870 na medium chodzi ledwo co 30kl/s srednio
Coś jest ze starami chyba do tej gry nie tak jak battlefield 3 chodzi prawie na full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2013 o 15:19, diabolo20 napisał:

mi na i52400 i kreconym 6870 na medium chodzi ledwo co 30kl/s srednio
Coś jest ze starami chyba do tej gry nie tak jak battlefield 3 chodzi prawie na full


To aż się boję jak pójdzie na I5 - 2500K i GTX 570 ...
dodam, że Crysis 2 w DX11, z teksturami w wysokiej rozdzielczości, ze wszystkim na ultra i w rozdzielczości 1920x1080 wyciąga mi od 30 do 40 fps - więcej, te 40 fps z Game Boosrer 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The connectoin to the Crysis 3 server has been lost or cannot be established. Please try again later. You are being returned to the main menu."
Ktoś wie jak poradzić sobie z tym bublem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na very high oprócz shading i shadows(oba odpalone jedzą prawie 15 fps z high na very high O_o) z SMAAx2 1680x1050 i5 2500k,hd 7850 + 8GB ramu 40+ fps(czasem spadnie do 25) więc całkiem dobrze zoptymalizowane.

Bralo z kartą nie będziesz miał problemów, to jest od microsoftu badziewie które symuluje efekty dx11 na dx10, ale podobno tylko na win8 to działa czy coś takiego xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 16:13, Juri_gag napisał:

Wszystko na very high oprócz shading i shadows(oba odpalone jedzą prawie 15 fps z high
na very high O_o) z SMAAx2 1680x1050 i5 2500k,hd 7850 + 8GB ramu 40+ fps(czasem spadnie
do 25) więc całkiem dobrze zoptymalizowane.

Bralo z kartą nie będziesz miał problemów, to jest od microsoftu badziewie które symuluje
efekty dx11 na dx10, ale podobno tylko na win8 to działa czy coś takiego xd.

to czemu mi tak nieidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 16:48, lis_23 napisał:

> Do kiedy trwa beta?

Chyba do 12 lutego.

hej pogadajcie na mjim poscie bo to mój pierwszy nazywa sie mam sprawe fajnei bedzie sie gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to czemu mi tak nieidzie?

Bo masz gorszą kartę graficzną.

Nawet jak byś miał taki sam zestaw jak kolega , to miałbyś pewnie kilka kl/s +/-.
Dużo czynników wpływa na działanie gry.

@Juri_gag. Właśnie zauważyłem , że działa tylko z W8. Niech ich szlag trafi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kręcony 6870 powinien mięć podobną, niewiele gorszą wydajność niż hd 7850 więc imho dziwne, jaka rozdziałka, jakie AA ? No ale na medium poniżej 30 fps to dziwne :D Może po prostu 1 GB masz na grafice i dlatego tak ? U mnie na very high tekstury i SMAAx2 zżera ponad 1600 MB na grafice w 1680x1050 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa i wyłącz VSYNC w ustawieniach gry jeśli masz włączone, u mnie z tym osiągało stałe 30 FPS lol :D W dodatku na sterownikach 13.1 MSAA w opcjach gry na grafikach od AMD jest zupełnie niezoptymalizowane, trza grać na FXAA(dziwne że na grafice od AMD to mam do wyboru, lol)/SMAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Mam pewien problem. Chciałem sobie zagrać w wersję beta Crysis 3, ale Origin nie wykrywa mojego internetu. Do tej pory mi jakoś to nie przeszkadzało bo grałem tylko w fife 13 na Origin. Tylko czasami jest tak że Origin wykryje mój internet i chodzi ale to jest z dwa razy na miesiąc. Gdy chce wejść w tryb online pisze mi: Brak połączenia z Origin. Niemożliwe nawiązanie połączenia. Sprawdź swoje połączenie internetowe lub spróbuj później, jeśli problem wystąpi ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 15:13, lis_23 napisał:

Jak jest z tą optymalizacją? - ponoć na I7 4,5 ghz i GTX 670 SLI gra wyciąga 20 fps w
wysokich ustawieniach i bez AA ( tak przynajmniej piszą na innym portalu )
pobrałem betę ale że multi nie cierpię to jeszcze nie sprawdzałem.


Z tego co ja słyszałem na niepodkręconym i7 2600k i GTX580(313.96) wyciąga 30 fpsów na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 17:16, Juri_gag napisał:

Kręcony 6870 powinien mięć podobną, niewiele gorszą wydajność niż hd 7850 więc imho dziwne,
jaka rozdziałka, jakie AA ? No ale na medium poniżej 30 fps to dziwne :D Może po prostu
1 GB masz na grafice i dlatego tak ? U mnie na very high tekstury i SMAAx2 zżera ponad
1600 MB na grafice w 1680x1050 ;p

no właśnie mam 1gb i rozdziałka ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże oczopląsu można dostać. Super, pięknie, ładnie ale gdy stoi się w miejscu. Sprint, obrót i wszystko rozmazane. A jak przy tym dochodzi do walki to już w ogóle. NIC NIE WIDAĆ, same błyski. Po dłuższej sesji to epilepsji można by się nabawić. Do tego zgrzyty, spadek fpsów, brak płynności. Dobrze, że jest taka beta, za cholerę tego nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 18:48, KamyK_84 napisał:

Boże oczopląsu można dostać. Super, pięknie, ładnie ale gdy stoi się w miejscu. Sprint,
obrót i wszystko rozmazane. A jak przy tym dochodzi do walki to już w ogóle. NIC NIE
WIDAĆ, same błyski. Po dłuższej sesji to epilepsji można by się nabawić. Do tego zgrzyty,
spadek fpsów, brak płynności. Dobrze, że jest taka beta, za cholerę tego nie kupie.


To wyłącz rozmycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dałem na medium i chodzi plynnie ale panowie sie niepostarali, elementy koliste dalej nie sa okragle , dalej gra robiona tylko pod konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda identycznie jak Crysis 2... I nie chodzi o grafikę, która dla mnie odgrywa którąś tam rolę z rzędu, ale o rozgrywkę, czy nawet interfejs... Chyba wracam do Crysis Wars ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ballonik a czego oczekujesz, dzisiaj multi w FPS wygląda tak samo. COD od 6 lat ma takie samo multi(od czasów CODA 4), Crysis 2 i Crysis 3 ma też takie samo, jednak jak dla mnie 3 wygląda nieco lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować