Zaloguj się, aby obserwować  
DoMiNo1992

Crysis 3 - temat ogólny

241 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2013 o 12:59, meJKu napisał:

> Wszystkie gry od EA wymagają orgina, niezależnie gdzie je kupisz...czy to wersja
pudełkowa,
> czy klucz z sieci.
Szkoda, Crysis 2 też był wydawany przez EA, a nie wymagał tego g... programu : )

O ile pamiętam wtedy jeszcze nie było Orgina, więc pewnie dlatego nie wymagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2013 o 13:32, Darkstar181 napisał:

O ile pamiętam wtedy jeszcze nie było Orgina, więc pewnie dlatego nie wymagał.


Oj, chyba był - w tym samym czasie wyszedł " Dragon Age II ", który to Orgina wymaga
z tego co pamiętam, CryTek wywalczył sobie jakoś odrębność dla C2 od Orgin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu problemy z tym GÓWNEM - ORIGINEM. Już w Battlefieldzie 3 się wystarczająco nawnerwiałem, a teraz powtórka z rozgrywki przy Crysisie... W każdej grze problem z jakimś gównianym programikiem bez którego nic się nie odpali. Zobaczycie, niedługo zrobią "obowiązkowe logowanie do SREJSBUKA" żeby móc zagrać w jakąś grę. Zresztą EA już zaczęło iść w tym kierunku robiąc jakiś popieprzony battlelog przez przeglądarkę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 10:48, vader666 napisał:

Siemanko

Uruchomił może ktoś Crysis dodany do Hunter Edition bo mi po ściągnięciu i instalacji
wyskakuje błąd ze gra nie może zostać aktywowana.Musze czekać do jutra na oficjalna premierę
C3 ale co ma piernik do wiatraka gra powinna działać od premiery minęło 5 lat. Napisałem
do EA ciekawe co mi odpiszą :P

Pozdro

Mam podobnie , chyba trzeba czekać do jutra bo jak na razie gra nie istaniej bo premiera u nas dopiero jutra . Chociaż ja już ją przeszedłem jakieś 20 min temu xD

1. popierz program FlyVPN
2. instalujemy go
3. w origin klikamy tryb offline i całkowicie go wyłańczamy
4. nie trzeba się rejestrować klikamy zakładkę "Free Trial" włączy nam się strona z tymczasowym loginem i hasłem
5. logujemy się i wybieramy serwer z USA np. daje 2 od dołu
6. wybieramy i klikamy connect
7. czekamy aż nas połączy
8. gdy nas połączy pojawi się dymek prawy dolny róg
9. klikamy ikonkę Crysis 3 z pulpitu
10. gramy :P (w czasie gry może się pojawić okienko że program przestał działać ale klikamy ok i dalej gramy)
I nie wałańczaj trybu milti :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 14:51, robertbomba napisał:

> Siemanko
>
> Uruchomił może ktoś Crysis dodany do Hunter Edition bo mi po ściągnięciu i instalacji

> wyskakuje błąd ze gra nie może zostać aktywowana.Musze czekać do jutra na oficjalna
premierę
> C3 ale co ma piernik do wiatraka gra powinna działać od premiery minęło 5 lat. Napisałem

> do EA ciekawe co mi odpiszą :P
>
> Pozdro
Mam podobnie , chyba trzeba czekać do jutra bo jak na razie gra nie istaniej bo premiera
u nas dopiero jutra . Chociaż ja już ją przeszedłem jakieś 20 min temu xD

1. popierz program FlyVPN
2. instalujemy go
3. w origin klikamy tryb offline i całkowicie go wyłańczamy
4. nie trzeba się rejestrować klikamy zakładkę "Free Trial" włączy nam się strona z
tymczasowym loginem i hasłem
5. logujemy się i wybieramy serwer z USA np. daje 2 od dołu
6. wybieramy i klikamy connect
7. czekamy aż nas połączy
8. gdy nas połączy pojawi się dymek prawy dolny róg
9. klikamy ikonkę Crysis 3 z pulpitu
10. gramy :P (w czasie gry może się pojawić okienko że program przestał działać ale klikamy
ok i dalej gramy)
I nie wałańczaj trybu milti :P



Nie chodzi mi o Crysis 3 wiem ze premiera dopiero jutro, dziś nie zagram no chyba ze zastosuje twoja metodę.
Moje pytanie dotyczyło pierwszej części Crysis który został dodawany jako bonus do Crysis 3-Hunter Edition w sklepie Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 15:04, vader666 napisał:


Nie chodzi mi o Crysis 3 wiem ze premiera dopiero jutro, dziś nie zagram no chyba ze
zastosuje twoja metodę.
Moje pytanie dotyczyło pierwszej części Crysis który został dodawany jako bonus do Crysis
3-Hunter Edition w sklepie Gram.pl


Też tam zamówiłem tą samą wersję C1 chciałem dać znajomemu (na xboxa) bo mam już 1 kopie jej wieć myślałem ze dadzą mi wybór platformy ale sie zawiodłem ... dodałem ją do gier jakich mam ale nie pobierałem , pobiore ją i zobacze co się stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 19:23, lis_23 napisał:

Czy grę można już zainstalować, czy lepiej czekać do minuty po dwunastej w nocy?.


Można zainstalować i nawet pobrać poprawkę, ale niestety nie da się go odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w konsolowej wersji Crysisa 3(konkretniej Xbox) można zmienić polską wersję językową na angielską? Jest to dla mnie bardzo ważne, bo ciężko będzie mi wytrzymać z polskim dubbingiem, w szczególności że nie należy do najlepszych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam kampanię mam już za sobą (na Free VPN jadę od poniedziałkowego wieczora ;-D ) Co do dubbingu to jest niestety beznadziejny - gorszy niż w dwójce. Polecam ściągnięcie angielskiej paczki językowej - klimat bez porównania. Teraz już pozostaje tylko sieczka w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zmienić język Polski na Angielski. Ściągnąłem Language Pack z sieci torrent podmieniłem pliki i zmieniłem wpis w pliku cfg.Działa wszystko jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho w temacie ...
używacie " Crysis 3 CVar Configurator "? - gdzie mam zapisać dokonane zmiany w oprawie graficznej gry? - " apply settings "?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ponoć nawet na nowym " potworze " od Nvidii za ponad 4 tysiące zł gra wyciąga 43 fps i to nie ze wszystkim na maxa - nieźle ...
ja gram na wysokich, tekstury i obiekty bardzo wysokie, rozdzielczość FHD i już przy uruchomieniu gry procesor działa prawie na maxa a po wyjściu z gry ( 30 minut grania ) mój GTX 570 jeszcze przez ok. 10 minut ma 46-40 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 19:38, lis_23 napisał:

Heh, ponoć nawet na nowym " potworze " od Nvidii za ponad 4 tysiące zł gra wyciąga 43
fps i to nie ze wszystkim na maxa - nieźle ...
ja gram na wysokich, tekstury i obiekty bardzo wysokie, rozdzielczość FHD i już przy
uruchomieniu gry procesor działa prawie na maxa a po wyjściu z gry ( 30 minut grania
) mój GTX 570 jeszcze przez ok. 10 minut ma 46-40 stopni.


No to nieźle. Sam zamierzam kupić Crysisa 3 i właśnie byłem ciekawy jak jest z optymalizacją. Co do samej grafiki - naprawdę widać, że to "next-gen"? Jest ona dużo lepsza niż w BF3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2013 o 20:08, Hommicide napisał:


No to nieźle. Sam zamierzam kupić Crysisa 3 i właśnie byłem ciekawy jak jest z optymalizacją.
Co do samej grafiki - naprawdę widać, że to "next-gen"? Jest ona dużo lepsza niż w BF3?


Test na I5-3579K:

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/jaki_sprzet_do_crysis_3_test_20_kart_graficznych_amd_i_nvidia?page=0%2C6

Nvidia GTX Titan - 45 fps

a grafika jest ładna nawet na wysokich, lepsza niż w " Crysis 2 " - oświetlenie, woda, roślinność robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku gra nawet na niskich przy konfigu w podpisie C3 był niegrywalny, nagłe spadki fpsów i inne lagi. Pomogło odpalenie Crysis 3 CVar Configurator i ustawienie gry żeby odpaliła się w oknie na całym ekranie. Teraz gram na wysokich teksturach i ustawieniach wszystkie spadki fpsów ustały i gra chodzi bardzo płynnie w 35 - 45 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 11:38, necron1501 napisał:

No i jak tam Crysis się sprawuje? Dobrze zoptymalizowany, bardziej przypominam pierwszą
część czy drugą ?


Właśnie przed kilkoma minutami skończyłem grać i muszę przyznać, że podobała mi się bardziej niż część 2. Zakończenie jest interesujące, tutaj Crytek ma ode mnie plusa ;). Jeśli chodzi o optymalizację to u mnie kiepsko (C2D E4600 2.4GHz, 5GB RAM DDR2, GF GTX560) na minimalnych na niektórych mapach mocne spadki FPSów ale to chyba nie wymaga zbytnio komentarza :P. A sama rozgrywka to raczej połączenie 1 i 2 - taki jakby złoty środek (większe mapy, większa swoboda niż w 2 ale do jedynki jeszcze daleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomogło odpalenie Crysis 3 CVar Configurator

Jak zapisać zmiany dokonane w tym programie, tak, żeby gra je zapamiętała?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2013 o 13:04, beavisx napisał:

Właśnie przed kilkoma minutami skończyłem grać i muszę przyznać, że podobała mi się bardziej
niż część 2. Zakończenie jest interesujące, tutaj Crytek ma ode mnie plusa ;). Jeśli
chodzi o optymalizację to u mnie kiepsko (C2D E4600 2.4GHz, 5GB RAM DDR2, GF GTX560)
na minimalnych na niektórych mapach mocne spadki FPSów ale to chyba nie wymaga zbytnio
komentarza :P. A sama rozgrywka to raczej połączenie 1 i 2 - taki jakby złoty środek
(większe mapy, większa swoboda niż w 2 ale do jedynki jeszcze daleko)


Hmm, mam lepszy proces bo i5, ale kartę graficzną mam GTX 560 Ti, a to chyba jest ta sama półka, ramu też mam tyle samo. Nic to, poczekam aż parę patchy poprawi optymalizację, nie wyobrażam sobie grać w Crysisa na low, kwestia przyzwyczajenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować