Zaloguj się, aby obserwować  
DoMiNo1992

Crysis 3 - temat ogólny

241 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2014 o 21:01, Milerv13 napisał:

a jak tam serwery w crisis 2 słyszałem że miały być zamknięte ;\


I masz rację:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=84616

Ogólnie obawiam się że jeśli liczysz na płynną i przyjemną rozgrywkę w trybie online to powinieneś sobie Crysisa 3 odpuścić:
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/crysis-3-milti-player-beta-amd-fx-intel-ivy-bridge-pctuning-test-procesor.html
Z tego co widzę to ten tryb NAPRAWDĘ potrafi zadusić słabsze procesory - twój jest o kilkadziesiąt procent wolniejszy nawet od Pentium G2020T z tej listy. Więc niestety podejrzewam się że nie utrzymałbyś stabilnych nawet 30 klatek na sekundę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 21:14, Milerv13 napisał:

A jest możliwość zagrania na serwerach np. pirackich w crisis 2 ???


BAN - za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie: kupując polską wersję językową Crysis 3 (czyli wydanie pudełkowe), jestem zmuszony grać w taką wersję językową, czy też mogę w Origin ściągnąć wersję ENG (angielską; zależy mi głownie na dialogach)? Na jakiej zasadzie to działa w Origin? Kupując pudełkowe wersje gier na Steam wiem, że zawsze można ściągnąć grę w oryginalnej wersji językowej, a jak jest tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Język na angielski zmienić można [głosy, napisy], ale niestety w sposób ''nieoficjalny''. Trzeba pociągnąć dwa pliki z angielskiej wersji językowej gry i podmienić zamiast plików z naszej rodzimej wersji + zmiana jednej linijki w rejestrze systemowym. Poniżej intrukcja.

http://tnij.org/juo94en

Sam tak zrobiłem miesiąc temu i gra działała bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 01.08.2014 o 20:48, Ecko09 napisał:

Aha więc trzeba pokombinować, ale da się ustawić eng głosy z pl napisami? To chyba kupię.


Niestety nie mam pojęcia, nie próbowałem tej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś o co kaman z tymi ulepszeniami kombinezonu/ Jak ustawić, które używać, jak je zapisać do szybkiego wybierania i wszystko inne co należy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 22:32, Ecko09 napisał:

Jak rozwalić Cepida Alfa? Strzelam do niego od cholery, ale odnosze wrażenie, ze 0 dmg
m zadałem...


Ja tego problemu nie miałem, ale jeśli podmieniałeś pliki to istnieje ryzyko że gra rozpozna się jako pirata, a rezultatem tego jest ponoć:
1) wywalanie gry do pulpitu w 3 i 5 poziomie,
2) nieśmiertelność Cepida Alfa.

Jeśli zrobiłeś backup oryginalnych plików przed podmianą to teoretycznie przywrócenie gry do pierwotnego stanu powinno pomóc. Jeśli nie, to chyba zostaje reinstall gry do wersji świeżutkiej [zgraj zapisy, bo nie wiem jak to jest z synchronizacją ich w chmurze].

Zanim jednak cokolwiek zaczniesz robić, to: korzystałeś z działka w transporterze opancerzonym albo granatnika cepidów? Mają kopa, a może jednak strzelałeś za mało.

Spoiler

Ogółem rozpoznasz odpowiedni moment tym, że ''wiertło'' się odsłoni i będzie można strzelić w takie jakby świecące czerwone ''żyły''. Po zniszczeniu każdego ''wiertła'' - rozwalenia tych świecących elementów - nastąpi przyciągnięcie postaci gracza do Cepida jakąś wiązką holowniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie właśnie grę, ustawiło mi jakość wszystkiego na maksymalną (oprócz ogólną jakość tekstur, tu dało na wysokie a nie na bardzo wysokie), ale antyaliasing mam ustawione na niski 1x. Wprawdzie z tego co zacząłem chodzić na początku to chodzi płynnie, ale mam takie pytanie. Czy lepiej ustawić jakość tekstur i ogólnie wszystkiego np na średnio-wysokie ale dać większy antyaliasing? Mój sprzęt to Lenovo Y510p i7-4700MQ, 16GB RAM 1600MHz, 2x GeForce GT750M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ciężko przewidzieć, po prostu poeksperymentuj z różnymi ustawieniami i zobacz kiedy jest najlepszy kompromis między jakością a płynnością :)

Ja zawsze ustawiam wszystko na max., a jak się tnie to zaczynam schodzić stopniowo w dół począwszy od opcji w stylu cienie/ SSAO/ HBAO/ antyaliasing/ PhysX czy ogółem fizyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, w sumie to każdej grze też tak zawsze robię :) Zainstalowałem też fraps i będę musiał też patrzeć na fps ale myślałem że ktoś może już czegoś takiego próbował i wolałbym gotowe rozwiązanie :) Pytam w szczególności dlatego, bo jak zacząłem grę to wpadłem do wody przypadkiem, i pomimo maksymalnych ustawień wody wyglądała od środka beznadziejnie i jakoś tak dziwnie. Od zewnątrz ładnie ale w środku słabo i właśnie pomyślałem że to przez ten antyaliasing. Nie miałem dużo czasu żeby sprawdzić inne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować