Zaloguj się, aby obserwować  
DoMiNo1992

Crysis 3 - temat ogólny

241 postów w tym temacie

Chciałem kupić Crysisa 3 i 2. Czy do tych dwóch części potrzebne jest połączenie z internetem za każdym razem jak chce się ją włączyć?

Bo tak właśnie było w Crysis Warhead i bardzo mi się to nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 10:26, maziiii napisał:

Mam pytanie jest jakiś patch na direxct 10 ? Bo znalazłem coś ale nie wiem czy to prawda
i czy bedzie chodzic.

nie ma. Jeżeli coś dziwnego znajdujecie to jest to fejk, a sam niestety szczerze wątpie czy kiedykolwiek taki patch wyjdzie. Ja już sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy graficzne z C3 na PC na kartach graficznych od GeForce? - kwadraciki, kwadraty, pixele, taka " szachownica ", misja: " The Root of All Evil "
z grafiką nic się chyba nie dzieje, temperatura po ok. godzinie gry to max 70 stopni c - na PC Lab pisali, że takie zjawiska graficzne to normalka w tej grze i że nie tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zapoznać z trzecią częścią Crysisa.

Plusy:
1. Oprawa graficzna i dźwiękowa - grafika miażdży, panowie z Crytek kolejny raz udowadniają, że mają potężny silnik. Dźwięk też stoi na wysokim poziomie.
2. Lokacje - parokrotnie zamiast iść do przodu to stawałem i podziwiałem krajobrazy :) A i miejscówki nie są tak zamknięte, jak w dwójce.
3. Klimat - dżungla powróciła to i klimat z jedynki wrócił :)
4. Ogólne usprawnienia w stosunku do dwójki - drobne zmiany w kombinezonie czy też dodanie hakowania pozytywnie wpłynęły na rozgrywkę. Optymalizacja też niezła.
5. Grywalność - co tu dużo mówić. Gra się fajnie :)
6. Fajnie nowe tryby w multiplayerze

Minusy:
1. Długość gry! - ukończenie gry zajęło mi tylko 7 godzin(a przez większość czasu skupiałem się na skradaniu!)
2. Dziwne błędy z dźwiękiem - a to głos postaci był źle synchronizacji z ich ustami, a to dźwięk dziwnie przerywało.
3. Mimo wszystko, multiplayer zyskał mało nowych rzeczy od premiery dwójki.

Ogólnie jestem zadowolony z zakupu, tylko ta długość gry mnie troszkę zaskoczyła. Ale niech ma ode mnie +8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich wymaganiach pójdzie mi Crisis 3 i czy wogóle opłaca się go kupywać

mój sprzęt

procek amd athlon II x2 245 2.9 ghz

karta graficzna Nividia Geforce GT 630 2gb

System Windows 7

4 gb pamięci ram proszę o pomoc ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 19:44, Eternal101 napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=oBjamf5joJI masz filmik obrazujący, procek ciut lepszy
tylko ma ale ta gra głównie grafikożerna jest.


Uśmiałem się na "ciut lepszy":
http://www.cpu-world.com/Compare/836/AMD_Athlon_II_X2_245_%28rev._C2%29_vs_Intel_Core_i3_i3-540.html

Więc 57% różnica to "ciut"? Okeeej. Zgodnie z tą logiką Core i3 4130 jest "ciut" gorszy od i5 4570 a zamiast Core i7 4770 można kupić FX8320.

@Milerv13:
Ruszyć ruszy, w minimalnych detalach powinno być płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 20:37, ziptofaf napisał:

Wiesz ciut lepszy to miara względna ;p.

Dnia 12.06.2014 o 20:37, ziptofaf napisał:

Więc 57% różnica to "ciut"? Okeeej. Zgodnie z tą logiką Core i3 4130 jest "ciut" gorszy
od i5 4570 a zamiast Core i7 4770 można kupić FX8320.

Po za tym chciał wiedzieć jak będzie chodzić to pokazałem mu, a gra bierze najwięcej z grafiki więc myślę że na High spokojnie pogra. Szukałem na athlonie testu Crysisa 3 i nie znalazłem ;>.


Milerv13 Raczej warto bo gra chodzi nawet przyzwoicie a w razie czego zejdziesz do średnio-wysokich detali z wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 20:42, Eternal101 napisał:

Wiesz ciut lepszy to miara względna ;p.

...Pozostawię to bez komentarza. Za to zalecę byś nie mówił tego typu bzdur które po prostu wprowadzają w błąd - jeśli nie jesteś pewny jaka jest różnica to to napisz zamiast mówić "ciut" bo to wcale nie brzmi mądrze.

Dnia 12.06.2014 o 20:42, Eternal101 napisał:

Po za tym chciał wiedzieć jak będzie chodzić to pokazałem mu, a gra bierze najwięcej
z grafiki więc myślę że na High spokojnie pogra.

Crysis 3 działający płynnie w high na Athlonie X2 i GT630...?
http://pclab.pl/art52489-7.html
Ja tam widzę 20 klatek na sekundę w 1280x1024 na podkręconym i7 (co oznacza że wykorzystujemy 100% karty graficznej a 8-letni Atlon X2 będzie ograniczać nawet GT630) i GT640 (który od GT630 jest szybszy tak o 30-40%: http://www.hardwareheaven.com/2013/11/xfx-r7-240-and-r7-250-vs-gt-640-and-gt-630-esports-performance-review/3/ )

Ja już nie wiem czy ty na serio wprowadzasz ludzi w błąd z czystej złośliwości czy po prostu nie wiesz o czym piszesz.

@ Milerv13
Masz w tym poście link z pclaba - na oko to W MIARĘ płynnie będzie na średnich o ile nie będzie cię ograniczać procesor. Ale prawdopodobnie niskie to najwięcej na co możesz liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 20:53, Milerv13 napisał:

czyli na jakich detalach będę mógł grać ? :|


Uczciwie? Niskie, może kilka elementów na średnie. Ale zanim uznasz że nie warto grać na niskich - ta gra wygląda naprawdę nieźle nawet w minimalnych:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CH_F5a_Qbj0#t=21

Ot, twój komputer jest już dość wiekową maszyną.

Z jednym ale - zakładam że planujesz grać w singla. W multiplayerze gra stanie się niegrywalna przy większej ilości graczy - dużo więcej roboty dla procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować