Zaloguj się, aby obserwować  
DoMiNo1992

Crysis 3 - temat ogólny

241 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2013 o 15:55, Mefisto napisał:

tryb single ukończyłeś ?? nie wywalało Cię po ostatecznej walce ?

To prawda, że problem crasha przy finałowej walce na PC jest masowy??

Cytek o tym wie i nic nie robi? Żałosne trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 17:05, Janek_Izdebski napisał:

> tryb single ukończyłeś ?? nie wywalało Cię po ostatecznej walce ?
To prawda, że problem crasha przy finałowej walce na PC jest masowy??

Cytek o tym wie i nic nie robi? Żałosne trochę...

To prawda...musiałem przeinstalować system i teraz Crysis 3 sie odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 17:44, Mefisto napisał:

To prawda...musiałem przeinstalować system i teraz Crysis 3 sie odpala.

Rozumiem, że nie znasz przyczyny błędu i crashy? Teraz już nie wywala po reinstalce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 18:25, Janek_Izdebski napisał:

> To prawda...musiałem przeinstalować system i teraz Crysis 3 sie odpala.
Rozumiem, że nie znasz przyczyny błędu i crashy? Teraz już nie wywala po reinstalce?

NIe przyczyny nie znam, wywala dalej, musiałem zrobić reinstal bo mi się C3 nie chciał uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawdę przeszedłem crysis 3 singla i to jeszcze przed premiera " w polsce"xD (wystarczyło zmienić ip na amerykanskie i moglem grać wtedy kiedy USA miała premiere) ALE teraz grałem w singla na max trudności i coś jest nie tak jestem w momencie kiedy Prorok i Psychol są w trawach tam na stacji pociagowej zaraz przed przejażdzką pociagiem xD i pozniejszym wybuchem ale odbiegam od tematu tuz przed tym mamy misje z ochroną Psychola można posłużyc sie granatnikiem po prostu sie bawiłem i nawalałem w atakujących cepidów potem na końcu error i crash ... przed granatnikiem był jeszcze fajny bug wtedy kiedy Prorok wyszedł na zewnatrz z budnku ( tam gdzie jest pełno cepidów tych bezmyślnych) patrzłem na tych cepidów i coś już było nie tak wyskoczyłem na najbliższy pociąg bo w trawach to szybko padne a tu patzre cepid pode mną wieć napinam łuk na maxa i jeb w łeb patrze żyje potem jeszcze jedną i nadal żyje i tak z 5 razy potem poszedłem zobaczyć co sie dzieje a tu cepid stał jak do zdjęcia była animacja jak dostaje obrażenia i ciul stał , wcześniej też miałem crash''a przy tym działku cepidów kiedy mieliśmy rozwalić tą wiezyczkę z rakietami rozwaliłem ją potem takie mocne lagi i patrze grupka CELL wiec nawalam ich tak rozwalilem ich tą snajpera tak 4 w 3 sek i errer , chyba coś się zaczyna dziać z C3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 01:23, Janek_Izdebski napisał:

A na jakiej grasz konfiguracji jeśli można spytać? :) Dzięki.

Na bardzo wysokich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 06:26, ZubenPL napisał:

> A na jakiej grasz konfiguracji jeśli można spytać? :) Dzięki.
Na bardzo wysokich :)

Zapytałem o Twoj konfig, nie o ustawienia, bo niektórzy nawet przy lepszym sprzęcie zmuszeni są zmniejszyc rozdziałkę i zejśc z detalami do medium lub low... Z góry dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu jakaś litościwa osoba, która może sprawdzić czy da się w Crysisie 3 na Xboxie 360 zmienić dubbing z polskiego na angielski? Taka możliwość powinna być w opcjach albo poprzez zmianę języka konsoli na angielski. Słyszałem, że nie, ale chciałbym mieć pewność. Z góry wielkie dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 15:58, barsum napisał:

Czy jest tu jakaś litościwa osoba, która może sprawdzić czy da się w Crysisie 3 na Xboxie
360 zmienić dubbing z polskiego na angielski? Taka możliwość powinna być w opcjach albo
poprzez zmianę języka konsoli na angielski. Słyszałem, że nie, ale chciałbym mieć pewność.
Z góry wielkie dzięki. :)


W wersji PC się nie da oficjalnie, więc podejrzewam, że na konsoli tym bardziej się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jest to w takim wypadku faktycznie bardzo możliwe. No nic, dzięki za odpowiedź. :) Crysis sobie poczeka aż będzie go można sprowadzić za grosze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 10:44, Janek_Izdebski napisał:

Zapytałem o Twoj konfig, nie o ustawienia, bo niektórzy nawet przy lepszym sprzęcie zmuszeni
są zmniejszyc rozdziałkę i zejśc z detalami do medium lub low... Z góry dzięki za info.
:)

i7 960, 660TI OC 3GB i 8GB ramu DDR3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 21:35, ZubenPL napisał:

i7 960, 660TI OC 3GB i 8GB ramu DDR3.

Bardzo dobry sprzęcik. Moje gratulacje. :)

P.S. Ponoć nowy patch (1.1) to kwestia godzin. Tak przynajmniej wyczytałem na oficjalnym forum "Crysisa". Ktoś może potwierdzić? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:58, Pupu2 napisał:

Miał ktoś problem z tym, że gra się w ogóle nie odpala? Pojawia się proces, ale po kilku
sekundach znika. Zadnego błędu, nic.

Tak ja tak miałem, pomógł mi reinstall systemu, nie znalazłem innego rozwiązania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:58, Pupu2 napisał:

Miał ktoś problem z tym, że gra się w ogóle nie odpala? Pojawia się proces, ale po kilku
sekundach znika. Zadnego błędu, nic.

Kliknij na ikonkę prawy przyciskiem myszy i wybierz opcje uruchom jako administrator, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posted: 02 26, 2013 /06:33

Patch 1.1 Status:

PC: LIVE @ 16:15GMT
X360:green]LIVE @ 14:15GMT[/color]
PS3:green]LIVE @ 09:30GMT[/color]

Data Patch B Status:

PC: LIVE @ 16:45GMT
X360: LIVE @ 16:45GMT
PS3:LIVE @ 16:45GMT

Sprawdziłem folder i aktualizacja się zrobiła, ale problem po finałowej walce pozostał - przynajmniej dla mnie, a miało go nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 08:27, Mefisto napisał:

Sprawdziłem folder i aktualizacja się zrobiła, ale problem po finałowej walce pozostał
- przynajmniej dla mnie, a miało go nie być.

Może trzeba spełnić jakieś dodatkowe warunki? Często na przykład przy takich patchach konieczne jest przechodzenie całego poziomu od początku.
Swoją drogą widzę, że kilka rzeczy popsuli w tym pachu:
We have identified an issue in Patch 1.1 where the Dog Tags screen in Player Profile will show you having less dog tags than before the patch, this will affect all platforms when the patch goes live. We have identified the issue and have a fix in place but there will be a period of time before this can be rolled out. This only affects the dogtags in the 5th and 6th categories in the Dog Tags screen.

It is important to note that this is a UI issue rather than you actually losing your dogtags, the game still knows what you have/haven''t unlocked but is not correctly displaying them.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować