Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawdźcie swoje skrzynki - Bethesda rozesłała zaproszenia do bety The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

21 postów w tym temacie

Adam Berlik

Bethesda, zgodnie z obietnicą rozesłała zaproszenia do bety Dawnguard, czyli dodatku do The Elder Scrolls V: Skyrim. Szanse na udział w testach są jednak niewielkie.

Przeczytaj cały tekst "Sprawdźcie swoje skrzynki - Bethesda rozesłała zaproszenia do bety The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet przeinstalowałem grę i nadal na najnowszej łatce nie da się grać, a do tego nie mam animacji postaci, wszyscy się ślizgają w powietrzu (sprawdzane z nową grą i starymi zapisami gry)...

Nowa łatka psuję grę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam łatka niczego nie popsuła, ba nawet jeszcze płynniej chodzi (a mam w uj modów). Walka z konia całkiem ciekawie wygląda tylko jest jeden problem, nie mam z kim walczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 13:11, damimav napisał:

Ja nawet przeinstalowałem grę i nadal na najnowszej łatce nie da się grać, a do tego
nie mam animacji postaci, wszyscy się ślizgają w powietrzu (sprawdzane z nową grą i starymi
zapisami gry)...

Nowa łatka psuję grę!!!

też mam taki problem napisałem do cenegi bo ona wydała grę u nas niech coś zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem całą grę i folder z modami, robię reinstalację i update ze steam''a... zobaczymy czy pójdzie na czystej grze... Troszkę będzie mi się ściągać bo zapomniałem zrobić kopię plików z teksturami w HD i plików językowych :/

Napiszę czy się udało naprawić grę i czy to wina łatki :/

Tak na marginesie to mi po update pokazywało że mam 1.5.96. coś tam a nie 1.6 ?!? Też tak macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 14:30, damimav napisał:

Usunąłem całą grę i folder z modami, robię reinstalację i update ze steam''a... zobaczymy
czy pójdzie na czystej grze... Troszkę będzie mi się ściągać bo zapomniałem zrobić kopię
plików z teksturami w HD i plików językowych :/

Napiszę czy się udało naprawić grę i czy to wina łatki :/

Tak na marginesie to mi po update pokazywało że mam 1.5.96. coś tam a nie 1.6
?!? Też tak macie ???

zgadza się jest wersja 1.5.26.0.6 usunąłem całą grę i zainstalowałem ponownie i to samo się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, po patchu jest wersja 1.5.26.0.6 i na czystej grze postacie nie mają animacji i wywala grę co chwila :/

Mi mimo włączonego AA w opcjach gry i FXAA, w grze jest to nie aktywne :/ cenega coś spaprała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi żadnej aktualizacji do Skyrim Steam jeszcze nie ściągał a wersję 1.5.26.0.6 mam już od ostatniej łatki. udziału w betatestach nie mam aktywnego. Łatka w wersji 1.6 na steamie chyba jeszcze nie wyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 17:43, Sinirio napisał:

A mi żadnej aktualizacji do Skyrim Steam jeszcze nie ściągał a wersję 1.5.26.0.6 mam
już od ostatniej łatki. udziału w betatestach nie mam aktywnego. Łatka w wersji 1.6 na
steamie chyba jeszcze nie wyszła...


Sorki chodziło mi o wersję 1.5.96.0.6 (to ta co popsuła grę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 17:59, DamianMass napisał:

I wielkie BRAWA DLA CENEGI DZIEKUJEMY za spieprzenie SKYRIMA ps tak będzie ja z falloute
3



Jesteś pewien, że nie masz ściągniętej bety, czy coś? Sprawdź czy nie masz aktywnego udziału w betatestach na Steamie.

@damimav takie oznaczenie chyba ma beta 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:10, Sinirio napisał:

> I wielkie BRAWA DLA CENEGI DZIEKUJEMY za spieprzenie SKYRIMA ps tak będzie ja
z falloute
> 3


Jesteś pewien, że nie masz ściągniętej bety, czy coś? Sprawdź czy nie masz aktywnego
udziału w betatestach na Steamie.


Patch się dziś ściągał normalnie automatycznie po odpaleniu gry... na forum oficjalnym cała polska narzeka na ten patch!

Ja sam nie brałem udziału w BEAT testach tego patcha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2012 o 18:15, damimav napisał:

Patch się dziś ściągał normalnie automatycznie po odpaleniu gry... na forum oficjalnym
cała polska narzeka na ten patch!

Ja sam nie brałem udziału w BEAT testach tego patcha :/



Mi jeszcze nic nie ściągało. Komp włączony gdzieś od 17:30, więc może był problem z patchem i w tej chwili nie jest dostępny do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta felerna aktualizacja pojawiła się wczoraj. Mnie zastanawia, dlaczego na żadnym serwisie nie pojawiła się o tym informacja. Nikt nie może grać w polską wersję i nikt o tym jeszcze oficjalnie nie napisał. Jakby problem nie istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować