Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard grozi palcem - będą bany w Diablo III?

74 postów w tym temacie

Lepiej niech się wezmą za poprawianie rozgrywki na inferno bo balans leży i kwiczy no chyba że masz dużo kasy i kupujesz itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pepsi bardzo dobrze że permy się posypią , skończy się dupowanie golda i itemów , skoro oni niszczą rozgrywkę dla uczciwych graczy to trzeba zniszczyc ich całkowicie banem, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze karać i to srogo - jak nie potrafią grać uczciwie to niech spadają i nie psują zabawy innym. Hackują/cheatują, chodzą nakoksowani i szpanują, a tutaj hmmm jeszcze nieźle mogą zarobić niszcząc coś jeszcze po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 11:57, Komornikpl napisał:

@pepsi bardzo dobrze że permy się posypią , skończy się dupowanie golda i itemów , skoro
oni niszczą rozgrywkę dla uczciwych graczy to trzeba zniszczyc ich całkowicie banem,
takie jest moje zdanie


Gram w Diablo 3 i jakoś ani razu mi osoby które SOBIE oszukują nie przeszkadzały. Oszustwa takich graczy nie mają wpływu na grę normalnych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 11:59, Mefisto napisał:

Bardzo dobrze karać i to srogo - jak nie potrafią grać uczciwie to niech spadają i nie
psują zabawy innym. Hackują/cheatują, chodzą nakoksowani i szpanują, a tutaj hmmm jeszcze
nieźle mogą zarobić niszcząc coś jeszcze po drodze...


mhm czyli grasz w Diablo 3 zeby być tylko najlepszym i szpanować? Skoro szpanowanie innych Cię razi.

Zgodzę się że jakieś zabezpieczenia muszą być przy AH za kasę ale to trzeba naprawiać grę a nie banować od razu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRM Blizzarda to dymanie klienta za grube pieniądze. Najpierw gra duzo droższa nic konkurencja, a potem jeszcze blokowanie dostępu pomimo, że zabawe ktoś może psuć tylko i wyłącznie sobie. W Diablo 2 był wybór jaką postać chcę mieć, a tu widać oni wiedza lepiej. Każdy MUSI się chcieć grać przez net i nawet jak gra mając cały świat gdzies, to i tak MUSI to robić jak oni mu karzą i to za 200 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie ludzie to zrozumieją Diablo 3 to tak naprawdę gra AH i tam chce zarobić Blizzard. W tej grze nie ma singla bo jak możesz wydropić przedmiot potem go komuś odsprzedać to wpływasz na społeczności jako całość bo umieszczasz na runku produkt. A że konta są połączone z siecią (co jest faktycznie lekko mówiąc słabe ale tak jest) to ta gra to tak naprawdę multi. Oczywiście inne niż jest to przyjęte ale multi.

A że diablo to tak naprawdę grindowanie i handel przedmiotami na którym chce zarobić Blizz to można albo przestać grać albo bawić się na zasadach Blizzarda.

Druga sprawa że nie ma żadnego wytłumaczenia dla oszustów i powinien być ban i nie ma tłumaczenia że zapłacił bo zgodził się też na warunki umowy a tam jest wyraźnie napisane co może się stać jak oszukujesz. I tyle

A tragedia się zacznie dopiero jak otworzą AH za realna kasę, bo wtedy za golda na AH nic nie kupisz wartościowego tylko za realną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 12:04, Kafar napisał:

Gram w Diablo 3 i jakoś ani razu mi osoby które SOBIE oszukują nie przeszkadzały. Oszustwa
takich graczy nie mają wpływu na grę normalnych użytkowników.


dupowanie przedmiotów i cholendarne ceny na ah bo golda sobie mnożyli crashem gry ,te czynniki nie mają wpływu na grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 12:05, Kafar napisał:

mhm czyli grasz w Diablo 3 zeby być tylko najlepszym i szpanować? Skoro szpanowanie innych
Cię razi.

Zgodzę się że jakieś zabezpieczenia muszą być przy AH za kasę ale to trzeba naprawiać
grę a nie banować od razu ;).


Pokaż mi w którym miejscu padło takie stwierdzenie, że grasz w Diablo, żeby być tylko najlepszym i szpanować.
Jeżeli ktoś zdobył to swoją cięzką pracą, a nie oszustwami to może sobie szpanować, ba nawet wskazane pochwalić się osiągnięciami, ale nie tak jak wielu poprzez oszustwa różnego rodzaju- takich właśnie ludzi powinno się usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 11:57, Komornikpl napisał:

@pepsi bardzo dobrze że permy się posypią , skończy się dupowanie golda i itemów , skoro
oni niszczą rozgrywkę dla uczciwych graczy to trzeba zniszczyc ich całkowicie banem,
takie jest moje zdanie


Ależ ja się zgadzam, bany powinny być. tylko moim zdaniem permanentne odcięcie od gry sieciowej to wystarczająca kara, zwłaszcza, że Diablo III jest grą nastawioną na zabawę w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego DRM wymagający nieustannego połączenia z serwerami Blizzarda to zło w czystej postaci.


^^ IMO nie dlatego. Przede wszystkim dlatego, że to i tak NIC NIE DAJE, czytaj: i tak są bany, i tak są czity, i tak są haki, i tak ludzie oszukują. A przypominam, że Blizzard głównie brakiem tych "atrakcji" tłumaczył konieczność ciągłego zalogowania i bycia "on line". Zamiast tego wszystko to dostajemy (jak w prawie każdej grze z trybem multi na PC) + możliwość, że nam obrobią konto jako "bonus"...

Czyli pełna kompromitacja, myśle więc, że Blizz spokojnie może zmienić nazwę na BlizzFail - będzie adekwatna do działalności tej firmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard będzie permanentnie pozbawiony kasy od mojej osoby na jakiekolwiek płatne dodatki do Diablo III. Jak również jakiekolwiek tytuły wydawane w przyszłości.
A Natanek ''pszeszczegał'' przed kupnem ''Diabolo'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzycie przez pryzmat Diablo II w D3 jako takiego singla nie ma. Każdy kupujący grę akceptuje licencję, jeśli nie niech gra sobie w różnej masci klony Diablo gdzie pewno nikt nikogo za nic nie zbanuje. To konsumenci decydują co chcą i na jakie warunki się zgadzają. Jakby nikt nie kupił Diablo to Blizz zacząłby się zastanawiać czy nie zmienić licencji. A, że ludzie chcą takich rozwiązań potwierdzając to wielką sprzedażą to tak jest. I raczej trend idzie w tą stronę by krytyczne elementy przenosić na serwer. Dzięki temu zawsze mamy zapis swojej gry, połączenie ze znajomymi. Czasem pograłoby się coś offline ale jest pełno gier na rynku by te potrzeby wypełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od premiery, co prawda nie hardcoreowo [mam łącznie jakieś bodajże ~80-90h] aczkolwiek do inferna dobrnąłem, dałem rade trochę gearu kupić, trochę wyfarmic i jeszcze ciut wymienić ze znajomymi. Gram ze swoimi znajomymi, nie grywam z randomami i kompletnie mi wisi czy ktoś z hacków korzystał i wykoksował sobie postać do solowania inferno - póki w grze nie ma pvp jedyne w co takie rozwiązanie bije to i tak kulawa na obie nogi ekonomia domu aukcyjnego.
A jak kogoś boli, że "ten ma większego e-pena niz ja" to pozdrowienia i tylko odrobiny zdrowego rozsądku pozostaje życzyć.
Gracze chyba zapominają, że gry z założenia maja dostarczać rozrywki, jeśli ktoś odczuwa tylko frustracje bo jakiś tam inny gracz ma super topór +528 do zaje***tości to chyba powinien sobie poszukać nowego hobby, bo imho w takiej sytuacji obecnego kompletnie nie ogarnia i zgubił jego sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2012 o 12:17, pepsi napisał:

Ależ ja się zgadzam, bany powinny być. tylko moim zdaniem permanentne odcięcie od gry
sieciowej to wystarczająca kara, zwłaszcza, że Diablo III jest grą nastawioną na zabawę
w sieci.

to to akurat jest detal, tylko bany za mody (bo te zdaje się przestały być legalne, bo wpływają na klienta) to już masakra i nawet nie strzała w kolano, ale cały kołczan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gracze nie grożą jeszcze Blizzowi palcem za tak niedopracowaną i pełną bugów grę: achiki nadal leżą i kwiczą, balansu na Inferno brak, bo przeskok z AI do AII jest olbrzymi i na chwilę obecną wyfarmienie gearu, aby móc cokolwiek zrobić na AII jest niemożliwe - pozostaje AH, a tam ceny zabijają, lagi w rozgrywce single player, które mieć miejsca nie powinny, a występują nad wyraz często - ostatnio o mało przez to nie straciłem mojego DH na HC: odbiegałem od kulki Beliala, a nagle pojawiłem się w samym jej środku jak właśnie walnęła... błędy w AH: cofnięcie czasu w kompie umożliwia anulowanie aukcji? WTF? Czy to naprawdę zrobił Blizzard? Gra ukazała się moim zdaniem pół roku za wcześnie, bo minął prawie miesiąc, a większe babole nadal są jak były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Gracze chyba zapominają, że gry z założenia maja dostarczać rozrywki, jeśli ktoś odczuwa

Dnia 12.06.2012 o 12:42, Pietro87 napisał:

tylko frustracje bo jakiś tam inny gracz ma super topór +528 do zaje***tości to chyba
powinien sobie poszukać nowego hobby, bo imho w takiej sytuacji obecnego kompletnie nie
ogarnia i zgubił jego sens.


^^ Generalnie bym się podpisał, natomiast jest jedno (a w zasadzie dwa) "ALE". Gra wręcz wymusza korzystanie z AH (co chętnie robię), to wybacz, ale mam prawo wymagać, że będzie "tip-top", a nie taka prowizorka. Posypią się bany - ok, pokasują pewnie duplikaty (jak to robiono w Diablo 2).. - ok... nie, do cholery - nie ok. Nie mam mozliwości sprawdzić czy kupuję "dupę" od jakiegoś czitera/złamasa czy nie, bo to Blizz wymagając stałego dostępu do sieci i idąc praktycznie w chmurę zapewniał, że to właśnie po to, żeby takich sytuacji nie było. Żebym mógł spokojnie kupować sprzęt i nie martwić się, że mi za chwilę wyparuje, bo to duplikat.

Nie mam ochoty ponosić kosztów niekompetencji dewelopera - naprawdę tylko tyle. Chcę w spokoju pograć, a tu BlizzFail mi non-stop rzuca kłody pod nogi. Lagi-sragi, "sewrwery są chwilowo wyłączone", "z randomami nie zalecamy grać" (lol - to już kompletna porażka !), "pograj ze znajomymi" - ok, chętnie pogram, jak już kupią grę, bo na razie w sklepach nie ma...

^^ Jasne to tylko gra, może więc i niepotrzebnie mi ciśnienie skacze. Z drugiej strony - skoro płacę (i to niemało), to jednak czegoś wymagam, jakiegoś minimum komfortu, a nie totalnej prowizorki. A na razie festiwal niekompetencji w wykonaniu Blizza trwa i nic nie zwiastuje jego rychłego końca :)

ps. Bany będą to oczywiście dobrze, ale nie odwracajmy kota ogonem, bo rzecz jest w tym, że bany miały odejść do lamusa razem z cziterami, bo "przecież mamy hiper-duper online DRM, żeby nie było czitów, haków i innych nieprzyjemności"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2012 o 12:17, pepsi napisał:

Ależ ja się zgadzam, bany powinny być. tylko moim zdaniem permanentne odcięcie od gry
sieciowej to wystarczająca kara, zwłaszcza, że Diablo III jest grą nastawioną na zabawę
w sieci.


Widziały gały co brały, a że umowy nikt nie czyta to niech cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować