Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard grozi palcem - będą bany w Diablo III?

74 postów w tym temacie

Pepsi, bez urazy, ale z Tobą jest co raz gorzej. Jaki singleplayer? Jaką kasę? Kuźwa, jeżeli grają online, to niech nie oszukują. A tak w ogóle - wiesz o tym, że DIII jest nastawiony na grę multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim wsparciu jakie ma Diablo 3 trudno spodziewać się natychmiastowej reakcji - co najwyżej wykrętnego tłumaczenia, że przecież żaden błąd nie istnieje, a jeśli już to zaledwie promil całego systemu nieistotny dla społeczności.

Od premiery tego tytułu ''kreatywni'' gracze wykorzystujący luki w mechanice i nie tylko mają już wszystko, przecież dokładnie o to chodzi. Nikt ich karał nie będzie, bo większość nie korzysta z hacków czy botów tylko z głupoty Blizzarda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też szczerze podziekowałem - do D3 nie zaglądam od tygodnia i jakoś mimo straconych (tak dokłqdnie STRACONYCH) pieniędzy nie mam ochoty wracać.

Miałem nadzieję na większy balans, grywalność. Na DZIEŁO jakim i uważałem BLIZZARD. A tu ZONK.

Domyslałem się po becie po cichu że tak będzie z tym nasawieniem na itemy. Gra jest kompletną porażką w moim mniemaniu i widząc jak jej twórca wiją się z bólu, jestem w tym przekonaniu utwierdzony coraz mocniej.

Powodzenia przyjaciele :P

PS: tak wiem - cieszycie się bo odciążyłem wam serwery ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości:

Podobno już jest modzik zmieniający barwę kolorów gry na bardziej posępny.
Zakładając, że bym to chciał użyć w grze, to by mi Blizzard uznał to za hakowanie, nawet jeśli by to nie ingerowało w interesy innych graczy?

===

Zresztą, na dniach wychodzi R.A.W. i Torchlight II, więc to tyle, jeśli chodzi o jakieś Diablo III. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 13:53, Shinigami napisał:

Przy takim wsparciu jakie ma Diablo 3 trudno spodziewać się natychmiastowej reakcji -
co najwyżej wykrętnego tłumaczenia, że przecież żaden błąd nie istnieje, a jeśli już
to zaledwie promil całego systemu nieistotny dla społeczności.

Od premiery tego tytułu ''kreatywni'' gracze wykorzystujący luki w mechanice i nie tylko
mają już wszystko, przecież dokładnie o to chodzi. Nikt ich karał nie będzie, bo większość
nie korzysta z hacków czy botów tylko z głupoty Blizzarda ;)


Chciałbym, aby wszystkie gry miały takie wsparcie jak mają gry Blizzarda. To po pierwsze. Po drugie - jak uruchamiasz pierwszy raz grę to zgadza się na warunki licencji a ta wyraźnie mówi, że wykorzystywanie exploitów jest niedopuszczalne. Naprawdę nigdy nie grałeś w grę online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 14:03, Cygi napisał:

Tak z ciekawości:

Podobno już jest modzik zmieniający barwę kolorów gry na bardziej posępny.
Zakładając, że bym to chciał użyć w grze, to by mi Blizzard uznał to za hakowanie, nawet
jeśli by to nie ingerowało w interesy innych graczy?

===

Zresztą, na dniach wychodzi R.A.W. i Torchlight II, więc to tyle, jeśli chodzi o jakieś
Diablo III. ^^


No tak, bo ten R.A.W. to jest rzeczywiście coś wspaniałego - taki ulepszony graficznie Loki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram uczciwie i się nie obawiam jakiś tam banów.
Niech lepiej Blizzard wezmie się za balans poziomu Inferno, bo na tą chwilę niektórzy żółci to jakaś kpina (jeden ich cios to 10.000 damage i jeszcze mają nieśmiertelnych kompanów + czary).

Inferno niech bedzie trudny, ale nie aż do poziomu kpiny. Mój mnich zadający 16.000 damage, z pancerzem 3.300 i życiem ponad 30.000 jest bity w 3 sekundy przy takich żółtych. Tutaj nawet taktyka nie pomoże, wogóle bez sensu tracić czas na taką grę.

Niech Blizzard uspokoi tych żółtych championów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale jakim prawem Blizzard chce pozbawić ich jakiejkolwiek możliwości gry (czyt. w singlu), skoro za produkt zapłacili ciężkie pieniądze?"
Jaki single player? Diablo 3 to gra online, tutaj cały czas gra się w multi. Singla nigdy nie oddzielą od multi, bo gra działa na zasadzie przypominającej te z mmo. Części plików np. danych postaci, potworów zwyczajnie w plikach gry nie ma, są na serwerach Blizzarda. Nawet grając solo jest to gra multi, do której w każdej chwili mogą dołączyć znajomi lub randomy, jeśli ustawimy grę na publiczną.

Na marginesie, wielu już nie pamięta, jak to przy premierze Diablo 2 narzekano na system zapisu, że teraz to niby gra się w singla tak jak w multi. Już wtedy zapewne chcieli zrobić z tego grę tylko online, ale ówczesny niewielki dostęp do Internetu na to nie pozwolił. Dzisiaj jednak już D2 jest "ideałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 14:03, Cygi napisał:

Podobno już jest modzik zmieniający barwę kolorów gry na bardziej posępny.
Zakładając, że bym to chciał użyć w grze, to by mi Blizzard uznał to za hakowanie, nawet
jeśli by to nie ingerowało w interesy innych graczy?


Mod: http://darkd3.com/

A co do bana za hakowanie, musiałbyś umowę licencyjną przeczytać, tam powinno to być doprecyzowane. Choć podejrzewam, że jakby się czepić, to może to być uznane za ingerencję w kod za pomocą 3rd party programs i zbierasz wtedy bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym taką postawę zobaczyć u EA. Ale nie oni olewają cziterstwo w Battlefield 3.
I jestem za tym by blokada była permamentna na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie moda "Dark". Oficjalne info Blizza :


All mods are in violation of the Diablo III Terms of Use and can result in your account being permanently banned. Use at your own risk, and also in this case, eye-strain.(We really don''t want to see Diablo III become trashed with hacks like Diablo II was, which is why we''ve taken this absolute stance on D3 mods. You can mod World of Warcraft as much as you want within reason, and you can use StarCraft 2''s editor to create nearly anything you''d like, but we need to keep mods out of Diablo III.)

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4916891761#4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 14:06, TobiAlex napisał:

Chciałbym, aby wszystkie gry miały takie wsparcie jak mają gry Blizzarda. To po pierwsze.


Owszem gry, z wyłączeniem Diablo 3 - co chyba powinno już być dość jasne, po problemach które gra miała i jak widać ma do teraz.

Dnia 12.06.2012 o 14:06, TobiAlex napisał:

Po drugie - jak uruchamiasz pierwszy raz grę to zgadza się na warunki licencji a ta wyraźnie
mówi, że wykorzystywanie exploitów jest niedopuszczalne.


Czy napisałem, że jest? Zastanów się raz jeszcze nad metodą i sposobem karania graczy którzy korzystali jakiś czas temu z ''alternatywnych'' sposobów gry. Potem przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Może załapiesz.

Pewien jestem, że nikt ze sprytnych graczy nie dostanie bana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozstrzelac! Spalic komputery, sformatowac dyski.

A na powaznie: sami kupiliscie, widzieliscie jak wyglada beta i jak dziala. Bo Blizzard? To nie jest juz Blizzard, to Activision i tak ich trzeba traktowac. Naklejka na pudelku nie zrobi dobrej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę nie w porządku. Fakt, cheatował musi ponieść karę, ale nie tak wysoką. Gościu zapłacił i ma prawo do korzystania z tego produktu. Tutaj właśnie tryb offline mógłby zostać wdrożony. Taki delikwent może wtedy grać sam ze sobą, ale ma zablowany tryb multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować