Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard grozi palcem - będą bany w Diablo III?

74 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2012 o 10:56, Drazok napisał:

A czym jest samotna gra ? Gra z graczami, a jednak bez nich ?

Wszystko cały czas się odbywa online, dane postaci na serwerze, w każdej chwili może dołączyć znajomy itd., więc jest to wtedy raczej multi bez innych graczy, niż single. Trochę tak, jakby w jakimś MMO biegać po wyludnionym serwerze :P

Dnia 15.06.2012 o 10:56, Drazok napisał:

Np. tak jak w D2 :p

Z obecną strukturą gry to niemożliwe. Dobre jest to, że na taki single w Diablo 2 ludzie kiedyś też narzekali (jak to multi przypomina itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 17:47, Arcling napisał:

...którego w Diablo 3 de facto nie ma :P Zresztą, jak by to niby mieli rozdzielić? Do
gry i tak się wchodzi poprzez ekran logowania.

Ban na AH i dołączanie innych/do innych graczy? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niezłą bekę czytając wypowiedzi zapłakanych fanbojów Blizzware nt. podłych cziteruf i bociarzy, co to psujo rozgrywkę normalnym ludziom ;( i w ogóle zero tolerancji. Nawet im przez główkę nie przyjdzie, że ich nudne "BUHUHUHU DRM JEST POTRZEBNE NIE CHCESZ NIE KUPUJ" nabrzmiało kompromitacją i nabrało pysznego smaku ich łez oraz potu wylanego na marne w obronie Blizzarda parę dobrych tygodni temu. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 16:14, Drazok napisał:

Zależy od interpretacji singiel (1 gracz, czy środowisko rozgrywki).

Ale co tu dużo interpretować nawet jeśli grasz sam "Single" to jednak cały czas jesteś login na ich serwerach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 13:05, Lordpilot napisał:

Nie mam mozliwości sprawdzić
czy kupuję "dupę" od jakiegoś czitera/złamasa czy nie, bo to Blizz wymagając stałego
dostępu do sieci i idąc praktycznie w chmurę zapewniał, że to właśnie po to, żeby takich
sytuacji nie było.
Żebym mógł spokojnie kupować sprzęt i nie martwić się, że mi za
chwilę wyparuje, bo to duplikat.


To blizz sprzedaje Ci licencję na przedmiot więc raczej nie musisz się o to martwić. Za to ten po drugiej stronie pewnie tak ;)

Dnia 12.06.2012 o 13:05, Lordpilot napisał:

ps. Bany będą to oczywiście dobrze, ale nie odwracajmy kota ogonem, bo rzecz jest
w tym, że bany miały odejść do lamusa razem z cziterami, bo "przecież mamy hiper-duper
online DRM, żeby nie było czitów, haków i innych nieprzyjemności"...
\

Dzięki online DRM można takie rzeczy wychwycić i szybko zbanować. Obecnie klient posiada błędy, które trzeba naprawić wtedy sytuacja na pewno się poprawi. Nie da się napisać systemu informatycznego bardziej skomplikowanego niż kalkulator, i nie popełnić błędu. A nawet w kalkulatorze można się pomylić. Exploity na pewno będą likwidowane, a bugi łatane bo to jest w interesie blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre kupilem dzien po premierze i od tego momentu staram sie znalezc, jakas radoche z grania. Niestety po tym miesiacu od jej premiery, dalej nie moge znalezc tego czegos w tej grze. Blizzard po prostu zakpil sobie z graczy i dalej to robi. Czas beta testow juz sie dawno skonczyl i mieli na to SPORO czasu, a ja niestety dalej czuje sie jak beta tester grajac w D3. Cały czas cos nie działa, brak balansu, co chwile jakies latki. Kupujac produkt oczekuje, ze jest on skonczony. Jesli Blizzard nie skoczyl swojej gry to mogl przeciagnac premiere (jak i tak ma to w zwyczaju robic) o kolejny rok.

Co do grywalnosci. Gra powinna powinna dawac radosc z grania, ale jak w ciagu 3 minut gine 4 raz od tego samego moba i po prostu nie ma mozliwosci, aby uniknac jego ciosow no to cos tu jest nie tak. Odpowiedz, ze nie musze go zabijac jest raczej bezsensu, bo ja nie moge przed nim uciec, ( a stoi mi na drodze do dalszej czesci mapy ) nie mowiac juz o jego zabijaniu.

Dom Aukcyjny zepsul wszystko co bylo mozliwe w Diablo. Teraz to tylko znajdz i sprzedaj.

O cukierkowatosci gry nie bede sie rozpisywal, bo tyle w tej grze morku co kot naplakal. Juz samo to, ze tytulowy Diablo wyglada jak tania podroba krolowej obcych z filmow OBCY.

To jest juz drugi raz kiedy Blizzard daje ciala. Bo pierwszym razem byl StarCraft 2. Tez kupilem w dniu premiery i sie zalamalem. Zawsze myslalem, ze Blizzard jest najlepszym studiem/wytwornia gier, ale teraz stal sie tylko podrzednym tworem ktory po prostu umiera juz i dobrze mu tak niech zdycha. Za taki shit jaki wypuszczaja od paru lat to niech zniknie z rynku. To akurat byla juz ostatnia gra na jaka tak sie napalilem i kupilem w dniu premiery od tego studia.

Bany ? Heh powiem tyle, ze jezeli w moje rece wpadlby jakis dobry edytor, hack czy cos temu podobne to jak nigdy ale ten jeden raz bym taki program wykorzystal do granic mozliwosci, zeby caly ten AH postawic do gory nogami i niech mnie banuja na stale w koncu maja prawo, bo zgodzilem sie na ich warunki, ale odplacil bym sie im tym samym czym oni serwujac mi takiego gniota jakim jest Diablo 3.

Pociesza mnie fakt, ze za kilka tygodni zagram w Torchlight 2 ktory smiem twierdzic bedzie o niebo lepszy od D3 i wielu graczy, przerzuci sie wlasnie na TL2 czego zycze sobie i innym zawiedzionym maniakom Diablo.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 00:48, sphinxbox napisał:

Cały czas cos nie działa, brak balansu, co chwile jakies latki.


Akurat patche do gier Blizzarda powstają nawet kilka lat po premierze. Wredny ten Blizzard, że dopieszcza swoje produkty także po wydaniu.

Dnia 16.06.2012 o 00:48, sphinxbox napisał:

Co do grywalnosci. Gra powinna powinna dawac radosc z grania, ale jak w ciagu 3 minut
gine 4 raz od tego samego moba i po prostu nie ma mozliwosci, aby uniknac jego ciosow
no to cos tu jest nie tak. Odpowiedz, ze nie musze go zabijac jest raczej bezsensu, bo
ja nie moge przed nim uciec, ( a stoi mi na drodze do dalszej czesci mapy ) nie mowiac
juz o jego zabijaniu.


Widocznie po prostu nie masz odpowieniego sprzętu albo niewłaściwie korzystasz z umiejętności. Mam kolegę, który ciągle ginie, bo nie można mu po polsku przetłumaczyć, że Demon Hunter nie jest postacią, którą się tankuje, bo od tego jest barbarzyńca albo monk. Jednak zamiast przyjąć to do wiadomości i zamiast uciekać, chować i kryć kiedy trzeba woli podbiec do przeciwnika i się bawić w tanka. A później też narzeka jakie to Diablo III jest nie dopracowane.

Dnia 16.06.2012 o 00:48, sphinxbox napisał:

Dom Aukcyjny zepsul wszystko co bylo mozliwe w Diablo. Teraz to tylko znajdz i sprzedaj.


Możesz nie sprzedawać przedmiotów na AH, nie wiem w czym problem.

Dnia 16.06.2012 o 00:48, sphinxbox napisał:

To jest juz drugi raz kiedy Blizzard daje ciala. Bo pierwszym razem byl StarCraft 2.


Osobiście StarCraft II bardzo lubię, bo to jest stary StarCraft tyle, że lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2012 o 01:08, Wojman napisał:

Akurat patche do gier Blizzarda powstają nawet kilka lat po premierze. Wredny ten Blizzard,
że dopieszcza swoje produkty także po wydaniu.


Mamy widac inne pojecie o patchu bo dla mnie sa ta delikatne poprawki a nie latanie ogromnych dziur w rzekomo finalnym produkcie.

Dnia 16.06.2012 o 01:08, Wojman napisał:

Widocznie po prostu nie masz odpowieniego sprzętu albo niewłaściwie korzystasz z umiejętności.
Mam kolegę, który ciągle ginie, bo nie można mu po polsku przetłumaczyć, że Demon Hunter
nie jest postacią, którą się tankuje, bo od tego jest barbarzyńca albo monk. Jednak zamiast
przyjąć to do wiadomości i zamiast uciekać, chować i kryć kiedy trzeba woli podbiec do
przeciwnika i się bawić w tanka. A później też narzeka jakie to Diablo III jest nie dopracowane.


Gram wizardem i w wiekszosci jego taktyka sprowadza sie do uciekania wiec nie uwazam zebym zle stosowal swoje umiejetnosci. Co do sprzetu to przy obecnym zbalansowaniu gry to musialbym miec raczej juz jakis gosu sprzet ( a obecnie mam bardzo dobry ) zeby nie ginac co chwile a jak wczesniej nadmienilem nawec uciec nie moge.

Dnia 16.06.2012 o 01:08, Wojman napisał:

Możesz nie sprzedawać przedmiotów na AH, nie wiem w czym problem.


Oczywiscie, ze ja nie musze, jednak wieksza czesc graczy skupia sie niestety tylko na tym i zamiast grac, wiecej czasu spedzaja na AH niz na prawdziwej rozgrywce.

Dnia 16.06.2012 o 01:08, Wojman napisał:

Osobiście StarCraft II bardzo lubię, bo to jest stary StarCraft tyle, że lepszy.


No to juz jest sprawa gustu i w tej materii spierac sie nie bede. Dla mnie nie dorasta do piet pierwszemu ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 22:35, Braveheart napisał:

Ale co tu dużo interpretować nawet jeśli grasz sam "Single" to jednak cały czas jesteś
login na ich serwerach. :)


Co jest chore :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz powinien sam się zbanować, AH nie działa dobrze od premiery, non stop jakieś błędy czy opóźnienia.
Wprowadzili RMAH i z tego co czytam na forum, to ludzie za kupowanie itemów też dostali bana, nie za żadne przekręty, po prostu za kupno czegoś. Sam nie korzystam na szczęście, alei tak to jakaś kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 22:43, Revan91 napisał:

Wprowadzili RMAH i z tego co czytam na forum, to ludzie za kupowanie itemów też dostali
bana, nie za żadne przekręty, po prostu za kupno czegoś. Sam nie korzystam na szczęście,
alei tak to jakaś kpina.


A to ciekawe, link poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować