Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Online dziś schodzi ze sceny

5 postów w tym temacie

TYLKO 4 lata? Kuźwa, czemu?
I czemu nie mogą w takim razie wypuścić jakiegoś patcha, który umożliwia granie bez pośrednictwa serwerów Konami? Serio? Łatwo jest zrobić graczy w konia, obniżyć własne koszta i zabrać im frajdę. Ale jak dać coś od siebie, to tylko grę... i to absurdalnie drogą.
Niedługo gry będą tak drogie i krótkie, że godzina zabawy w domu uciech cielesnych będzie tańsza. I okraszona mniejszą ilością ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 20:55, Snake08 napisał:

TYLKO 4 lata? Kuźwa, czemu?
I czemu nie mogą w takim razie wypuścić jakiegoś patcha, który umożliwia granie bez pośrednictwa
serwerów Konami? Serio? Łatwo jest zrobić graczy w konia, obniżyć własne koszta i zabrać
im frajdę. Ale jak dać coś od siebie, to tylko grę... i to absurdalnie drogą.
Niedługo gry będą tak drogie i krótkie, że godzina zabawy w domu uciech cielesnych będzie
tańsza. I okraszona mniejszą ilością ograniczeń.


Ale pierniczysz z tymi krótkimi, ja tam widzę wręcz odwrotną tendencję, dodaj do tego achievy/trofea i masz gry na całe tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 20:58, Azvar napisał:


Ale pierniczysz z tymi krótkimi, ja tam widzę wręcz odwrotną tendencję, dodaj do tego
achievy/trofea i masz gry na całe tygodnie.


No pewnie, możesz pójść z psem na spacer, albo przyczepić mu kawałek kiełbasy do ogona, żeby sobie sam w kółko pobiegał po pokoju. Lubię gry za fabułę, klimat, immersję i kilka innych istotnych elementów, a nie za to, że mogę zestrzelić wszystkie arbuzy na straganie w którejśtam misji i dostać za to znaczek na profilu z podpisem "blow''em all".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieładnie z ich strony. Taka gra powinna chodzić dopóki są chętni, by w nią grać. Oto kolejny, jak dla mnie, minus konsol. Na piecu fani by zrobili własny master server i jakiegoś custom patcha, co umożliwiłoby dalsze granie, pokazując wydawcy środkowy palec. Tutaj natomiast klops.

"Żałujemy, że ta podróż musi dobiec końca"

Nic nie musi. Po prostu tak sobie postanowiliście. Może jeszcze mamy całować po stopach za łaskawe wydłużenie życia gry o rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować