Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darksiders II ostatnią odsłoną serii?

9 postów w tym temacie

Lubię THQ ze względu na Saints Row, Darksiders i gry od Relic. Jeśli chcą porzucić swoje najlepsze tytuły, to już mnie takie THQ nie obchodzi. Mogą zdychać. Relic zawsze sobie znajdą wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie rozumiem tych komentarzy, dla mnie również THQ to głównie CoH, Saints Row i Darksiders. Ale rozumiem, że lepiej dać fundusze na kolejną część Homefronta, w końcu tej grze najbliżej jest do Call of Duty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet największy dorobek niema znaczenia jeśli gość nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy.Krowa która dużo buczy a mało mleka daje idzie pod nóż.A sadząc po jego wypowiedziach to cała firma tak może skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takim podejściem to THQ za długo nie przetrwa. Zaraz wymyśli i powie że CoH 2 to znowu II wojna światowa, która była mocno wyeksplatowana i pierdu pierdu. Tylko ciekawe co THQ ma zamiar produkować. Bo Darksiders III odpdanie. Saint Row 4 nikt nie kupi, bo będzie ultra poważne bo prezes tak chcę. Koleś widać że chcę oszczedzać gdzie się da i na czym się da. Ale jak narazie to jego decyzje, przemyślenia są błędne. Facet tylko krytykuje THQ a raczej gry które są bardzo fajne tylko chyba THQ to najczęściej zawodzi marketing. Żeby się Metra nie doczepił bo się wkurze jak coś powie na temat 4A Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darksiders dla mnie objawienie 2010 roku w dodatku dobrze się sprzedawała szczególnie na pc gdzie takich gier nie było.
saints row 3 pierwsza grywalna część serii (pc) o poczuciu humoru zbliżonym do mojego. moje osobiste goty 2011. ponad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy.
koleś ma chore ambicje zostania drugim kotickiem pewnie chce oprzeć koncern na 3 markach homefront wwe i być może gta row.
ja wysiadam pokazując temu panu środkowy palec. darksiders 2 będzie ostatnią grą jaką kupie od thq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Rubin, pan chyba się z małym na głowy pozamieniał. SR i Darksiders to najlepsze serie THQ. Red Faction to od dawna kicha, Homefront to kolejny beznadziejny CoD-shooter jakich jest na pęczki.
Gracze są zmęczeni dostawaniem ciągle tego samego więc szukają produktów choć trochę innych. THQ ma takie tytuły ale nowemu prezesowi betonowi się nie podobają. On chyba nadal żyje w 2003 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować