Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - aktualizacja 1.0.2c likwiduje Błąd 37 podczas logowania

18 postów w tym temacie

Z tego co czytam to z osiągnięciami znów nie jest tak jak być powinno, bo większość osób nadal nie ma tych, które mieć powinna. :/ Ciekawe jak tam z moim zabiciem Diablo w coopie w dniu premiery...
A z błędem to nie tyle jego likwidacja co wprowadzenie kolejki w przypadku zawalenia serwerów: teraz po prostu na zalogowanie się będziemy czekac do skutku, a nie co chwilę próbować - in plus, ale i tak do czasu 1.03 to za bardzo IMO nie ma co się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za te wszystkie trudnośći to Bllizzard każdemu graczowi zarejestrowanemu np przed 1 czerwca tego roku powinien przelać na konto gry co najmniej z 1.000.000 golda, bo tyle gdzieś gracze są w plecy przez te dni "nie działania" lub wątpliwego działania gry.

Teraz jest lepiej, ale podejrzewam, że tylko dzięki temu, że ok 1 milion graczy się już nagrało i opuściło grę lub gra rzadziej.
Widzę po znajomych, że już coraz rzadziej wchodzą, recenzencji już nie grają , sporo ludzi odeszło i serwery dają radę, a nie że blizzard coś naprawił.

Blizzard to straszliwy żyd. Trzepie dziesiątki milionów dolarów miesiecznie zysku a skąpi na cokolwiek. Jego jedynym zyskiem jest maksymalizacja zdzierstwa, zadowolenie klientów ma w d... idzie im na rękę tylko wtedy jak zyski przestają rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 11:04, thiefi napisał:

Blizzard to straszliwy żyd. Trzepie dziesiątki milionów dolarów miesiecznie zysku a skąpi
na cokolwiek. Jego jedynym zyskiem jest maksymalizacja zdzierstwa, zadowolenie klientów
ma w d... idzie im na rękę tylko wtedy jak zyski przestają rosnąć.



A gracze potrafią narzekać, nic więcej!

1. Ok - Blizzard ma zyski - ale ma do tego prawo. WoW, SC, D3 - to nie są gry, w które ktoś przestanie grać po 2-3 tygodniach. Prawda? Ile to już lat WoW jest na topie?

2. Poza zyskami - Blizzard ponosi również koszta - utrzymanie serwerów BNetu, utrzymanie serwerów WoWa, teraz dodatkowo dochodzą do tego serwery D3 (USA/Europa/Azja). Postaw taki serwer - zarządzaj nim. Pogadamy. Postaw ich taką ilość jak Blizzard.. zarządzaj nimi bezproblemowo - wtedy możesz innym wytykać błędy. Ty co najwyżej postawiłeś FTP...

3. Były problemy z 37.. itd.. = tego nikt nie zaprzeczy. Ale popyt na tą grę przerósł nawet oczekiwania Blizzarda - a padły serwery - nie ludzie. Chcesz kogoś winić? Wiń sprzęt. wiń łącza internetowe, wiń serwery. Ludzie z Blizzarda starają się jak mogą - co widać - jest co raz lepiej. Wszystkie WIELKIE tytuły Multi mają takie albo inne problemy z usługami sieciowymi.

4. Nawet nasz rodzimy Wiedźmin 2... start o północy - pamiętasz takie wydarzenie? Siedzieliśmy na forum gram do 3 bodajże.. tzn ja tyle siedziałem bo później straciłem ochotę. A to był przywilej zakupu EK.... w przypadku D3 to była po prostu "awaria".

Co nie zmienia faktu - że Blizz dał ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ja kilka osiągnięć dostałem.. 7 nadal nie chociaż je mam (wszystko w nich zaznaczone).

Ale chyba nie byliśmy naiwni wierząc że oni to naprawią ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 12:17, Kafar napisał:

/ciach/

Może i nie - ja do dziś miałem max Kowala i Jubilera, ale Kowal nie miał achika za 5 poziom - tak samo Jubiler, który na dodatek nie miał achika za... samo jego zdobycie... Dopiero grając na HC odblokowałem pierwszy achik i teraz wygląda to śmiesznie: max zdobyty jeszcze w maju, a pierwszy z nich 2 dni temu, gdy za 5 poziom nadal nie ma. :/
Poza tym będzie zonk, bo ubiliśmy Diablo w dniu premiery, a teraz pewnie będzie trzeba go raz jeszcze ubić na Normal, żeby w ogóle mieć ten achik - z tego co kojarzę to proble z orzymywaniem achików za zabijanie bossów pojawił się od bodajże Cydaei: wcześniejsze mamy, a później nic. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zabić 2 raz diablo to nie problem.. ja mam achivy których juz ani w HC nie mogę zrobić ani w normalnej grze. I żadna nowa postać nie pomaga (wszystkie zadania z aktu 1 mam zaznaczone i niezaliczone, to samo z bestiariuszem) i parę innych tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 12:33, Kafar napisał:

/ciach/

Problem oczywiście żaden, ale zabicie Diablo na Normal w dniu premiery, a w bliżej nieokreślonym dniu to jednak jest różnica... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 12:49, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Problem oczywiście żaden, ale zabicie Diablo na Normal w dniu premiery, a w bliżej nieokreślonym
dniu to jednak jest różnica... :)


AAA o to chodzi ;) no to fakt.. ale ja myślę że nie ma się co tym przejmować ;) liczy się achiv i 100% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Blizzardzie, w koncu ktos tam wpadl na pomysl ze zeby obnizyc obciazenie serwerow po prostu nie pozwolic graczom na spam logowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2012 o 11:33, Gosiakoprzem napisał:


4. Nawet nasz rodzimy Wiedźmin 2... start o północy - pamiętasz takie wydarzenie? Siedzieliśmy
na forum gram do 3 bodajże.. tzn ja tyle siedziałem bo później straciłem ochotę. A to
był przywilej zakupu EK.... w przypadku D3 to była po prostu "awaria".


Jeździsz na Blizzcon''y?
Sorry, ale porównywanie ogromnych failów blizza do drobnych kłopotów redów jest po prostu śmieszne. Dali ciała na całej linni - od mechaniki rozgrywki, itemów, funu który pogrzebali, aż po kłopoty, a raczej dramat techniczny. Jak krew w piach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wprowadzili kolejki do logowania dopiero miesiąc po premierze gdy już praktycznie nie są potrzebne. Ciekawe za ile lat włączą system do wyłapywania botów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 14:31, Valmar napisał:


Jeździsz na Blizzcon''y?
Sorry, ale porównywanie ogromnych failów blizza do drobnych kłopotów redów jest
po prostu śmieszne. Dali ciała na całej linni - od mechaniki rozgrywki, itemów, funu
który pogrzebali, aż po kłopoty, a raczej dramat techniczny. Jak krew w piach.



hmm.. tak się składa, że akurat z redakcji mojej firmy jeżdżą 3 osoby, w tym ja :)
Moje porównanie nie miało dać Ci skali dwóch firm - a nakreślenie sytuacji więcej niż jednej firmy.
Z tym, że u naszego Wiedźmina niektórzy zapłaci za "EK" tylko dlatego - żeby móc zagrać wcześniej (00:00).
W przypadku D3 było inaczej. Dlatego tutaj błąd BLizza.

Zmiany (nie błędy - KTÓRE mają wszystkie gry) w grze, które nie podobają się Tobie (i tysiącom inny graczy) - mogą podobać się producentom - i tysiącom jeszcze innych graczy - w tym mnie.

Błędy z logowaniem, a nawet cholernie ciężkie inferno - mi się prywatnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować