Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarta beta Counter Strike: Global Offensive już wkrótce

4 posty w tym temacie

Jakie zamówienia przedpremierowe, przecież gra miała wyjść tylko cyfrowo, jak dobrze pamiętam, czyli po co szacować jaki jest popyt na grę, kiedy nie ma szans, że gry braknie. Ale AC 3 na pss już jest przedpremierowo... Droższa wersja za 329 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - Counter Strike: Source można przez najbliższy tydzień kupić za ~20 złotych. I jest to (IMO :) dużo lepsza oferta pod względem content/cena - świetny zombie mod (chyba najlepszy w jakiego grałem), ogrom serverów oraz ilość map stworzonych przez społeczność przytłacza. Jeżeli jednak ktoś szuka tradycyjnego "CS expierience" to CS:GO ze swoim matchmakingiem is the way.

Nie twierdzę, że Global Offensive jest zły. To świetna gra. Przynajmniej fajnie gra się w betę. Cały czas grając miałem jednak wrażenie, że jest to krok w bok - a nie naprzód. Bronie nie wyglądają lepiej - wyglądają inaczej; w CS:GO niemal całkowicie wyrzucono przedmioty z fizyką. Nawet grafika nie jest dużo lepsza... O ile w ogóle jest ładniejsza. Kilka nowych pukawek to raczej smaczek a nie duży feature. Bardzo spodobał mi się nowy tryb gry i nowe mapy (demolition!) - ale nie jest to coś czego nie można było stworzyć w CS:S.

Chociaż gra może wygląda dużo atrakcyjniej dla byłych graczy 1.6 - nie wiem - bo w starszego csa grałem tylko kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować