Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar walczy z oszustami w Max Payne 3. W oryginalny sposób

25 postów w tym temacie

Też mi się ten pomysł podoba. Blizzard mógłby się od R* paru rzeczy nauczyć. Oto jak można z klasą zapewnić uczciwą zabawę większości, nie pozbawiając równocześnie czarnych owiec prawa do korzystania z rozrywki, za którą - bądź co bądź, akurat w tym wypadku uczciwie - zapłacily przecież niemałe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zielone światło dla zasranych oszustów -> oszukujcie, macie drugą szanse! I jeszcze spartolony system raportowania - przez który wiele osób nie zostanie zraportowanych z powodu lenistwa. Brawo rockstar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 13:44, Henrar napisał:

Chciałbym zobaczyć strefę dla cheaterów. Może być tam bardzo ciekawie :)

Rywalizacja w najwiekszego cheatera ever? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zabawny, ale to, że zabezpieczenia antycziterskie w grach Rockstara padają tak szybko to jednak lekka kompromitacja :/ Wprawdzie wersja PC, więc powinienem być przyzwyczajony do tego typu "atrakcji"... no , ale liczyłem na coś więcj niż kapitulację dewelopera/wydawcy w tydzień po premierze...

Skończyłem kampanię, chciałem (z ciekawości - Max to dla mnie przede wszystkim singiel) z kolegą pomęczyć multi, a on mi mówi, że nie ma sensu... Już w pierwszej grze natknął się na jakiegoś nieśmiertelnego kolesia (coś jak ten generał co się kulom nie kłaniał - tego jednak w końcu kropnęli ;-)), a w następnej na "strusia pędziwiatra" (spróbujcie takiego trafić, tu nawet najlepszy skill nie pomoże)...

Tablic z wynikami nawet nie oglądam - po co miałbym się denerwować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł. Niech jeszcze troche poprawią system przydzielania graczy do serwerów względem poziomu. Często zdarza mi się, że jestem na serwerze z ludźmi o 20 lvl wyższym od mojego. I jak tu grać jak się ginie od jednego strzału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 13:54, EmperorKaligula napisał:

zielone światło dla zasranych oszustów -> oszukujcie, macie drugą szanse! I jeszcze
spartolony system raportowania - przez który wiele osób nie zostanie zraportowanych z
powodu lenistwa. Brawo rockstar!


Może wymyśl coś lepszego i prześlij propozycję Rockstarowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym twórczo rozwinął jeszcze ten pomysł o to aby cheaterzy, którzy będą sobie nieuczciwie grali mogli również składać doniesienia na jeszcze większych cheaterów, których kanty będą przechodzić ludzkie pojęcie. W ten sposób będzie mogła powstać nawet cała wielopoziomowa liga cheaterów oraz rozgrywki pucharowe. :D
Te ostatnie wraz z Pucharem Świata w cheatowaniu powinny być moim zdaniem transmitowane w TV. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 kręgów piekła i 9 pięter czyśćca...
Odnosząc sytuację do zwykłego FPSa - fajnie byłoby umożliwić w takim "czyśćcu" walkę na cheaty :P Świetnie musiałyby te pojedynki wyglądać. No i frustracja oszustów - bezcenne. Zabawny pomysł, muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 14:23, Ekonochrist napisał:

Może wymyśl coś lepszego i prześlij propozycję Rockstarowi.


bany za pierwszą wpadkę + zintegrowany z grą system raportowania - to dla mnie oczywiste jeśli system ma być skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 15:23, EmperorKaligula napisał:

> Może wymyśl coś lepszego i prześlij propozycję Rockstarowi.

bany za pierwszą wpadkę + zintegrowany z grą system raportowania - to dla mnie oczywiste
jeśli system ma być skuteczny.

Bany nic nie dają, bo cheaterzy potem w magiczny sposób je obchodzą- miliard razy przerobione na innych grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 17:22, Hydro2 napisał:

Bany nic nie dają, bo cheaterzy potem w magiczny sposób je obchodzą- miliard razy przerobione
na innych grach


nie bardzo wiem jak chcesz obejść brak możliwości logowania (ban na konto) na takim social clubie/steamie/originie, ale ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie Rockstara jest świetne. Tak powinno być we wszystkich grach multiplayerowych. Dla mnie banowanie cheaterów jest niewspółmierne do czynu jakiego się dopuścili i drogą na skróty. Jestem ciekaw czy czasami ten "tryb" gry nie przyciągnie większej ilości graczy niż zwykłe multi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 17:27, EmperorKaligula napisał:

nie bardzo wiem jak chcesz obejść brak możliwości logowania (ban na konto) na takim social
clubie/steamie/originie, ale ok :)

Nowe konto + nowy kluczyk i śmigasz dalej.
W BF3 mają tak typy z haxami za 60 dolców - "Dostajesz bana? No problem, masz tu nowy klucz. Aha, szanse na to są małe, update do haxa leci 5 minut po upie bazy danych PunkBustera."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować