Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

witam wsystkich . w pierwszym akcie spotkałem Vix`a, nie przyjąłem go do druzyny( nawet nie pamietam co za polecenie mu wydałem) ale nie trafił do gospody. teraz jestem w trzecim akcie i do otwarcia pewnych drzwi jest on potrzebny. czy ktoś może poradzić skąd go wziąść czy też muszę zaczynać wszystko od nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 15:12, pirat1001 napisał:

witam wsystkich . w pierwszym akcie spotkałem Vix`a, nie przyjąłem go do druzyny( nawet nie
pamietam co za polecenie mu wydałem) ale nie trafił do gospody. teraz jestem w trzecim akcie
i do otwarcia pewnych drzwi jest on potrzebny. czy ktoś może poradzić skąd go wziąść czy też
muszę zaczynać wszystko od nowa ?

Musisz wrócić do miejsca gdzie go spotkałeś.
Ale nie martw się, te drzwi prowadzą tylko do pobocznego questa, możesz śmaiło iść dalej przez te kopalnie i olać te drzwi, albo wrócić tam kiedy indziej już z Vixem.

@Deejay

Dnia 15.07.2007 o 15:12, pirat1001 napisał:

źle mnie zrozumiałeś. Ja od początku rozwijałem np taar w mele i niczym więcej. na wysokim poziomie te 5 poziomów w nature magic praktycznie nic nie znaczyło i miałem rangę rycerz czy jakąś tam (w sensie, że typowo melastą ;] )

No to już w ogóle żadne utrudnienie. Jak bierzesz taką postać na samym początku gry (vide Deru) to nie ma najmniejszego znaczenia czy zaczniesz ja rozwijać ją w tym kierunku, jaki mieli na myśli twórcy gry czy w którymś innym. Z Taar niby jest trochę inaczej, bo ją sie spotyka trochę później (o ile dobrze pamietam), ale i tak nadrobienie tych paru poziomów to chwila moment jesli ma ekwipunek w porządku.

Ja i tak pozostanę przy zwierzakach :) Są takie milusie i słodziusie na początku, a potem wyrastają na krwiożercze bestie. Czuję sie prawie jak ich ojciec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:40, PsychoMan napisał:

No to już w ogóle żadne utrudnienie.

aj mylisz się :) prawie do końca normala odczówa się skutki takiej zamiany profesji (u taar)

Dnia 15.07.2007 o 19:40, PsychoMan napisał:

Ja i tak pozostanę przy zwierzakach :) Są takie milusie i słodziusie na początku, a potem wyrastają
na krwiożercze bestie. Czuję sie prawie jak ich ojciec xD

heh może też spróbuje (kiedyś... :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2007 o 19:40, PsychoMan napisał:

Musisz wrócić do miejsca gdzie go spotkałeś.
Ale nie martw się, te drzwi prowadzą tylko do pobocznego questa, możesz śmaiło iść dalej przez
te kopalnie i olać te drzwi, albo wrócić tam kiedy indziej już z Vixem.

przykro mi ale przeszedłem cały pierwszy i niestety nie było go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 23:14, pirat1001 napisał:

przykro mi ale przeszedłem cały pierwszy i niestety nie było go.

Albo jest tam gdzie go spotkałeś pierwszy raz. Albo w gospodzie pierwszego lub drugiego aktu. Sprawdź dokładnie.

@ Deejay

Dnia 15.07.2007 o 23:14, pirat1001 napisał:

aj mylisz się :) prawie do końca normala odczówa się skutki takiej zamiany profesji (u taar)

Przeszedłem grę z Lotharem (domyślnie mag) jako wojem i przeszedłem grę z Sartanem (domyślnie woj) jako wojem i nie odczułem, że z któryś z nich był słabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 23:22, PsychoMan napisał:

> przykro mi ale przeszedłem cały pierwszy i niestety nie było go.
Albo jest tam gdzie go spotkałeś pierwszy raz. Albo w gospodzie pierwszego lub drugiego aktu.
Sprawdź dokładnie.

dzieki za podpowiedz. był w gospodzie w pierwszym akcie. siedział sobie w kąciku jak mysz pod miotłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2007 o 23:45, pirat1001 napisał:

dzieki za podpowiedz. był w gospodzie w pierwszym akcie. siedział sobie w kąciku jak mysz pod
miotłą :)


i bardzo dobrze ze sie na niego uparles
nie odpuszczaj zadnego zadania pobocznego
wymieniaj sobie sklad chocby na wykonanie 1 zadania
najlepsze jest deru szuka skarbow i i wizja amrena
super przedmioty mozna znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak przejść w drugim akcie szóste zadanie mam uratować jakąś Księżniczkę i muszę jakoś poustawiać te kolumny są tam cztery kolumny a na każdym oko,ciemne drzewo,zielone drzewo i statek (lub coś innego) i nie wiem jak je ustawić :( jak ktoś zna odpowiedź niech napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kolejności od lewej: brązowe drzewo (symbol śmierci), czerwony symbol (coś podobnego do oka), żółty symbol, zielone drzewo. A skąd ja to wiem? Czasami trzeba się uważnie rozglądać i patrzeć pod nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:47, Bifur napisał:

Wie ktoś jak przejść w drugim akcie szóste zadanie mam uratować jakąś Księżniczkę i muszę
jakoś poustawiać te kolumny są tam cztery kolumny a na każdym oko,ciemne drzewo,zielone drzewo
i statek (lub coś innego) i nie wiem jak je ustawić :( jak ktoś zna odpowiedź niech napiszę.

odpowiednia kolejnosc zalatwi sprawe
od lewej
drzewko suche,znaczek z kreskami,oko,drzewko
ale czy to naprawde bylo takie trudne??
kilkanascie kombinacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 15:15, pirat1001 napisał:

witam. mam problem w misji "węzeł Kalrathianski". byłem w tych lokacjach , wykonuję zaspiewy
jednak nic się nie dzieje :(


musisz po prostu umieścić Kostur (ten, który masz naładować) w dłoni postaci, i dopiero potem wykonać zaśpiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz zadanie w trzecim akcie aby zabić trzech lub więcej dark wizardów ale jak do któregoś dojdę to mi zabija całą drużynę, jak ktoś wie jaki sposób jest na niego niech napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 09:52, Bifur napisał:

Mam teraz zadanie w trzecim akcie aby zabić trzech lub więcej dark wizardów ale jak do któregoś
dojdę to mi zabija całą drużynę, jak ktoś wie jaki sposób jest na niego niech napiszę.


poszukaj byla o tym mowa w temacie i to kilka stron wczesniej
a swoja droga co to za prrzyjemnosc jak powiemy ci jak to zrobiic?
naprawde to nie jest trudne chwile pokombinowac trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wygrałem tą misję z magami ale Zna ktoś stronę z której mogę pobrać spolszczenie do Dungeon siege II , Próbowałem pobrać różne ale w tedy są nie wyraźne napisy a wyglądają tak...

20070719145915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:10, Bifur napisał:

Już wygrałem tą misję z magami ale Zna ktoś stronę z której mogę pobrać spolszczenie do Dungeon
siege II , Próbowałem pobrać różne ale w tedy są nie wyraźne napisy a wyglądają tak...

Podaj maila to ci wyślę poprawkę do spolszczenia CDP, powinna pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:55, PsychoMan napisał:

> Już wygrałem tą misję z magami ale Zna ktoś stronę z której mogę pobrać spolszczenie do
Dungeon
> siege II , Próbowałem pobrać różne ale w tedy są nie wyraźne napisy a wyglądają tak...

Podaj maila to ci wyślę poprawkę do spolszczenia CDP, powinna pomóc.


Oto adres e - mail :
warhammer40000@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:26, ceSSar napisał:

naprawde to nie jest trudne chwile pokombinowac trzeba ;)

pokombinować...? hmm... z tego co pamiętam ja nic nie kombinowałem, po prostu na hura na niego wszystkimi poleciałem i padł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować