Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 14:18, Drapek napisał:

cze wszystkim mam pytanko w co najbardziej opłaca się robić woja w tarcze, dwie bronie naraz
czy bronie dwuręcznebo się zdecydować nie moge :D ?? byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź


woj z tarczą jest całkowicie beznadziejny. małe obrażenia a tą tarczą wiele nie zdziała :/ a to czy wolisz duże ale wolne obrażenia bronią dwuręczną czy szybkie obrażenia ale małe dwoma brońmi to zależy od ciebie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki że pomogłeś i chyba powiem big is best :) i zrobie sobie wojownika w dwuręczne bronie i wielkie dzięki za odpowiedź
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dawno nie grałem i mam pytanie: czy przedmiot jaki dostajemy po ubiciu stworka xxx ląduje w inwentarzu czy od razu trafia do księgi pod rozdziałem lore? Chodzi o przedmioty potrzebne do tajemniczego questu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 15:53, maniekk napisał:

Witam.
Dawno nie grałem i mam pytanie: czy przedmiot jaki dostajemy po ubiciu stworka xxx ląduje w
inwentarzu czy od razu trafia do księgi pod rozdziałem lore? Chodzi o przedmioty potrzebne
do tajemniczego questu.
Pozdrawiam.


przedmioty z tajeminczego quest trafijają do ekwipunku bo trzeba je w końcu założyć. tylko tablica która wypada z ??? trafia do dzienika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 23:36, UMC.Hugo napisał:

przedmioty z tajeminczego quest trafijają do ekwipunku bo trzeba je w końcu założyć. tylko
tablica która wypada z ??? trafia do dzienika

Ok dzięki o to mi chodzło. Miałem przedmiot w dzienniku a nie mogłem znaleźć w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc, odnośnie opcji internet.
Jesli mój problem został juz opisamy na tym forum prosze o podanie w którym miejscu.

Wchodze w opcje internet tam wybieram sobie portal (z reguły ten największy), wybieram gre która pasuje do moich wymagań, wchodze do niej a tu po chwili pokazuje sie komunikat:
"Nie udało sie uzyskać połączenia z gospodarzem
Sprawdz ustawienia sieci i zajżyj pod adres:
http://garage.gaspowered.com/?q=dsiimulti gdzie znajdziesz wiecej informacji na ten temat" (adres troche iny ale to sie otwiera)

Mam windowsa XP SP2, mam wyłączony program antywirusowy, żadnego firewola nie mam zainstalowanego, zapore windowsa wyłaczam, i nic dalej ten sam komunikat, co prawda raz na 30 prób uda mi sie dołączyć do jakiejś gry ale przecież nie będe spędzał całego dnia na próbie wejścia do gry?! ten sam bład mam rówież jak sam robie gre i jak ktoś prubuje wejść do mnie.

Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wplywa mf na dropy czy postac robiona na mf musi zadawac ostatni cios usmiercajacy dla potwora czy samo to ze taka postac jest w teamie juz zwieksza dropyniezaleznie od tego czy walczy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni krąg jest w krórejś dżungli greylin.Nie pamiętam dokjąłdnie w której,ale pamiętam że się teleportujesz do tej części dżungi to będziesz miał dosłownie obok ruiny jkaiegoś amfiteatru.mam nadzieje,że ta wzkazuwka pomoże tobie w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy!!!!!!!!!!
W akcie III w rozdziale Agallańska próba, po przywróceniu obiegu wody we wszystkich wodociągach nie mogę przejść przez most do portalu, bo brakuje jednej z jego części. Co zrobić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 22:20, ORIK:} napisał:

Witam. Potrzebuję pomocy!!!!!!!!!!
W akcie III w rozdziale Agallańska próba, po przywróceniu obiegu wody we wszystkich wodociągach
nie mogę przejść przez most do portalu, bo brakuje jednej z jego części. Co zrobić?????


przywróciłeś wodę we wszystkich 4 kanałach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 18:30, Ballonik napisał:

Mam pytako: Lepiej kupić jedynkę czy dwójkę?
A może Diablo? ;]


Do singla zdecydowanie dwójkę - lepsza grafika, questy, rozwój postaci... Choć jak przeczytasz wątek o problemach technicznych możesz się trochę załamać ;)

Jeśli chcesz grać głównie w necie to Diablo2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 19:07, Chaszu napisał:

Choć jak przeczytasz
wątek o problemach technicznych możesz się trochę załamać ;)


Ja tam nie mialem zadnych problemów technicznych wszystko jest elegancko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :D jedyne co jest nie tak to brak niektórych filmików. ale dzisiaj własnie dostałem SUPLEMENT i mam filmiki. nie były one na tyle ważne i nie "dziurawiły" fabuły :P to że przycina no to widać tylko jak sie dużo dzieje na ekranie (pełno wrogów niby działa wyłączenie podpisów przedmiotów) wszystko inne mi działa :D gra jest super i warto ją kupić szczegulnie teraz gdy jest taka tania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie mam internetu i nie wiem co się działo na gram.pl . Dostałem e-maila z czarną edycją i jestem ciekaw czy wszyscy co kupili gre dostali takiego e-maila. Jak to zamówie nie poniose żadntych kosztów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować