Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 11:06, Szespir napisał:

Mam do was pytanie które gnębi wszystkich graczy DS2 a mianowicie Tajemnicze Zadanie
napewno słyszeliście o tym zadaniu , nie jest ono zapisane w książce z zadaniami ( jak
nie słyszeliście to szukajcie w gogle albo w poradniku) jak doszedłęm do tego goblina
co znika i co dalej . . . NIE WIEM NIKT NIE WIE CHYBA TYLKO PRODUCENCI JAK KTOś TO PRZESZEDł
TO PISAć .

Ja przeszedłem to zadanie. Kiedy tylko goblin wyskoczy, musisz natychmiast zadać mu kilka potężnych ciosów, aby odebrać mu ok. połowę życia. Wtedy goblin nie ucieknie i będziesz mógł go spokojnie wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:51, JC Denton1 napisał:

Ja przeszedłem to zadanie. Kiedy tylko goblin wyskoczy, musisz natychmiast zadać mu kilka
potężnych ciosów, aby odebrać mu ok. połowę życia. Wtedy goblin nie ucieknie i będziesz
mógł go spokojnie wykończyć.

Tak? To ciekawe. I co się potem dzieje?
Swoją drogą ciekaw jestem jak udało ci się w ogóle do niego dobiec, biorąc pod uwagę, że on znika po mniej niż sekundzie od otwarcia drzwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 11:06, Szespir napisał:

Mam do was pytanie które gnębi wszystkich graczy DS2 a mianowicie Tajemnicze Zadanie

chodzi o to zadanie z zestawem w którego skład wchodzi wiadro?
Ja nigdy nie znalazłem całego seta :/
Może ktoś podać lokacje gdzie są te itemki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 23:53, Deejay napisał:

chodzi o to zadanie z zestawem w którego skład wchodzi wiadro?
Ja nigdy nie znalazłem całego seta :/
Może ktoś podać lokacje gdzie są te itemki? :)


whooa.. nie wiem ile lat temu grałem w DSII ale wydaje mi się że ten quest jest opisany w poradniku czarnej edycji. A wiadro.. wiadro.. czy to nie gdzieś koło tamtego smoka co go trzeba było na murach z balisty ściagnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:05, Grizzly. napisał:

whooa.. nie wiem ile lat temu grałem w DSII ale wydaje mi się że ten quest jest opisany
w poradniku czarnej edycji. A wiadro.. wiadro.. czy to nie gdzieś koło tamtego smoka
co go trzeba było na murach z balisty ściagnąć ?

wiadro i amulet akurat mam :)
A czarnej edycji nie mam... Mam de luxe :) a tu poradnika nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:10, Deejay napisał:

wiadro i amulet akurat mam :)


to potrzebujesz jeszcze tajemniczej książki - księga zaklęć - nagroda za wypełnienie drugiego zadania pobocznego w akcie trzecim. Zadanie polega na skompletowaniu wszystkich tomów książek porozrzucanych po Arannie. No to życzę miłego szukania :P O ile się nie myle ksiąg jest ok 36.

Dnia 28.05.2008 o 00:10, Deejay napisał:

A czarnej edycji nie mam... Mam de luxe :) a tu poradnika nie ma :/


De luxe ? To nie wiem, ja mam wersje jeszcze sprzed czarnej edycji i jak wyszła to CDP za darmo wysyłało (było trzeba zamówić w sklepie gram.pl) sam poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:20, Grizzly. napisał:

De luxe ? To nie wiem, ja mam wersje jeszcze sprzed czarnej edycji i jak wyszła to CDP
za darmo wysyłało (było trzeba zamówić w sklepie gram.pl) sam poradnik.

De luxe to od cenegi :) A nie wiesz czy ten poradnik cdp jest może przypadkiem w wersji elektronicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadanie z wiaderkiem itd bylo juz oklepane tylko poszukac trzeba
a przypominam sobie teraz tego wariata co sie pojawia i fakt rowniez go dopadlem
jakims czarem jak go zaczalem klepac to nie znikal i tak go.....oklepalem
ale nie pamietam zeby cos szczegolnego sie wydarzylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 23:53, Deejay napisał:

Może ktoś podać lokacje gdzie są te itemki? :)


ostatni przedmiot - tajemniczy kamien wypada gdy oklepiesz zlodzieja co sie pojawia i nosi nazwe "???"
wiadro - elfickie wiezienie pod zaginiona dolina Azunitow (przy arincie szalonym)
ksiega - nagroda za drugie zadanie - skompletowanie wszystkich ksiag
tajemniczy zeton - nagroda za 12 zadanie w akcie drugim - to jest zadanie z arena trzeba stoczyc kilka rund ;)

po skompletowaniu tych przedmiotow trzeba.....heh jak ktos jest zainteresowany to napisze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:32, ceSSar napisał:

po skompletowaniu tych przedmiotow trzeba.....heh jak ktos jest zainteresowany to napisze
dalej

Pisz, pisz tylko o spoilerach nie zapominaj!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 10:48, Deejay napisał:

> po skompletowaniu tych przedmiotow trzeba.....heh jak ktos jest zainteresowany to
napisze
> dalej
Pisz, pisz tylko o spoilerach nie zapominaj!! :)


!!! SPOILER !!!

Po skompletowaniu musisz podejść do dowolnej kapliczki i wpisać "colomnarius sectorus". Zostaniesz przeniesiony do jaskini. Drzwi może otwierać tylko osoba która ma wszystkie przedmioty z tego tajemniczego zadania. Za drzwiami czeka Cię walka. Najpierw z pieskami preriowymi, potem z wszystkimi postaciami, które mogą się przyłączyć do twojej drużyny. Walka z tymi klonami jest podobno najcięższą w grze. Potem spotkasz postacie z którymi możesz pogadać i zdobyć ciekawe itemki.

Koniec SPOILERA !!!

Czy ktoś zrobił dalej to zadanie po wejściu do tego pomieszczenia gdzie jest goblin i znika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy masz juz wszytskie przedmioty podejdz do kapliczki i wpisz zaklecie "columnarius sectorus"
tylko pamietaj poczatek jest koncem ;)
teraz fakt troche zabawy i na koniec zagadka ktorej rozwiklanie nie jest takie trudne...
no chyba ze......ewentualnie napisze co trzeba zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:35, ceSSar napisał:

no chyba ze......ewentualnie napisze co trzeba zrobic ;)

Może najpierw sam spróbuję :) Napisz tylko czy sam do tego doszedłeś czy z jakiegoś poradnika :)

Aha i proszę o podpowiedź gdzie ten gość "???" :)
Pamiętam że go nie raz spotkałem ale nie pamiętam gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 23:33, PsychoMan napisał:

> Ja przeszedłem to zadanie. Kiedy tylko goblin wyskoczy, musisz natychmiast zadać
mu kilka
> potężnych ciosów, aby odebrać mu ok. połowę życia. Wtedy goblin nie ucieknie i będziesz

> mógł go spokojnie wykończyć.
Tak? To ciekawe. I co się potem dzieje?
Swoją drogą ciekaw jestem jak udało ci się w ogóle do niego dobiec, biorąc pod uwagę,
że on znika po mniej niż sekundzie od otwarcia drzwi...

Sorry, ale goblin pomylił mi się ze złodziejem "???" :-). A jeżeli chodzi o to zadanie, to doszedłem do klonów. Zabiłem Vixa i Finalę i nie chciało mi się już grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 13:57, Deejay napisał:

> no chyba ze......ewentualnie napisze co trzeba zrobic ;)
Może najpierw sam spróbuję :) Napisz tylko czy sam do tego doszedłeś czy z jakiegoś poradnika
:)


sam spoko latwo jest

Dnia 28.05.2008 o 13:57, Deejay napisał:

Aha i proszę o podpowiedź gdzie ten gość "???" :)
Pamiętam że go nie raz spotkałem ale nie pamiętam gdzie :)


nom i tu sa schody bo on sie pojawia losowo i podczas podrozy tzn grania
nikt nie wie gdzie i kiedy najczesciej przy wypasionych itemkach - jak pamietam to wiele razy na rogach zaramotha sie pojawil....coz jeszcze raz trzeba isc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:06, ceSSar napisał:

nom i tu sa schody bo on sie pojawia losowo i podczas podrozy tzn grania
nikt nie wie gdzie i kiedy najczesciej przy wypasionych itemkach - jak pamietam to wiele
razy na rogach zaramotha sie pojawil....coz jeszcze raz trzeba isc ;)

Ja gram po raz kolejny od nowa i jestem na samym początku II rozdziału więc na pewno go jeszcze znajdę :)

Aha. Wiem że jesteś doświadczonym graczem :) powiedz czy bardziej opłaca się chodzić ze zwierzakami czy z ludkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:24, Deejay napisał:

Ja gram po raz kolejny od nowa i jestem na samym początku II rozdziału więc na pewno
go jeszcze znajdę :)

Na początku gry jest dość ciężko bo nie masz dobrych mocy i zadajesz małe oberki. Poza tym rzadko sie pojawia, bo rzadko wypadają elitarne przedmioty. Generalnie jak się go zobaczy to od razu pauza i wszystkimi mocami w dziada ;)

Dnia 28.05.2008 o 20:24, Deejay napisał:

powiedz czy bardziej opłaca się chodzić
ze zwierzakami czy z ludkami? :)

Ja teraz zacząłem grać od nowa i łażę krasnoludem + żywiołak lodu + wilczek + skorpion i na tą chwilę (druga połowa drugiego aktu) mam około 4-5 leveli przewagi nad przeciwnikami. Zwierzaki już dość podkarmione, życia mają około 2 razy więcej niż bohater, obrażenia zadają wprawdzie nizsze, ale z dual-wielderem to nie ma co porównywać. Generalnie do pełni szczęścia brakuje mi tylko większej obrony bohatera, no i kasy mało, bo prawie wszystkie itemki idą na karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:10, PsychoMan napisał:

Ja teraz zacząłem grać od nowa i łażę krasnoludem + żywiołak lodu + wilczek + skorpion

Ja teraz gram czterema bohaterami, każdy specjalizuje się w czymś innym. I tak zostanie na bank, bo imo każda z profesji ma fajne czary i moce i szkoda mi je marnować. A o zwierzakach bardziej myślę na kolejnych poziomach trudności. Nie wiem czy piątą i szóstą postać nie zamienić na zwierzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mnie to zwierzaki to tylko dla zabawy - mnie przeszkadzaly.....
najlepiej gra sie ludkami
moj sklad to:
2 wojownikow - obureczny i dwureczny(dwa miecze,mlot)
2 lucznikow potem 1 zostaje a drugi bawi sie kusza
2 magow na poczatek natury potem bojowy ( leczenie i zamrazanie) (ogien i podpalanie)
dla mniej wprawionych jeszcze dwoch ..... kusza i mag bojowy
na taki sklad nie ma mocnych heheeh nawet arcymagowie Valdisa sie klaniaja w pas - sila piorunujaca ;)
hmmmm chyba pojde do sklepu po kilo ramu i odpale znowu dsII ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować