Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

ja gram teraz każdą profesją a potem dołożę drugiego wojownika i drugiego combat magic. teraz mój mag w śmierci się specjalizuje bo czary najfajniejsze a tego drugiego w ogień puszczę. a wojownika drugiego się zastanawiam czy dać tarcz czy dwuręczna broń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:58, Deejay napisał:

a wojownika drugiego się zastanawiam czy dać tarcz czy dwuręczna broń...

Kumpel grał bohaterem z tarczą i mówił, że faktycznie obrażenia zdecydowanie mniejsze od dual-wieldera, ale za to bardzo szbko robi mu się taka obrona, ze poprostu koleś nie wnika co się dzieje, tylko wbija w środek tłumu i życia właściwie nie traci. Więc, o ile kumpel nie przesadził, to na tanka sie nadaje idealnie.

A tak w ogóle, to ja i tak będę bronił mojej tezy, że zwierzaki są lepsze od ludków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:15, PsychoMan napisał:

> a wojownika drugiego się zastanawiam czy dać tarcz czy dwuręczna broń...
Kumpel grał bohaterem z tarczą i mówił, że faktycznie obrażenia zdecydowanie mniejsze
od dual-wieldera, ale za to bardzo szbko robi mu się taka obrona, ze poprostu koleś nie
wnika co się dzieje, tylko wbija w środek tłumu i życia właściwie nie traci. Więc, o
ile kumpel nie przesadził, to na tanka sie nadaje idealnie.

No to chyba się skuszę :) Bo dwuręczna broń to chyba lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 22:30, Deejay napisał:

No to chyba się skuszę :) Bo dwuręczna broń to chyba lipa...


od leczenia jest mag wiec nic ci sie nie dzieje a tarcza to jakos malo widowiskowa jest
mlotem jak myknie lobuza to raz a dobrze heheh - kazdy robi to co lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 09:52, ceSSar napisał:

> No to chyba się skuszę :) Bo dwuręczna broń to chyba lipa...
od leczenia jest mag wiec nic ci sie nie dzieje a tarcza to jakos malo widowiskowa jest
mlotem jak myknie lobuza to raz a dobrze heheh - kazdy robi to co lubi :)

No, tylko wtedy marnujesz jedno miejsce w drużynie na medyka. A tymczasem chłopak mógłby zdrowo czarami naparzać i wrogowie mieli by mniej czasu zeby porządnie twoich zranić.
Oczywiscie każdy zrobi co uważa, ale tak teoretycznie podywagować sobie możemy, przynajmniej temat się przy życiu utrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 09:52, ceSSar napisał:

> No to chyba się skuszę :) Bo dwuręczna broń to chyba lipa...
od leczenia jest mag wiec nic ci sie nie dzieje a tarcza to jakos malo widowiskowa jest
mlotem jak myknie lobuza to raz a dobrze heheh - kazdy robi to co lubi :)

Ale młotkiem nigdy nie zadasz takich obrażeń jak dwoma dwuręcznymi mieczykami :)
Także jak mam wybierać między damage a obroną to dwuręczny młotek nie wchodzi w grę...
A mieć kogoś w drużynie to tak jak psycho mówi szkoda miejsca. ja mam walczacego natur magic a jak trzeba leczyć tylko ręcznie chwilowo przełączam na leczenie.
Ale każdy sposób jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:15, PsychoMan napisał:

> a wojownika drugiego się zastanawiam czy dać tarcz czy dwuręczna broń...
Kumpel grał bohaterem z tarczą i mówił, że faktycznie obrażenia zdecydowanie mniejsze
od dual-wieldera, ale za to bardzo szbko robi mu się taka obrona, ze poprostu koleś nie
wnika co się dzieje, tylko wbija w środek tłumu i życia właściwie nie traci. Więc, o
ile kumpel nie przesadził, to na tanka sie nadaje idealnie.

A tak w ogóle, to ja i tak będę bronił mojej tezy, że zwierzaki są lepsze od ludków :P

Ja grałem bohaterem z tarczą. Rzeczywiście, zadaje on małe obrażenia, ale ma mnóstwo obrony i punktów życia. Kiedy podczas walk z bossami padała reszta drużyny, on miał nadal prawie połowę życia. Nawet magowie Valdisa nie mogli sobie z nim poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 13:50, PsychoMan napisał:

No, tylko wtedy marnujesz jedno miejsce w drużynie na medyka.


co ty opowiadasz!!!!!

mag natury - czar automatyczny leczenie - czar do walki zamrazanie + specjalne - uderzenie - lodowe kolce

jakie marnowanie miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 14:19, Deejay napisał:

Ale młotkiem nigdy nie zadasz takich obrażeń jak dwoma dwuręcznymi mieczykami :)


o tu sie nie zgodze.... mlot spokojnie zada obrazenia rowne 2 mieczom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:02, ceSSar napisał:

o tu sie nie zgodze.... mlot spokojnie zada obrazenia rowne 2 mieczom :)

ok niech nawet zada, ale jest dużo wolniejszy :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:02, ceSSar napisał:

o tu sie nie zgodze.... mlot spokojnie zada obrazenia rowne 2 mieczom :)

Wydaje mi sie, że to całkiem oczywiste, że mamy małe obrażenia zadawane szybko przez dula-wieldera, średnie obrażenia i dużą obronę tarczownika i duze obrażenia zadawane rzadko przez dwuraka. Co w zasadzie sprawia, ze dual i dwurak zadają zbliżone obrażenia w takim samym odcinku czasu, kwestia gustu co sie wybierze.
Mi sie wydaje, że jednoręczne bronie wypadają częściej, więc większa szansa na wypasiony mieczyk.

Co do maga to masz rację, ale w momencie gdy mag nawala jakimś czarem i jeszcze do tego leczy, to on spija tyle many, że wychodzi na to samo czy kupujesz miksturki many dla niego czy miksturki życia dla woja.
No, chyba, że masz Żywiołaka lodu z emanacją dająćą +200% do regeneracji many, ale piszesz, że chodzisz ludkami tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 19:28, PsychoMan napisał:

Co do maga to masz rację, ale w momencie gdy mag nawala jakimś czarem i jeszcze do tego
leczy, to on spija tyle many, że wychodzi na to samo czy kupujesz miksturki many dla
niego czy miksturki życia dla woja.


zgoda ale przeciez jest czar kanal many dla bojowego - a powiem ze jakos nigdy z maną nie mialem problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey miał ktos problemy z zainstalowaniem patcha z polonizacją? Wersja deluxe DS2. Bo ja nie mogę otworzyc pliku setup, a płyta warczy mi na dodatek w cd-romie :( ogólnie płyte mogę otworzyc ale juz pliku z polonizają do zainstalowania nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra z tą płytą sie uporałem i polonizacje mam...

Tyle ze w grze wiele rzeczy po prostu nie widać, jakby zamazane czy cos w tym rodzaju, jest przetłumaczone ale nie ma np. wartości umiejętości postacji, czy np ile obrażen zadaje dana bron... wydaje mi sie ze to wina rozdzielczości 1280x800, a takiej nie mam do wyboru, poza ta czcionki trzeba było taką samą jak orginalna to by nie było problemu a oni dali jakomś swoją (pewnie żeby były polskie znaki) i cos teraz lekko mówiac nie gra ...

Miał ktoś taki problem? Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 19:02, PsychoMan napisał:

> Miał ktoś taki problem? Jakies rady?
Spróbuj może tego patcha zainstalować
http://odsiebie.com/pokaz/260093---4123.html
Ale nie wiem czy pomoże bo on był robiony pod wersję premierową od CDP, a nie pod Deluxe.


No teraz kompletnie nie chce sie uruchomić :/ no ale tak bywa z tymi patchami do różnych wersji, dobra przeinstaluje i zostawiam to.
Najwyżej po angielsku bede grał jak mnie dalej bedzie to wkurzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 21:29, Paoro napisał:

No teraz kompletnie nie chce sie uruchomić :/ no ale tak bywa z tymi patchami do różnych
wersji, dobra przeinstaluje i zostawiam to.
Najwyżej po angielsku bede grał jak mnie dalej bedzie to wkurzało.

Ja tam zawsze w takich przypadkach (gdzie forum nie zaradzi) odsyłam do pomocy technicznej :)
Napisz do cenegi pewnie coś da się zrobić.
Chyba że przez ten tydzień udało Ci się to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że, jak wklejaj savey z DS II do DS II broken world i chce pograć moją postacią to wszystko jest w porządku ale za to w karczmie wszystkie postacie które tam miałem zniknęły a w skrzyni zniknęły mi wszystkie przedmioty, więc jak jest jakiś patch lub coś innego co to naprawia to prosił bym o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:02, DarkMessiah123 napisał:

wszystkie postacie które
tam miałem zniknęły a w skrzyni zniknęły mi wszystkie przedmioty, więc jak jest jakiś
patch lub coś innego co to naprawia to prosił bym o odpowiedź.


a jestes pewien ze przedmioty oraz postacie przenosza sie do BW...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować