Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Jeżeli magię masz na niskim poziomie, to siłą rzeczy będzie rosła o wiele szybciej niż walka wręcz, którą zapewne masz na wysokim poziomie (chyba jedna z głównych zasad gier RPG ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 18:13, Dark Templar napisał:

Jeżeli magię masz na niskim poziomie, to siłą rzeczy będzie rosła o wiele szybciej niż
walka wręcz, którą zapewne masz na wysokim poziomie (chyba jedna z głównych zasad gier
RPG ;] ).


morze zle to sformowałem w poście chodzi o to ze moi bohaterowie 77lev dostali 2 razy poziom a jemu tylko odrobinkę urosł pasek doświadczenia (mój ma 63 lrv a oni 73 -77lev)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem exp jest dzielony po równo, więc postacie na niższym poziomie powinny awansować szybciej. Dla pewności sprawdź to jeszcze raz, bo jak dla mnie jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naczytałem się trochę i odpowiedz była głupsza niż się spodziewałem gram na 3stopniu trudności jest to przedział dla bohaterów powyżej 74lev więc jak wziąłem go do swojej ekipy to nie był on uprawniony musiałem wrócić do po przedniego stopnia trudności i go nabić mu poziomy
Dziękuje za zainteresowanie

pozdrawianie dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam takie pytanie odnośnie komunikatu przy instalacji (nie wiem czy już sam nie zamieszczałem na ten temat posta - na google się tego nie doszukałem, podobnie tutaj): po wpisaniu kluczu produktu pojawia się komunikat [obrazek], jednak grę można dalej instalować. To przeszkodzi mi jakoś dalej w grze?
Widzę, że temat mało uczęszczany, jednak prosiłbym o szybką odpowiedź :)

edit: nie mogę żadnymi sposobami pozbyć się tego: uruchamianie selektywne, wyrzuciłem nawet jakieś pliki z folderu temps, może każdemu coś się takie pojawia?

20081013135529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłaczyć wszystko co ci działa w tle. Antywirusy, jakieś systemowe sprzątacze itp.
No i zawsze mozesz poprostu kontynuować instalacje i sie przekonać czy to coś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyłączałem prawie wszystko - został mi tylko bodajże rejestrator dźwięku, a i tak komunikat ten się pojawiał. Jednak żaden błąd później nie wyskoczył i gra chodziła.
Ale DS2 to już zamknięty temat dla mnie - grafika jednak mnie przestraszyła ;) Wiem, że gry nie ocenia się po grafice, jednak po przejściu treningu już nie mogłem - i do tego te menu główne gry - blee. Ciężko się gra w produkcje sprzed kilku lat mając na półce dajmy.. Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest znakomita!
Walka drużynowa, zwierzak (zupełnie jak w Guild Wars) :P
Wciągająca fabuła i duża ilość potworów. Oczywiście grafika jest super! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Klejnot śmierci z setu Klejnoty węzła na sprzedaż?
Usilnie próbuję go zdobyć od dłuższego czasu (w signe player), ale coś mi nie wychodzi (mam już pozostałe itemy z tego zestawu).
Za pierścień mogę dać inny item.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemano, mam takie zapytanie, czy istnieje na internecie elektroniczny poradnik do DSII:BK, taki sam jak w czarnej edycji DSII na papierze tylko mi trzeba taki elektroniczny, nie wiem, moze gdzies na stronce albo ktos by moglby mi przeslac e-mailem, bylbym bardzo wdzeczny, i bardzo bym prosil o to, to jest moj mail:
krzyhudurex@wp.pl
dzieki z gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:48, taki jeden napisał:

ok dzieki, amam jeszcze jedno pytanie, czy da sie jakos wyzerowac umiejetnosci tak zeby
od nowa dodawac?

W dodatku Broken Sword dodali NPCa który za drobną opłatą to umożliwia.
W podstawce niestety nie ma takiej możliwości.
Ale ciężko jest spartaczyć postać do tego stopnia żeby nie możnabyło przez to ukończyć gry, wiec nie ma strachu. DS to nie Diablo, gdzie błędne dodanie punkcika powoduje, ze w pewnym momencie utkniesz na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:19, PsychoMan napisał:

> ok dzieki, amam jeszcze jedno pytanie, czy da sie jakos wyzerowac umiejetnosci tak
zeby
> od nowa dodawac?
W dodatku Broken Sword dodali NPCa który za drobną opłatą to umożliwia.
W podstawce niestety nie ma takiej możliwości.
Ale ciężko jest spartaczyć postać do tego stopnia żeby nie możnabyło przez to ukończyć
gry, wiec nie ma strachu. DS to nie Diablo, gdzie błędne dodanie punkcika powoduje, ze
w pewnym momencie utkniesz na amen.

ok dzieki ale nie chodzi o zepsutego punkcika tylko chcialem sie przestawic z broni 2h na 2 bronie 1h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodam screeny :) Może komuś się przypomni lokacja i będzie w stanie pomóc. Poradnik z gry-online jest skromnie napisany jeżeli chodzi o ten moment.

20090619184434

20090619184506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 18:45, ArkStorm napisał:

To jeszcze dodam screeny :) Może komuś się przypomni lokacja i będzie w stanie pomóc.
Poradnik z gry-online jest skromnie napisany jeżeli chodzi o ten moment.

Gdzieś tam w okolicy jest ukryty przycisk na ścianie, który otworzy ci przejście.
Szukaj na minimapce niebieskich kropek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 19:39, PsychoMan napisał:

> Poradnik z gry-online jest skromnie napisany jeżeli chodzi o ten moment.
Gdzieś tam w okolicy jest ukryty przycisk na ścianie, który otworzy ci przejście.
Szukaj na minimapce niebieskich kropek.


Grę już przeszedłem a powodem mojej bolączki była nieuwaga :) gdy przechodziłem przez wyrwę w ścianie nie zauważyłem, że prowadzi ona w dwie strony. I stąd nie wiedziałem drogi do południowego obiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować