Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Witam mam dośc dziwna sprawe jaka mi sie przytrafiła w dungeon siege 2 w pierwszym rozdziale zadanie w którym trzeba udac sie do obozu wygnanych driad dochodze na miejsce ratuje starca wybijam wszystko i jak podchodze do niego porozmawiac to ciągle w kuło mowi mi zebym mu pomogł ...niewiem co sie dzieje czy gra sie zwiesiła i musze grac od nowa czy cos trzeba zrobic.Zrobiłem wszystkie zadania ktore raczej moge wykonac jak do tego miejsca ..a moze da sie obejsc te zadania w jakis sposob ...moze ktos ma jakis pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 14:07, PsychoMan napisał:

Zainstaluj patcha 2.2.


Stwierdziłem ze zagram od nowa i lepiej postac rozwine..A o patchu niepomyslałem nawet myslalem ze juz mam najnowsza wersje.

Ale i tak dzieki za odzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to mogłem ci tego samego dnia co zadałeś to pytanie napisać o patchu, ale nie sądziłem, ze problem jest tak błachy. Ale parę dni potem szukając informacji dla siebie natknąłem sie na changelog z tego patcha i mi się twój post przypomniał.
Swoja drogą, powiem ci to co napisałem już tu kwantyllionowi ludzi wcześniej. Nie martw sie, że trochę źle rozwiniesz postać. To nie Diablo2, że jeden źle dodany punkt umiejętności i w którymś momencie gry sie zatniesz i ie dasz rady przejsć dalej. Ta gra jest poprostu łatwa, ma dać ci przyjemnośc z bezproblemowego wyżynania mas wrogów, a nie frustrować koniecznościa przeczytania miliona internetowych poradników o rozwijaniu postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:32, PsychoMan napisał:

Swoja drogą, powiem ci to co napisałem już tu kwantyllionowi ludzi wcześniej. Nie martw
sie, że trochę źle rozwiniesz postać. To nie Diablo2, że jeden źle dodany punkt umiejętności
i w którymś momencie gry sie zatniesz i ie dasz rady przejsć dalej. Ta gra jest poprostu
łatwa, ma dać ci przyjemnośc z bezproblemowego wyżynania mas wrogów, a nie frustrować
koniecznościa przeczytania miliona internetowych poradników o rozwijaniu postaci.


Taaa dokladnie i to w tej grze jest do ban pod moim wzgledem gra jest zabardzo prostolinijna i za latwa az daje mało zawzietosci do grania dolszego i zakonczylem ja na 2 akcie, tak samo jak never winter night te gry sa bez "jaj" poprostu a porzeraja tylko cenny czas ktory moim zdaniem warto posiwcic na lepsze gry .A co do poradników to ich nie lubie , przykladem jest Diablo 2 LoD ja mam swoje taktyki a nie takie co uzywa ponad połowa graczy grajaca daną postacią na battelnecie ....Ja mam swoje działaja bardzo dobrze nawet zajewypas....Dokanczajac temat denerwuje mnie jak wiekszosc graczy dorzy do tys samych postaci o danych statystykach i one sa jak klony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnie problem mam monitor 22 Cali i gdy chce zmieni rozdzielczość w ustawieniach na 1280x1024 to daje OK i cały czasz mam rozdzielczość 800x600 wie ktoś jak rozwiązać ten problem.
Jaki jest najnowszy patch i mógł by ktoś dać linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 10:15, Pawlo09 napisał:

Mam pewnie problem mam monitor 22 Cali i gdy chce zmieni rozdzielczość w ustawieniach
na 1280x1024 to daje OK i cały czasz mam rozdzielczość 800x600 wie ktoś jak rozwiązać
ten problem.

W menu głównym zawsze będziesz miał 800x600. Zawsze tak jest i u każdego. Ale podczas rozgrywki będzie dobrze - zobaczysz.

Dnia 26.08.2009 o 10:15, Pawlo09 napisał:

Jaki jest najnowszy patch i mógł by ktoś dać linka.

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1058


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 11:13, Pawlo09 napisał:

Tego Patcha trzeba wypakować do folderu z grą a później zainstalować?

Możesz wypakować gdzie chcesz. W każdym bądź razie trzeba zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:46, Pawlo09 napisał:

jak chce wgrać to coś takiego wyskakuje.

No wyraźnie pisze, że nie masz miejsca na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:53, Pawlo09 napisał:

E mam 3.5 Giga więc ile trzeba na ten patch?

Niewątpliwie wspaniałym pomysłem panów z GPG było dodanie funkcji backupu do patcha, co powoduje, że przed zainstalowaniem go najpierw wykonuje się kopia zapasowa całej gry, tak więc wymagane jest przynajmniej tyle wolnego miejsca ile zajmuje gra.
Wywal trochę zbędnego badziewia (każdy jakieś ma :)) i spróbuj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam taki problem z questem Wyspy Elen''lu

Gdzie trzeba odszukać 4 pryzmaty i umieścić w nich kryształu

Wybiłem wszystko mam 4 kryształowe pryzmaty i dużą soczewkę a mimo to nie mogę uaktywnić 4 pryzmatu bo pokazuje mi się wiadomość ze nie ma soczewki(w jednym z tych 4 pryzmatów które trzeba obrócić) i jestem w kropce.

Z góry thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nikt tu nie pisał patrze ;d
Pytanko takowe mam czy jak zaczynam przygodę z Dungeon Siege II to mam od razu grać w dodatek czy przejść najpierw podstawę ? I czy jest tam jakiś samouczek czy coś w tym stylu? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 15:09, mlynar911 napisał:

Dawno nikt tu nie pisał patrze ;d
Pytanko takowe mam czy jak zaczynam przygodę z Dungeon Siege II to mam od razu grać w
dodatek czy przejść najpierw podstawę ? I czy jest tam jakiś samouczek czy coś w tym
stylu? ;p

Do grania w dodatek musisz mieć odpowiednio wysoki poziom. Ale na starcie masz do wyboru kilka predefiniowanych postaci, z których możesz sobie jedną wybrać i od razu zacząć od dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować