Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

dodatek sobie odpuść - jest najzwyczajniej w świecie słaby. bajery (nowe klasy postaci, receptury na przedmioty) nie mają wielkiego kopa (klasy są mało ciekawe, przedmioty z receptur nie grzeszą mocą, szczególnie biorąc pod uwagę irytujący sposób pozyskiwania składników) i nie rekompensują małej ilości questów pobocznych, długich i pustych lokacji oraz ogólnego braku polotu.
jedyną zaletą Broken Worlda jest odrobinę zwiększony poziom trudności - wreszcie nie idziesz jak przez masło na poziomach wyższych niż normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rade. Zacząłem sobie już grać w podstawkę. Wybrałem sobie rasę :human i będę go szkolił w łucznictwie i magii ofensywnej ;p tzn taki mam plan. Rzadko planuje mieczem się posługiwać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 22:30, mlynar911 napisał:

Ok dzięki za rade. Zacząłem sobie już grać w podstawkę. Wybrałem sobie rasę :human i
będę go szkolił w łucznictwie i magii ofensywnej ;p tzn taki mam plan. Rzadko planuje
mieczem się posługiwać ;d


łucznictwo to chyba najgorsza z czterech ścieżek rozwoju - na wyższych poziomach trudności łucznik był zbędnym balastem, ani porządnego dmg, ani pancerza, ani mocy.
zostań przy magii ofensywnej, będzie jak znalazł :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 22:31, Daelor napisał:

łucznictwo to chyba najgorsza z czterech ścieżek rozwoju - na wyższych poziomach trudności
łucznik był zbędnym balastem, ani porządnego dmg, ani pancerza, ani mocy.
zostań przy magii ofensywnej, będzie jak znalazł :>

Ale ja gram na najniższym poziomie ;d to też będzie trudno? ;p Jak coś to mogę przerzucić się na miecz + ofensywna magia ;p bo na początku gry jestem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znaleźć wyjście z Małego Kanionu do skarbca/Fortecy Wichrów ?
Chodzi o taką jaskinię do której się Przechodzi z pustyni Azunitów i dochodzi się do miejsca które się kończy ślepo, nad tym miejscem widać drewniany most i łączący dwa obszary po obu stronach ale leżące poziom wyżej. No i jak się przemieścić dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 21:56, TYHE napisał:

Jak znaleźć wyjście z Małego Kanionu do skarbca/Fortecy Wichrów ?
Chodzi o taką jaskinię do której się Przechodzi z pustyni Azunitów i dochodzi się do
miejsca które się kończy ślepo, nad tym miejscem widać drewniany most i łączący dwa obszary
po obu stronach ale leżące poziom wyżej. No i jak się przemieścić dalej?

Cofnij się kawałeczek do jaskini, będą tam schody do komnat prowadzących cię do przytoczonego przezeń mostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka jest odpowiedź na zagadkę posągu w tej krypcie rodzinnej na pustyni Azunitów? Bo coś nie mogę na razie na nic wpaść, to myślałem, że może się poradzę na forum. Co prawda już nie raz rozwiązywałem to zadanie, ale jakoś nigdy nie mogę zapamiętać odpowiedniej kolejności. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie. Właśnie zaczynam grę i zastanawiam się jak rozwijać mojego wojownika. Lepiej rozwijać walkę mieczem jednoręcznym i tarczą czy dwoma mieczami? Co będzie lepiej kosiło moby? Ogólnie może mocniejszy będzie mag a nie wojownik? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 09:18, revolt505 napisał:

Dobra mam pytanie. Właśnie zaczynam grę i zastanawiam się jak rozwijać mojego wojownika.
Lepiej rozwijać walkę mieczem jednoręcznym i tarczą czy dwoma mieczami? Co będzie lepiej
kosiło moby? Ogólnie może mocniejszy będzie mag a nie wojownik? Co sądzicie?


Jak kiedyś grałem to miałem dwie bronie i jakąś zdolność co cholernie zwiększała dmg w zamian za 15% obrażeń dodatkowych, mi się taką fajnie grało^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo czy wiecie jaki jest najlepszy najszybszy i najskuteczniejszy sposób na zabicie złodzieja na normalu?i jeszcze coś czy jest możliwe zeby sie pojawiał po przejsciu gry? 4 razy na niego polowalem ale nic nie wychodzilo.... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Od niedawna zakupiłem orginalna wersje w/w gry i o dziwo stanołem na misji mroczny ohm.(2 akt 2 zd dodt)

Mam zapis z przed wejscia do komnat Vai''keshy, jak i równiez po zabiciu enta.

W tej orginalnej wersji mialem zawarty patch polonizujacy, czy to ma wpływ na zaliczenie tej misji czy poprostu pomijam jakis szczegół.

Pragne dodac, iż kiedy grałem na pirackiej wersji w j. ang pozabijałem wszystkie "sekty" Vai''keshy i quest mialem zaliczony, a w tym momencie po zabiciu sekt nad magiem lyssonare w Aman''lu mam srebrna gwiazde, lecz nie moge zaliczyc misji (szary znak ?)

Ma ktoś jakies pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pytanko odnośnie gry. Pierwszą część ukończyłem kiedyś tam i zastanawiam się czy warto zagrać w drugą odsłonę tej gry. Zastanawiam się czy to nadal jest wyłącznie hack&slash czy ma coś więcej z cRPG. Bo jeżeli to h&s, to sobie odpuszczę, po Loki mam kompletnie dość typowych rąbanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem, mianowicie gdy chce zagrać w rozgrywce wieloosobowej, w ogóle nie znajduje mi żadnych rozgrywek, żadnych graczy. czasem pisze że na ''portalu'' jest kilka osób ale gdy wchodzę to nikogo nie ma. Słyszałam że ktoś juz miał taki problem, ale nie napisał jak się z nim uporał :/ mam oryginalną wersję ds2 i dodatek z neta. aha, jeszcze chciałaby spytać, czy da się jakoś sevy z broken world przerzucić z powrotem na zwykłe ds2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2010 o 21:11, Dewi-Karei napisał:

ale nie napisał jak się z nim uporał :/ mam oryginalną wersję ds2 i dodatek z neta.


Czyli podstawka oryginał a dodatek pirat ? Jak tak to panu już dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy takie pytanie sie już pojawiło czy też nie ale mam problem, nie wiem jak dojść do koloni Wygnańców driad oraz do tego przejścia z poboczną misją z wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie jak warto isc sciezka wojownika, grac bronia jednoreczna i tarcza, dwiema jednorecznymi czy moze dwureczna? Co bedzie najtrafniejsze i bedzie zabierac najwiecej damage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować