Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 15:54, Mathrim napisał:

Przy wejściu do kolejnego grobowca, w tym grobowcu uwolnisz też księżniczkę (nie
pamiętam imienia).



Dzięki! Prawde mówiąc doszedłem tam i wszystko się wyjaśniło.
Mam jeszcze jedno pytabko... czy ktoś z waz znalazł pewne wiaderko, które można włożyć jako hełm?
Posłuży ono czemuś w dalszej cześci gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:43, Elwro napisał:

Chodzi mi tylko o to, ze bardzo lubie czasem usiasc sobie w fotelu
przy czarnej kawce i poczytac swietne instrukcje do starych gier - np. do Arcanum czy BG2
i po prostu powspominac :-)


Dobrze mówi, dać mu snikersa! ;) tak BTW to może myślałeś że nikt nie będzie pamiętał że już to na świętejpamięci starym forum pisałeś? ;] ALE podpisuję się pod tym wszystkimi czterema łapkami :) moja kolekcja instrukcji m.in. do Baldurów do dziś mnie cieszy jak sobie po (pół)rocznej przerwie do gry wracam :)

Dnia 06.10.2005 o 19:43, Elwro napisał:

a i do tego jeszcze miecz lajdaka zamiast zwykly poltorak :D


...? O_o to jakiś żart? "miecz łajdaka" to może się artefakt nazywać...! kto to tłumaczył?? O_o

BTW do wydan w DVD- Box i z instrukcją w pedeefie za 130zło chyba trzeba się będzie przyzwyczaić... O_o ostatnim "wypas wydaniem" jakie pamietam to Świątynia Pierwotnego Zła - jak zważyłem pudełko w rękach (jak odstałem od listonosza) to myślałem że cegłę mi przysłali! :D a to było PEŁNE PO BRZEGI kartonowe pudło z grą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:52, Mathrim napisał:

A ja napotkałem inną przeszkodę, mianowicie przeszedłem już całość i walczę przeciwko Valdisowi, jednak jakimś trafem w
ogóle nie potrafię go chociażby zadrasnąć, także nikt z mojej drużyny, czy to magią, bronią dalekiego zasięgu, czy bronią
białą, ma ktoś jakiś pomysł??

Witam.
Valdisa mogą zranić te statuły w rogach pomieszczenia, po prostu trzeba go podprowadzić do nich a druga postać walnie w statułę. Jej reakcja uszkodzi Valdisa. INFORMACJA PISANA Z PAMIĘCI - MOGŁEM ZAPOMNIEĆ PEWNE SZCZEGÓŁY.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 16:17, KHRoN napisał:

Dobrze mówi, dać mu snikersa! ;) tak BTW to może
myślałeś że nikt nie będzie pamiętał że już to na świętejpamięci starym forum pisałeś? ;] ALE podpisuję się pod tym wszystkimi
czterema łapkami :)

Heh, witam i pozdrawiam! Po prostu im czlowiek starszy, tym trudniej mu wymyslic cos nowego i zadowala sie powtarzaniem starych gadek oraz wspominaniem dawnych, dobrych czasow. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - ten "miecz łajdaka" to na serio? HA! Zaloze sie o znalezionego dzis na Plantach kasztana, ze w oryginale to "Bastard Sword". Zawsze to lepiej, niz "Miecz Syna z Nieprawego Łoża". :-)

Przypominam sobie, ze 2 lata temu CDProjekt umiescilo na forum odezwe - poszukiwano tlumaczy... Kazdy mial dostac odpowiedz (chocby negatywna), a dalece nie wszyscy dostali (nie wiem, czy ktokolwiek).

I jesli potem zatrudniono kogos, kto tlumaczy "bastard sword" jako "miecz łajdaka", to jest to po prostu smieszne.

*hint*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też mam problem! Jestem w III akcie, wykonuję 1 quest uruchomienie żródła wody. Nie mogę zabić tego GANTHA, który pilnuje ujęcia wody! Skubaniec, jak wali tą swoją siekierą, to odnawia mu się życie. Mam tylko jednego łucznika DARE. Reszta moich nie zna tej specjalizacji.
W jaki sposób to rozwiązaliście? Jaki manewr zastosować? Moi towarzysze mają po 37 poziom doświadczenia.
Ale kicha !pierwszy raz nie mogę sobie dać rady z grą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) pewne wiaderko, które można włożyć jako hełm?

To wiadro to jest część z pewnego setu, który jest 4 częsciowy. Jeśli znajdziesz wszystkie części to podbno dostajesz dostęp do jakiejś komnaty ze skarbami. Ale tam trzeba mieć wysoki lvl. Nie znalazłem wszystkich części, brakuje mi 1. Więcej Ci nie powiem bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:28, Aleczka napisał:

No to ja też mam problem! Jestem w III akcie, wykonuję 1 quest uruchomienie żródła wody. Nie mogę zabić tego GANTHA, który
pilnuje ujęcia wody! Skubaniec, jak wali tą swoją siekierą, to odnawia mu się życie. Mam tylko jednego łucznika DARE. Reszta
moich nie zna tej specjalizacji.

atakuj go wszystkim co masz (mile widziane umiejetnosci specjalne), natomiast jak tylko jego siekiera zacznie robic sie czerwona, to natychmiast uciekaj z zasiegu jego uderzenia, wtedy albo uderzy w ziemie, albo po chwili z siekiery czerwien ustapi, wtedy znow go zaatakuj... no i z innej formacji druzyny jak lustrzana tutaj raczej nie korzystaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:35, PolishWerewolf napisał:

(...) pewne wiaderko, które można włożyć jako hełm?

To wiadro to jest część z pewnego setu, który jest 4 częsciowy.
Jeśli znajdziesz wszystkie części to podbno dostajesz dostęp do jakiejś komnaty ze skarbami. Ale tam trzeba mieć wysoki
lvl. Nie znalazłem wszystkich części, brakuje mi 1. Więcej Ci nie powiem bo nie wiem :)

bleh, zapomnialem w poprzednim poscie...
set ten jest trzy czesciowy - wiaderko z wiezienia Arinth''a, ksiazka za quest z ksiazkami w III akcie i amulet za quest z arena w II akcie... dodatkowo trzeba zabic tego dziwnego stworka ??? ktory sie czasem pojawia zanim zniknie, wtedy wypada z niego tajemniczy kamien... teraz wystarczy udac sie do dowolnej kaplicy i wpisac w konsoli to co jest napisane na kamieniu na wspak... i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:18, Elwro napisał:

Zawsze to lepiej, niz "Miecz Syna z Nieprawego Łoża". :-)


ALE CDProjekt we własnym kanonie D&D (którego bronię jak niepodległości!) pisze: "bękart", "półtorak", "miecz półtoraręczny" do wyboru... więc czemu kurde tym razem bez głowy? O_o

wiem że to są szczegóły, ale szczegóły wraz z "krzaczkami" w grze składają się na niechlujstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem, tym razem powarzniejszy. Otóż jednemu z członków mojej drużyny sie umarło śmiercią naturalną od smoczego podmuchu... mam nagrobeczek zamiast avatara... ciało juz jest w mieście bo po save''ie samo się tam przeniosło... no i tak ide do nekromanty żeby wskszesił mojego kompana a ten że najpierw musi mieć ciało i taki wał! Co zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 16:53, Konrad512 napisał:

Mam takie pytanko- długi jest ten nowy DS?? I czy wciąga??

jeśli lubisz gry w rodzaju: "neverwinter"; "świątynia pierwotnego zła"; "diablo" to polecam. "ds2" mnie wciągneła.
jest grywalna i ma klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:42, PolishWerewolf napisał:

(...)

Kup sobie zwój wskrzeszenia i wskrześ gościa. To wydaje mi się jedynym sensownym sposobem.


Tuż po napisaniu posta wpadłem na okrutny pomysł... wybilem reszte drużyny, wcisnąłem buton wskrześ i wszystko wrócilo do normy. Choć musze przyznać że twój sposób jestem bardzie humanitarny ;)
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanko :)

Dwa razy mialem dziwna sytuacje, gdy pojawil sie nagle kolo mnie smieszny potworek o nazwie "???" z poziomem 100. Pobiegal naokolo mojej druzyny i znikl. Natrafil ktos z Was na takiego typa i jesli tak, to co to ma byc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak w niego będziesz uderzał to z niego będą się sypać rzadkie itemki. A jak go zabijesz to wyleci Ci kamień do otwarcia portalu z tajemniczego setu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moze za wczesnie dotarłem do tego miejsca ale jest w tym niby grobowcu azunitów i jest przy cztrech słupach z znakami drzewa oka i jeszcze jakis dwóch zapewne sa to znaku zycia smierci slepoty i wzroku i nie wiem w jakiej kolejnosci je ulozyc bo na mini mapie pali sie gwiazdka ale nie wiem jak to ruszyc bo kombinacji przy cztrech symbolach jest bez liku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 22:21, Delevir napisał:

Witam wszystkich. Mam pytanko :)

Dwa razy mialem dziwna sytuacje, gdy pojawil sie nagle kolo mnie smieszny potworek o nazwie
"???" z poziomem 100. Pobiegal naokolo mojej druzyny i znikl. Natrafil ktos z Was na takiego typa i jesli tak, to co to
ma byc? :P

ten potworek to zlodziej ;-p jesli w pore nie zaczniesz go atakowac, to sprzatnie Tobie sprzed nosa lezace na ziemi przedmioty - najczesciej zestawy badz unikaty, bo pojawia sie wlasnie w takich momentach gdy one wypdaja... jesli go zabijesz zanim zniknie to wypadnie z niego tejemniczy kamien potrzebny do tajemniczego questa - napisalem o tym kilka postow wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować