Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 15:12, Chaszu napisał:

Zobaczymy czy ich lokalizacja kinowa (jesli taka będzie) będzie działać poprawnie... Coś mi
się wydaje że będzie ok. Oby się nie okazało, że wersja dodatku Cenegi nie działa z podstawką
CDP ;-)


Nie przesadzaj, ja raczej liczyłem że CDP da jakieś zniżki dla tych co kupili wydanie premierowe. A jak wydaje Cenega to lipa, no i nie będzie żadnych wPln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale trudny jest II Akt przeszedłem I jako Wielki Mag (Magia Natury) pz 22 albo 21 może wiecie gdzie można zdobyć jakieś dobre czary związane z lodem(zimno) bo mam za słaby czar i ciężko mi się poruszać po terenach gdzie są wrogowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej idź do sklepu. Ja grałem wojem z dwoma mieczykami, i bez problemu przeszedłem całą grę na trzech poziomach trudności. No, może przesadziłem z "bez problemu" ale nigdzie się nie zaciąłem z powodu słabości mojej drużyny. co najwyżej trochę długie walki były z bossami (2 godz walki z Arcymagiem na poziomie Elitarnym, masakra).
Pierwszy poziom trudności skończyłem na czterdziestym ktorymś poziomie, więc chyba poprostu lewel maż za niski, zajmij się questami pobocznymi, i expa trochę zarobisz i może jakiś czar znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanko jak kur** mam otworzyć drzwi w misji zaraza ;/ jak ja kur** tylko mam wojownika ktory niezna wogule magii ani łucznictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra znalazlem trainer, lecz jest on do wersji 2.2, sciagnolem tego patcha i probouje zainstalowac a tu nagle za malo miejsca ;/ na kazdym dysku mam coanjmniej 3gb oprocz jednego 1gb :| a gra jest na F na ktorym mam ponad 5 GB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 22:37, Bedzio3 napisał:

takie małe pytanko jak kur** mam otworzyć drzwi w misji zaraza ;/ jak ja kur** tylko mam wojownika
ktory niezna wogule magii ani łucznictwa?


W żadnej misji nie jest konieczne otwieranie takich drzwi, za nimi jest zawsze tylko skrzynia ze skarbem. Poszukaj uważnie. A jeśli chodxi o patch, to może on się rozpakowuje na c:, i na nim masz za mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 22:37, Bedzio3 napisał:

takie małe pytanko jak kur** mam otworzyć drzwi w misji zaraza ;/ jak ja kur** tylko mam wojownika
ktory niezna wogule magii ani łucznictwa?


nie trzeba otwierac tych dzwi i tak cie nie doprowadzi do celu masz po prawej stronie dzwi wchodzisz do nich zabijasz stworki i otwierasz znowu dzwi i jedziesz na dol winda potem pokonujesz bossa (nawet trudny jest) i idziesz caly czas prosto potem jest 3 bossow uwazaj bo naprawde mialem z nimi problemy jak ich pokonasz dzwi magiczne ktora sa na prosto otwieraja sie (znika z nich magiczna powloka) i idziesz prosto potem dochodzisz do tej fontanny i zabijasz 4 stworki ktore sa przy fontannie no i wracasz do miasta i misja wypelniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 12:32, pinu? napisał:

witam ma ktoś save''a z przejechaną 6 misją w III akcie. Jak macie to prześlijcie mi na e-mail
pin.orzel@wp.pl


Naprawdę masz z tym problem? Jeśli masz Czarną Edycję to zajrzyj do poradnika, jeśli masz premierową to zamow darmowy suplement ze sklepu gram, i też zajrzyj do poradnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 15:04, PsychoMan napisał:

> witam ma ktoś save''a z przejechaną 6 misją w III akcie. Jak macie to prześlijcie mi na
e-mail
> pin.orzel@wp.pl

Naprawdę masz z tym problem? Jeśli masz Czarną Edycję to zajrzyj do poradnika, jeśli masz premierową
to zamow darmowy suplement ze sklepu gram, i też zajrzyj do poradnika :)



Podaj Linka do tego suplementu dobra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 15:36, PsychoMan napisał:

> Podaj Linka do tego suplementu dobra??

Nie bądź takim leniem, sam sobie poszukaj :P :D



podaj link proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mama pytanie odnoscnie misji legendarny kostur arintha jestemn na jej drugim etapie ale za nic w swiecie nie moge znalezc przy windzie wajchy która ja uaktywni?? chodzi o ta winde w snieznej dolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tajmniczym zadaniem polega na tym ze niemoge otwozyc drzwi zaraz za zlymi klonami postaci , ubilem wszytkie klony, podchodze do drzwi wpisuje requo furtivum ixo i nic sie niedzieje > Przejzalem rozne poradniki wszedzie pisze ze powinny byc tam jeszcze dobre klony z ktorymi moge rozmawiac ich tez niebylo prosze o pomoc moe cos zle robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Elf99 -> Musisz dobrze poszukać. O ile dobrze pamiętam tam jest dość sporo drzew, więc łatwo ją przegapić (tą wajchę :))
inT -> qrcze wiesz że miałem to samo, jakoś sobie poradziłem, ale nie pamiętam jak. Wydaje mi się że musisz mieć przedmioty z Zestawu Tajemniczości na sobie, tylko wtedy to zadziała (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

probowalem roznych kombinacji ! na sobie 3 przedmioty z zestawy, jeden czy dwa , i nic nic nic niewiem moze jakis blad gram w wersji 2.20 i z poprawka jezykowa moze to wina poprawki
Pozatym gram na zerowych detalach bo wersja polska mi sie tnie okropnie , i drzew niema zadnych tylko ziemie widze :] trace caly urok tej gry ale wole walki na 30 fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 22:06, inT napisał:

probowalem roznych kombinacji ! na sobie 3 przedmioty z zestawy, jeden czy dwa , i nic nic
nic niewiem moze jakis blad gram w wersji 2.20 i z poprawka jezykowa moze to wina poprawki
Pozatym gram na zerowych detalach bo wersja polska mi sie tnie okropnie , i drzew niema zadnych
tylko ziemie widze :] trace caly urok tej gry ale wole walki na 30 fps

Patch nie ma tu nic do rzeczy, bo też grałem na 2.2 i wykonałem to zadanie(z tym ze właśnie nie pamiętam jak :)).
http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/dungeon_siege_ii_mystery.txt
masz tu cały opis tego zadania, może ci to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zauwazyles lub nie ale napisalem ze juz przejzalem sporo poradnikow o tym zadaniu i zaden niepotrafi mi pomoc z tajemniczym zadaniem , juz mnie meczy nabijanie postow :/ z glupimi i niepotzrebnymi pomocami dzieki
Ponawiam pytanie jak pare postow wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszce jeden problem!! po pierwsze musze dolaczy do druzyny vixa zeby zrobic jedno zadanie poboczne a w zasadzie jest to zadanie ostatnie poboczne!!1 "Zemsta Vixa" a problem mam nastepujacy! pamietam ze kiedys stał on we wschodniej dzungli Greilyn jednak gdy teraz tam ide to go nie ma! dlaczego??? a drugi problem mam z misja legendarny buzdygan Argusa! nie mam pojecia jak sie dostac do do windy która zjezdza do jego grobu !!! Pomocy@!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować