Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dzieki za odpowiedz:) a jeszcze mam takie pytanie, w specjalnosciach w co ladowac najwiecej pkt?? Bo zastanawiam sie czy np oplaca sie tez dawac w te rzeczy co zwiekszaja pkt zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma problem. Otóż oddałem temu żołnierzowi na pustyni piwo, za które rzekomo podarował mi żeberka. Wszystko ładnie, pięknie - w dzienniku misja jest zakończona, ale - i tu pojawia się problem - żeberek nie dostałem. W efekcie czego nie mogę podarować ich głodnemu gościowi z karczmy... Jakieś sugestie? Czy tego buga raczej nie zlikwiduje, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zrobił może tego ukrytego questa, rozpoczynającego się w momencie zabicia tajemniczego "???" ?
Bo szukam od dobrych 40 minut ostatnich 4-ech książek z listy, ale za cholerę nie mogę ich odnaleźć. Żadna mapa, nawet zagranicznych for nie uwzględnia czegoś takiego. :o Ktoś jest mi w stanie powiedzieć, gdzie odnajdę te 4 ''rzeczy''? Dżungle przeleciałem chyba 3 razy tam i z powrotem, ale niczego nie odkryłem...
Konkretnie chodzi mi o :

• "The Path of Life" - Kaplica życia. - (wschodnia dżungla Greilyn)
• "The Path of Sight" - Kaplica wzroku. (południowy las Vai''lutra)
• "The Path of Death" - Kaplica śmierci. (Ogród starożytnych)
• "The Path of Blindness" - Kaplica ślepoty. (Wschodnie łąki/pola łez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat. ;P

Mam problem związany z postępem rozwoju skilli. Pasek rozwoju combat magic stanął na 87% procent i ani drgnie. Mam 31 poziom, mój pomocnik również, a mimo to osiągnął już 30 proficiency w melee. Jednak podobnie, jak ja - nagle przestał się rozwijać. Używam Hotfix Mod i KohlBeast Mod, nie mam zainstalowanego dodatku. Gra spatchowana do 2.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie chodzi mi o ukryty poziom i Tajemniczy żeton. Czy tajemniczy żeton można stracić? Wydaje mi się, że go miałem i został zużyty na uruchomienie kolejnej walki. Sprawdzałem księgi z przedmiotami ale tam go niema. Podejrzewam, że to spowoduje brak możliwości przejścia ukrytego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 15:38, Tatapsychopata napisał:

Cześć, mam pytanie chodzi mi o ukryty poziom i Tajemniczy żeton. Czy tajemniczy żeton
można stracić? Wydaje mi się, że go miałem i został zużyty na uruchomienie kolejnej walki.
Sprawdzałem księgi z przedmiotami ale tam go niema. Podejrzewam, że to spowoduje brak
możliwości przejścia ukrytego poziomu.

Sprawa nie aktualna Tajemniczy żeton znajduje się za tajnym przejsciem w 9 komnacie jest dostępny po zabiciu wszystkich 10 ekip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W DS 2 grałem daawno daawno temu i ostatnio jakoś zapragnąłem zagrać jeszcze raz. Ale mam pewien problem. Otóż gdy grałem kiedyś, pamiętam, że po wejściu na 2 poziom trudności cała mapa była odkryta, co mnie potwornie irytowało (przerwałem nawet przez to grę :D) Kiedy przechodzę jakąś grę wolę mieć wszystko "nieodkryte" (chciałbym, żeby to było zrealizowane tak jak np w diablo 2 albo TQ) Czy jest jakiś sposób, żeby na wyższych poziomach trudności mieć zakrytą mapę? (jakiś mod, cokolwiek)

btw ktoś w to gra jeszcze w ogóle? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 18:49, kocham_Diablo napisał:

ciach

Z tego co wiem takowy mod nie istnieje, niestety.

Dnia 20.08.2013 o 18:49, kocham_Diablo napisał:

btw ktoś w to gra jeszcze w ogóle? :D

Gra. Właściwie grał - dość dawno nie grałem, i w sumie nie przelazłem (błąd przy save pod koniec gry i brak save''a wcześniejszego boli). Może warto by odświeżyć, bo od roku leży u mnie prawie nieruszone Broken World. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować