Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Ja pomykam po sieci teraz tylko, bo strrciłem savy, wiadomo że woj nie dorówna magowi....ale ja sobie gram własnie wojem i mam za towarzysza wilka i jakos leci. Na razie gram niestety na poziomie najemnika (dopiero 2 miasto) ale jak by ktos chciał, to znaleś mnie mozna na PL Act 1 (nie sugerujcie sie później nazwą, nie będe jej zmieniał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:08, Grizzly. napisał:

hmm..to może zrobie tak. Mam siebie , driade łuczniczke i teraz wezme taar. Jak dojde do 2 aktu to zapłace 1500 żeby mógł
się do mnie przyłączyć ten Final. Tylko do końca nie jestem pewien czy to dobry pomysł mieć 2 magów. Bardziej się zastanwiałem
nad 2 wojownikami. A ty jaką masz ekipe ? Daleko mam jeszcze do drugiego akt? Dopiero się wyleczyłem z tej choroby co mnie
zwierzęta zaraziły.


Ja moją drużynke mam taką...Deru naŁuku, Tara na Zimnie, Finala na ogniu i ja jako wojownik na dualu.. i rawde mówiąc większośc roboty wykonują mogowie. Do drugiego aktu masz już niedaleko więc możesz poczekać...a tuż na początku będziesz mógl dołączyć Finale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujące pytanie:
kiedy mianowicie można dołączyć kolejne postacie? Posiadam poziom 35 a w tawernach nadal mi mówią że nie moge wykupić 5 slota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 11:13, Pyzuch napisał:

A ja mam następujące pytanie:
kiedy mianowicie można dołączyć kolejne postacie? Posiadam poziom 35 a w tawernach nadal mi
mówią że nie moge wykupić 5 slota:(

Na następnym poziomie trudności, czyli na weteranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ja takim maniakiem nie jestem a żeby po ukończeniu najsłabszego poziomu jechać na kolejnym:) A przynajmniej coś sie zmienia jeżeli zaczynamyu grać na poziomie weteran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:43, trollf napisał:

ale woje sa praktycznie tylko po to by zatrzymywac na sobie wrogow i nie dopuszczac ich do magow, przynajmniej na pozniejszych
etapach gry... nawet najlepiej wypasiony wojownik nie zada normalnie tak duzych obrazen jak mag bitewny czy natury (pomijam
specjalne ataki, gdzie killerska umiejetnosc duala, elemental rage, wymiata)


hehe - dokładnie! - pod tym względem, to ta gierka jest nawet ciekawa, można sobie fajnie skonfigurować postać - ja miałem bohatera tak ustawionego, że machał z taką szybkością ,że nie było widać ruchów... ale faktycznie obrażeń zadawał dużo mniej niż magowie, tyle że magowie jednak czasem padali nieprzytomni, a ten machał i machał i nikt mu nie mógł nic zrobić...aż się śmiałem z tego...;o)))
szkoda, że nie zakombinowali bardziej po połowie gry, ta giera ma potencjał, którego nie wykorzystali... :/
Może wreszcie coś z tym zrobią w 3 części lub dodatku, który zapowiada zakończenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 11:28, Pyzuch napisał:

Hmm no ja takim maniakiem nie jestem a żeby po ukończeniu najsłabszego poziomu jechać na kolejnym:) A przynajmniej coś sie
zmienia jeżeli zaczynamyu grać na poziomie weteran?


zmienia się tylko to, że możesz sobie 5 osobę do drużyny włączyć, a na kolejnym poziomie 6-stą...
zadania pozostają te same :(
a poza tym możesz sobie porozwijać umiejętności do końca...i to wszystko niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 11:28, Pyzuch napisał:

Hmm no ja takim maniakiem nie jestem a żeby po ukończeniu najsłabszego poziomu jechać na kolejnym:) A przynajmniej coś sie
zmienia jeżeli zaczynamyu grać na poziomie weteran?


Z bulem przeszedlem pierwszy poziom. Gra mnie zanudzila i tylko dlatego ze wydalem za nia tyle kasy to ja skonczylem. Kolejny poziom jest poprostu smieszny. Zaczynasz cala druzyna z pelnym ekwipunkiem z now w wiezieniu driad ... Kucze przecie ja bym je rozniosl :P Poza tym twoja drozyna spotyka swoich blizniakow ale np. 2 Deru nie mozesz miec w drozynie. Nie mozna tez nic zmienic w ustawieniach postaci sa idetyczne jak te z ktorymi konczyles pierwszy poziom. Nawet przedmioty questowe ci zostaja :D Nie wiem komu sie chce robic od poczatku te same questy jak ja juz na poczatku 2 poziomu stalem i trzymajac LPM lykalem tylko co jakis czas potke :P A gre na wszystkich poziomach najlepiej sie przeciodzi 3 osobowa druzyna. Podstawa to wojak dobrze opancerzony z dwoma broniami i ele zniszczenia. Oczywiscie kazda postac musi miec w automacie najsilniejsze czary leczace ale juz na pozniejszym etapie gry i tak zadko rzucaja do nikt nie zdazy ich zranic. Jako 3 postac polecam albo luczniczke albo maga natury z czarami wody. Ogolnie do bani ... ale jak ktos jest szalony przechodzi wszystkie 3 poziomy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich fanow DS II :D

Mam pewien problem z dodatkowa misja "Legendarny kostur Arintha". Problem polega na tym ze nie moge odnalezc "rzezbionego rdzenia" ktory prawdopodobnie znajduje sie w elfickim relikwiarzu w polnocnej czesci Lasu Vai''lutra niestety przeszedlem go 50 razy i nic nie znalazlem :( Prosze o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:09, Sivy20 napisał:

Witam i pozdrawiam wszystkich fanow DS II :D

Mam pewien problem z dodatkowa misja "Legendarny kostur Arintha". Problem
polega na tym ze nie moge odnalezc "rzezbionego rdzenia" ktory prawdopodobnie znajduje sie w elfickim relikwiarzu w polnocnej
czesci Lasu Vai''''lutra niestety przeszedlem go 50 razy i nic nie znalazlem :( Prosze o pomoc !!!


Tak naprawde musiz sie teleportować do wcześniejszej lokacji skąd idąc na północ w strone północnej części Lasu Vai''Lutra...gdy dojdziesz do kaplicy (incatation - sorry nie mam polskiej versji) udasz się dalej na północ: gdzieś w tamtych okolicach jest "wajcha" która Cię zaprowadzi do ukrytego przedmiotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2005 o 20:25, AN0WN1M napisał:

Tak naprawde musiz sie teleportować do wcześniejszej lokacji skąd idąc na północ w strone północnej części Lasu Vai''''Lutra...gdy
dojdziesz do kaplicy (incatation - sorry nie mam polskiej versji) udasz się dalej na północ: gdzieś w tamtych okolicach
jest "wajcha" która Cię zaprowadzi do ukrytego przedmiotu


Do wczesniejszej lokacji czyli ?? Moze tak... zaczynajac od Posiadlosci Levrethow w ktora strone mam sie kierowac ?? Na Pn od tej posiadlosci jest mala jaskinia po prawej stronie ale nic tam nie nie znalazlem rowniez w poblizu tej jaskini czyli dalej mam problem:) Z gory wielkie THX za pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 23:08, Sivy20 napisał:


> Tak naprawde musiz sie teleportować do wcześniejszej lokacji skąd idąc na północ w strone północnej części Lasu Vai''''''''Lutra...gdy

> dojdziesz do kaplicy (incatation - sorry nie mam polskiej versji) udasz się dalej na północ: gdzieś w tamtych okolicach

> jest "wajcha" która Cię zaprowadzi do ukrytego przedmiotu

Do wczesniejszej lokacji czyli ?? Moze tak... zaczynajac
od Posiadlosci Levrethow w ktora strone mam sie kierowac ?? Na Pn od tej posiadlosci jest mala jaskinia po prawej stronie
ale nic tam nie nie znalazlem rowniez w poblizu tej jaskini czyli dalej mam problem:) Z gory wielkie THX za pomoc:D


Jesteś w Amanl''u , wychodzisz przez połnocną brame i idziesz caly czas sciezka az dojdziesz tam gdzie droga skreca na wschod wtedy idz po trawce na zachod az dojdziesz , innym sposobem , teleportuj sie do 2 teleportu i na zachod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2005 o 07:55, turtlesomaniak1 napisał:

Jesteś w Amanl''''u , wychodzisz przez połnocną brame
i idziesz caly czas sciezka az dojdziesz tam gdzie droga skreca na wschod wtedy idz po trawce na zachod az dojdziesz , innym
sposobem , teleportuj sie do 2 teleportu i na zachod


Dzieki jak tylko wroce na chate to odrazu zabieram sie za granie bo teraz trzeba sie troche pouczyc hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, Taar proponuje mi dołączenie do teama ale już mam w niej mojego maga bojowego i Lothara, więc nie moge dodać 3 postaci. Kto mi sie bardziej przyda Lothar czy Taar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:49, Konrad512 napisał:

Mam problem, Taar proponuje mi dołączenie do teama ale już mam w niej mojego maga bojowego i Lothara, więc nie moge dodać
3 postaci. Kto mi sie bardziej przyda Lothar czy Taar?

mozesz miec 4 postaci (wlacznie z Twoja) na poziomie najemnika... u karczmarza (swieczka nad glowa w knajpie) mozesz wykupic kolejne miejsca w druzynie, za trzecie placisz 500, a za czwarte 1500 zeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:53, trollf napisał:

> Mam problem, Taar proponuje mi dołączenie do teama ale już mam w niej mojego maga bojowego i Lothara, więc nie moge
dodać
> 3 postaci. Kto mi sie bardziej przyda Lothar czy Taar?
mozesz miec 4 postaci (wlacznie z Twoja) na poziomie
najemnika... u karczmarza (swieczka nad glowa w knajpie) mozesz wykupic kolejne miejsca w druzynie, za trzecie placisz 500,
a za czwarte 1500 zeta...


Fajnie :D Mam maxymalnie jakies 300 kasy wiec bedzie trza uzbierac =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować