Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 16:44, MarianoG napisał:

> > Właśnie przed chwilą ukończyłem Dungeon Siege''a. Bardzo mi się spodobał, wiec pomyślałem

> sobie,
> > że fajnie by było mieć dwójkę. Jednakże słyszałem o niej skrajnie rożne opinie. Jedni

> byli
> > zachwyceni, drudzy po 10 minutach grania wywalili ją z dysku. A jakie jest wasze
zdanie.
> Czy
> > DS2 jest lepszy od jedynki? Czy ma podobny klimat? Czy są jakieś sensowne zmiany
w stosunku
>
> > do poprzednika?
> Jest trochę zmian na plus i trochę na minus, więc wypadkowo powinna sie podaobać tak samo
jak
> jedynka :) Tak jest w moim wypadku, naprawdę nei potrafie powiedzieć, która część jest
lepsza.
>
> Jeśli anprawde ci sie jedynka podobała i cię nie nudziła, to warto wydać te kilka złociszy

> i kupić dwójkę. Straszny wydatek toto nie jest.

Dzięki za odpowiedź. Jeżeli jest tak jak mówisz DS2 sprawie sobie na święta.
DS tylko w VI rozdziale mnie nudził. Grałem jedynie dlatego, bo wiedziałem, że już niedługo
koniec. Ale gry doszedłem do zamku Ehb znowu miałem ochotę na granie.


A chcesz kupić DS-a II i jeszcze dodatek czy samą podstawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2007 o 16:44, MarianoG napisał:

Dzięki za odpowiedź. Jeżeli jest tak jak mówisz DS2 sprawie sobie na święta.
DS tylko w VI rozdziale mnie nudził. Grałem jedynie dlatego, bo wiedziałem, że już niedługo
koniec. Ale gry doszedłem do zamku Ehb znowu miałem ochotę na granie.


Możesz kupić edycję Deluxe, gdzie jest 2 i dodatek Broken World.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:48, swietlik94 napisał:

> > > Właśnie przed chwilą ukończyłem Dungeon Siege''a. Bardzo mi się spodobał, wiec
pomyślałem
>
> > sobie,
> > > że fajnie by było mieć dwójkę. Jednakże słyszałem o niej skrajnie rożne opinie.
Jedni
>
> > byli
> > > zachwyceni, drudzy po 10 minutach grania wywalili ją z dysku. A jakie jest wasze

> zdanie.
> > Czy
> > > DS2 jest lepszy od jedynki? Czy ma podobny klimat? Czy są jakieś sensowne zmiany

> w stosunku
> >
> > > do poprzednika?
> > Jest trochę zmian na plus i trochę na minus, więc wypadkowo powinna sie podaobać
tak samo
> jak
> > jedynka :) Tak jest w moim wypadku, naprawdę nei potrafie powiedzieć, która część
jest
> lepsza.
> >
> > Jeśli anprawde ci sie jedynka podobała i cię nie nudziła, to warto wydać te kilka
złociszy
>
> > i kupić dwójkę. Straszny wydatek toto nie jest.
>
> Dzięki za odpowiedź. Jeżeli jest tak jak mówisz DS2 sprawie sobie na święta.
> DS tylko w VI rozdziale mnie nudził. Grałem jedynie dlatego, bo wiedziałem, że już niedługo

> koniec. Ale gry doszedłem do zamku Ehb znowu miałem ochotę na granie.
>
>
A chcesz kupić DS-a II i jeszcze dodatek czy samą podstawę?


Samą podstawę. Dodatek ewentualnie później dokupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:13, MarianoG napisał:

> > > > Właśnie przed chwilą ukończyłem Dungeon Siege''a. Bardzo mi się spodobał,
wiec
> pomyślałem
> >
> > > sobie,
> > > > że fajnie by było mieć dwójkę. Jednakże słyszałem o niej skrajnie rożne
opinie.
> Jedni
> >
> > > byli
> > > > zachwyceni, drudzy po 10 minutach grania wywalili ją z dysku. A jakie jest
wasze
>
> > zdanie.
> > > Czy
> > > > DS2 jest lepszy od jedynki? Czy ma podobny klimat? Czy są jakieś sensowne
zmiany
>
> > w stosunku
> > >
> > > > do poprzednika?
> > > Jest trochę zmian na plus i trochę na minus, więc wypadkowo powinna sie podaobać

> tak samo
> > jak
> > > jedynka :) Tak jest w moim wypadku, naprawdę nei potrafie powiedzieć, która
część
> jest
> > lepsza.
> > >
> > > Jeśli anprawde ci sie jedynka podobała i cię nie nudziła, to warto wydać te
kilka
> złociszy
> >
> > > i kupić dwójkę. Straszny wydatek toto nie jest.
> >
> > Dzięki za odpowiedź. Jeżeli jest tak jak mówisz DS2 sprawie sobie na święta.
> > DS tylko w VI rozdziale mnie nudził. Grałem jedynie dlatego, bo wiedziałem, że już
niedługo
>
> > koniec. Ale gry doszedłem do zamku Ehb znowu miałem ochotę na granie.
> >
> >
> A chcesz kupić DS-a II i jeszcze dodatek czy samą podstawę?

Samą podstawę. Dodatek ewentualnie później dokupię.

Słuchaj, dostępny DS II jest tu: http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/rpg/dungeon_siege_ii-3500.html
Ja mam tak zwaną "Czarną Edycję". Jest tam poradnik i płyta bonusowa. Kupiłem ją na Wirtus.pl za ok 30 zł. (z przesyłką), ale już jej tam nie dostaniesz :/. Ale np. na Merlin.pl dostaniesz - za ok. 100 zł. :/. Ale do gry za bardzo poradnika nie trzeba, a na płycie bonusowej są arty, szkice itp., itd. Więc kup na tej stronie co podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:40, swietlik94 napisał:

> > > > > Właśnie przed chwilą ukończyłem Dungeon Siege''a. Bardzo mi się spodobał,

> wiec
> > pomyślałem
> > >
> > > > sobie,
> > > > > że fajnie by było mieć dwójkę. Jednakże słyszałem o niej skrajnie
rożne
> opinie.
> > Jedni
> > >
> > > > byli
> > > > > zachwyceni, drudzy po 10 minutach grania wywalili ją z dysku. A jakie
jest
> wasze
> >
> > > zdanie.
> > > > Czy
> > > > > DS2 jest lepszy od jedynki? Czy ma podobny klimat? Czy są jakieś sensowne

> zmiany
> >
> > > w stosunku
> > > >
> > > > > do poprzednika?
> > > > Jest trochę zmian na plus i trochę na minus, więc wypadkowo powinna sie
podaobać
>
> > tak samo
> > > jak
> > > > jedynka :) Tak jest w moim wypadku, naprawdę nei potrafie powiedzieć, która

> część
> > jest
> > > lepsza.
> > > >
> > > > Jeśli anprawde ci sie jedynka podobała i cię nie nudziła, to warto wydać
te
> kilka
> > złociszy
> > >
> > > > i kupić dwójkę. Straszny wydatek toto nie jest.
> > >
> > > Dzięki za odpowiedź. Jeżeli jest tak jak mówisz DS2 sprawie sobie na święta.

> > > DS tylko w VI rozdziale mnie nudził. Grałem jedynie dlatego, bo wiedziałem,
że już
> niedługo
> >
> > > koniec. Ale gry doszedłem do zamku Ehb znowu miałem ochotę na granie.
> > >
> > >
> > A chcesz kupić DS-a II i jeszcze dodatek czy samą podstawę?
>
> Samą podstawę. Dodatek ewentualnie później dokupię.
>
Słuchaj, dostępny DS II jest tu: http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/rpg/dungeon_siege_ii-3500.html
Ja mam tak zwaną "Czarną Edycję". Jest tam poradnik i płyta bonusowa. Kupiłem ją na Wirtus.pl
za ok 30 zł. (z przesyłką), ale już jej tam nie dostaniesz :/. Ale np. na Merlin.pl dostaniesz
- za ok. 100 zł. :/. Ale do gry za bardzo poradnika nie trzeba, a na płycie bonusowej są arty,
szkice itp., itd. Więc kup na tej stronie co podałem.


Dzięki za radę. Podobno słyszałem, że wersja polska od CD PROJEKT jest schrzaniona. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:57, MarianoG napisał:

Dzięki za radę. Podobno słyszałem, że wersja polska od CD PROJEKT jest schrzaniona. Czy to
prawda?

Krążą takie plotki, jednak ja z Dunegon Siegem od CDP nie miałem żadnych problemów.

Ps. Tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:57, MarianoG napisał:

Dzięki za radę. Podobno słyszałem, że wersja polska od CD PROJEKT jest schrzaniona. Czy to
prawda?

Nie, wersja jest b. dobra. Najlepiej kiedy, kupisz grę ściągnij patche z gram.pl. Ja nie muszę - miałem od razu zainstalowane w grze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 25 zł to raczej tak, wydaję mi się że w sklepach jest drożej... ale jeszcze za wysyłkę trzeba minimum 8 zł dorzucić, to nie wiem czy wtedy się nie zbliży do ceny sklepowej... a może warto by rozważyć kupno od razu z dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 13:48, pizmak666 napisał:

za 25 zł to raczej tak, wydaję mi się że w sklepach jest drożej... ale jeszcze za wysyłkę trzeba
minimum 8 zł dorzucić, to nie wiem czy wtedy się nie zbliży do ceny sklepowej... a może warto
by rozważyć kupno od razu z dodatkiem?

Cytuję: "Samą podstawę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 14:30, swietlik94 napisał:

Cytuję: "Samą podstawę."


kogo cytujesz? bo nie rozumiem o co Ci chodzi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 15:15, pizmak666 napisał:

> Cytuję: "Samą podstawę."

kogo cytujesz? bo nie rozumiem o co Ci chodzi... :/

Cytuję twoją wypowiedź: "a może warto by rozważyć kupno od razu z dodatkiem?"
Ja pytałem się wcześniej MarianoG czy chce też dodatek i podstawę, czy samą podstawę. Powiedział, że podstawę. Racja zapomniałem dodać kogo cytuję - mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ok, nie czytałem wymiany postów Twojej i MarianoG, bo nie tniecie wypowiedzi i okropnie to wyglądało :P
a jeśli ma kupić samą podstawkę w takiej cenie, to lepiej niech się najpierw zorientuje czy w sklepie nie wyjdzie podobna cena. bo jeśli ma być to o 2zł więcej, to lepiej na miejscu w sklepie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 15:58, pizmak666 napisał:

no ok, nie czytałem wymiany postów Twojej i MarianoG, bo nie tniecie wypowiedzi i okropnie
to wyglądało :P
a jeśli ma kupić samą podstawkę w takiej cenie, to lepiej niech się najpierw zorientuje czy
w sklepie nie wyjdzie podobna cena. bo jeśli ma być to o 2zł więcej, to lepiej na miejscu w
sklepie kupić.

Nie wyjdzie taka sama, gdyż DS II teraz dostępny jest tylko w Edycji Deluxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:16, swietlik94 napisał:

Nie wyjdzie taka sama, gdyż DS II teraz dostępny jest tylko w Edycji Deluxe.


czyli że samej podstawki już się w sklepach nie dostanie, jedynie z dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:34, pizmak666 napisał:

> Nie wyjdzie taka sama, gdyż DS II teraz dostępny jest tylko w Edycji Deluxe.

czyli że samej podstawki już się w sklepach nie dostanie, jedynie z dodatkiem?

Niestety, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Dungeon Siege 2. Gra mi się podoba, ale 1 chyba zrobiła na większe wrażenie.
Z kogo wasza drużyna się składała? Ja swojego głównego bohatera rozwijam w walce wręcz. Przyłączyłem Lothara, który stał koło bramy z tego więzienia i nie wiem czy rozwijać go w magii, czy zrobić z niego drugiego wojownika. Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 13:51, MarianoG napisał:

Zacząłem grać w Dungeon Siege 2. Gra mi się podoba, ale 1 chyba zrobiła na większe wrażenie.
Z kogo wasza drużyna się składała? Ja swojego głównego bohatera rozwijam w walce wręcz. Przyłączyłem
Lothara, który stał koło bramy z tego więzienia i nie wiem czy rozwijać go w magii, czy zrobić
z niego drugiego wojownika. Jak uważacie?

Jeśli masz Lothara - rób z niego wojownika specjalizującego się w broniach dwuręcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki swietlik94. Jeszcze dwa pytania.

ób z niego wojownika specjalizującego się w broniach dwuręcznych

Czy to się w jakiś sposób ustawia i rozwija, czy po prostu ma używać broni dwuręcznych?

Silniejsi są magowie czy postacie używające broni dystansowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować