Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 14:54, RRohen napisał:

Ja już daaawno nie grałem, odkąd wojaczkiem przeszedłem, może ktoś inny bo ja straciłem
formę :)

Ee tam co Ty ;) Zresztą jak nie chcesz to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie bo jak jest sie na poczatku gry jak idzie sie na posterunek driad to podają nam hasło ono brzmi Chaba tam gdzie pilnują pytają sie o hasło odpowiadam Chaba a oni mowi ze zdrajca jestem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:41, Keymil napisał:

A ja mam takie pytanie bo jak jest sie na poczatku gry jak idzie sie na posterunek driad
to podają nam hasło ono brzmi Chaba tam gdzie pilnują pytają sie o hasło odpowiadam Chaba
a oni mowi ze zdrajca jestem o co chodzi?


Zawsze ci tak odpowie, te brzydkie ludziki to twoi śmiertleni wrogowie - zapamiętaj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS2 daje takie możliwości wyboru i wpływu na fabułę, że w zależności od tego co powiesz to będzesz się naparzał odrazu albo po dodatkowej linii dialogowej. Podczas gdy w jedynce naparzałeś się poprostu :)
I za to kocham tę serię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W misji z Bohaterem takim co strzeże bramy w ogrodzie pamięci i trzeba maski tych trzech braci zbierać mam 1 brata Feendana ( czy jak on sie tam zwał ) a gdzie są trzy pozostałe bo w tej krypcie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:59, Keymil napisał:

W misji z Bohaterem takim co strzeże bramy w ogrodzie pamięci i trzeba maski tych trzech
braci zbierać mam 1 brata Feendana ( czy jak on sie tam zwał ) a gdzie są trzy pozostałe
bo w tej krypcie nie ma


wlasnie w tym ogrodzie w kryptach do ktorych nie wszedles ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gra z dodatkiem jest "dluga" ? w jakim czasie przeszliscie gre na podstawowym poziomie ? dlugo wam to zajelo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:12, Jagged napisał:

czy gra z dodatkiem jest "dluga" ? w jakim czasie przeszliscie gre na podstawowym poziomie
? dlugo wam to zajelo ?


ladnych kilka dni pozatym gwarantuje Ci ze za pierwszym razem nie odkryjesz wszytskich zadan i zagadek ;)
do tego sa 3 poziomy i jak nie przejdziesz 1 to nie ruszysz 2 a postac bedzie sie rozwijac na kazdym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:18, ceSSar napisał:

> czy gra z dodatkiem jest "dluga" ? w jakim czasie przeszliscie gre na podstawowym
poziomie
> ? dlugo wam to zajelo ?

ladnych kilka dni pozatym gwarantuje Ci ze za pierwszym razem nie odkryjesz wszytskich
zadan i zagadek ;)
do tego sa 3 poziomy i jak nie przejdziesz 1 to nie ruszysz 2 a postac bedzie sie rozwijac
na kazdym poziomie



ale chodzi mi mniej wiecej w godzinach, tworcy mowie ze okolo 60 + 15 na dodatek a jak jest rzeczywiscie, zeby tak uczciwie przejsc gre na peirwszym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:20, Jagged napisał:

ale chodzi mi mniej wiecej w godzinach, tworcy mowie ze okolo 60 + 15 na dodatek a jak
jest rzeczywiscie, zeby tak uczciwie przejsc gre na peirwszym poziomie :)

No ja myślę, że ze 30 godzin to takim szybkim tempem. Ale to podstawka, dodatek to jakieś 10-15 dodatkowych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedy wgrałem dungeon siege 2 to mi normalnie bez błędów działa ale kiedy zainstalowałem broken world to wyskoczył jakiś błąd, normalnie się gra ładuje no i błąd więc jeśli wiecie co robić piszcie!

Pisałem to już w temacie o broken world ale wolę napisać dwa posty dla pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 22:08, DarkMessiah123 napisał:

A ja kiedy wgrałem dungeon siege 2 to mi normalnie bez błędów działa ale kiedy zainstalowałem
broken world to wyskoczył jakiś błąd, normalnie się gra ładuje no i błąd więc jeśli wiecie
co robić piszcie!

Pisałem to już w temacie o broken world ale wolę napisać dwa posty dla pewności :)



po co dwa razy pisac w tych samych w podobnych tematah, nie wystarczy raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest mozliwosc powrotu z drugiego aktu do pierwszego w celu wykonania misji pobocznych ? wlasnie skonczylem pierwszy akt i nie wiem cdzy przechodzic przez portal czy nie :)

prosze o szybka pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 08:57, Jagged napisał:

czy jest mozliwosc powrotu z drugiego aktu do pierwszego w celu wykonania misji pobocznych
? wlasnie skonczylem pierwszy akt i nie wiem cdzy przechodzic przez portal czy nie :)

prosze o szybka pomoc :)



spoko zawsze mozesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 08:57, Jagged napisał:

czy jest mozliwosc powrotu z drugiego aktu do pierwszego w celu wykonania misji pobocznych
? wlasnie skonczylem pierwszy akt i nie wiem cdzy przechodzic przez portal czy nie :)

prosze o szybka pomoc :)

Poprostu się teleportujesz do pierwszego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować