Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Mam złotą edycję od cenegi (z resztą w podstawce od cdp też tak miałem), że jak mam wciśnięty tab zeby widziec mapę, to jak poruszę kursorem, to mi się wiesza na parę sekund i kursor i mapka, także nie mogę jednocześnie iść przy podświetloną mapą :(
Ma tak ktoś może i się z tym uporał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 23:32, Deejay napisał:

Mam złotą edycję od cenegi (z resztą w podstawce od cdp też tak miałem), że jak mam wciśnięty
tab zeby widziec mapę, to jak poruszę kursorem, to mi się wiesza na parę sekund i kursor
i mapka, także nie mogę jednocześnie iść przy podświetloną mapą :(
Ma tak ktoś może i się z tym uporał?


nie spotkalem podobnego problemu....jak dla mnie za duze obciazenie dla blaszaka, chyba ze masz maszynke wypasiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 06:21, ceSSar napisał:

nie spotkalem podobnego problemu....jak dla mnie za duze obciazenie dla blaszaka, chyba
ze masz maszynke wypasiona ;)

Ale na drugim kompie już tak mam... :/ I na tym na którym kiedyś grałem nie miałem tak od początku, tylko później coś się zchrzaniło :( A na nowym od razu tak mam :/
Z tą mapą to jedno, a drugie to jak kupuję w sklepie miksturki, to nie mogę trzymać ctrl i klikać żeby od razu wskakiwały do ekwipunku bo się kursor wiesza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię DS II - nie jest najnowsza - 3 lata, ale grałam u kumpla i jest naprawdę dobra. Niektóre gry nigdy się nie starzeją - HoM&m III, Diablo, Starcraft... Jakie wymagania ma DSII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 11:19, marlen230 napisał:

Jakie wymagania ma DSII?

Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza), 2.4 GB HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 11:14, Deejay napisał:

> nie spotkalem podobnego problemu....jak dla mnie za duze obciazenie dla blaszaka,
chyba
> ze masz maszynke wypasiona ;)
Ale na drugim kompie już tak mam... :/ I na tym na którym kiedyś grałem nie miałem tak
od początku, tylko później coś się zchrzaniło :( A na nowym od razu tak mam :/
Z tą mapą to jedno, a drugie to jak kupuję w sklepie miksturki, to nie mogę trzymać ctrl
i klikać żeby od razu wskakiwały do ekwipunku bo się kursor wiesza :/


chyba nic nie poradzimy...moze stery inne trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 11:50, swietlik94 napisał:

> Jakie wymagania ma DSII?
Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza), 2.4 GB HDD.

No, ale powiedzmy sobie szczerze, że na takim sprzęcie sie w dsii nie pogra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 11:50, swietlik94 napisał:

> Jakie wymagania ma DSII?
Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza), 2.4 GB HDD.


bez przesady zeby pograc spokojnie trzeba min 1,5ghz 512ram i karcioszka 128 mb i ustawienia na min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować DSII? Teraz wyszedł wiedźmin i AC (chociaż stawiam, że słabo by u mnie chodziły) więc zastanawiam się nad kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 08:58, marlen230 napisał:

Opłaca się kupować DSII? Teraz wyszedł wiedźmin i AC (chociaż stawiam, że słabo by u
mnie chodziły) więc zastanawiam się nad kupnem...


coz ds wymiata i jest zajefajny i kosztuje malo :) a najlepiej zagrac w pierwsza czesc i dodatki potem 2 i dodatki ;)
wiadomo ze to inna baja niz wiedzmin ale mysle ze bedziesz sie dobrze bawil - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś błąd z Broken World który naprawdę mnie denerwował:

Kiedy zaczynałem nową grę w Broken world i przeszedłem kilka zadań wyłączam i włączam grę i muszę zaczynać od nowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie które gnębi wszystkich graczy DS2 a mianowicie Tajemnicze Zadanie napewno słyszeliście o tym zadaniu , nie jest ono zapisane w książce z zadaniami ( jak nie słyszeliście to szukajcie w gogle albo w poradniku) jak doszedłęm do tego goblina co znika i co dalej . . . NIE WIEM NIKT NIE WIE CHYBA TYLKO PRODUCENCI JAK KTOś TO PRZESZEDł TO PISAć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tajemnicze zadanie???? a to chodzi ci o te kilka rzeczy takich jak wiaderko itd....to otym byla juz mowa poszukaj na forum w tym temacie...rozwiklane bylo juz ;)
jesli to nie o to to i ja nie pamietam juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 11:06, Szespir napisał:

Mam do was pytanie które gnębi wszystkich graczy DS2 a mianowicie Tajemnicze Zadanie
napewno słyszeliście o tym zadaniu , nie jest ono zapisane w książce z zadaniami ( jak
nie słyszeliście to szukajcie w gogle albo w poradniku) jak doszedłęm do tego goblina
co znika i co dalej . . . NIE WIEM NIKT NIE WIE CHYBA TYLKO PRODUCENCI JAK KTOś TO PRZESZEDł
TO PISAć .

Nic dalej nie wiadomo. Szukałem w necie, bo myślałem, że może w dodatku sie coś rozwinie, ale lipa.
Goblin znika i nic więcej się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem edycję Deluxe i rozczarowałem się nieco ponieważ pudełko zawiera 7 płyt!!!
skoro "jedynka" z dodatkiem jest na DVD to czemu nie zrobiono tego z drugą częścią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:46, BoloMaster napisał:

kupiłem edycję Deluxe i rozczarowałem się nieco ponieważ pudełko zawiera 7 płyt!!!
skoro "jedynka" z dodatkiem jest na DVD to czemu nie zrobiono tego z drugą częścią:(


a na pudelku jest wyraznie PC CD wiec czemu sie zawiodles - no edycja de lux jak sama nazwa wskazuje zawiera dodatki de lux :) wiec sa one wypasione ilosciowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 13:22, BoloMaster napisał:

wiem że na pudełku jest informacja PC CD, ale wydanie na DVD byłoby z pewnością bardziej
estetyczne;)

Z pewnością. Ale gra ma 3 lata, edycja DeLuxe chyba 2 i raczej wątpię żeby wchodziła kolejna reedycja, jedyną szansą dla ciebie jest przerobienie instalatora, zgranie wszystkiego na jedno DVD i masz estetyczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować