Zaloguj się, aby obserwować  
Epiphany

Kącik miłośników zwierząt

562 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 12:44, gaweyn napisał:

> > Nie wiecie może, gdzie można kupić szczeniaki Czechosłowackiego Wilczaka???
> >
> > Bardzo chciałbym mieć psa tej rasy, a nie wiem gdzie można go dostać. Z góry dziękuję

> za odpowiedzi...
> nie wiem czy oto chodzi ale czeski wilczur wyginął, a może to czechosłowacki

Nie no wiem, że na pewno czechosłowacki i nie wilczur tylko wilczak...

A twój psiak ładny :)

dzięki , porcja fotek na g''sie tylko wpisu dodać nie moge[dziwne]

mój psiak to Afra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:23, Adam k. napisał:

> Oj biedne te papugi i ten "pierwszy pies" z ostatniego foto.
A moglbym sie dowiedziec czemu biedne?

Papugi to wiadomo, mała klatka i co one mają robić ;P.
A pies? Siedzi w jakiejś obskurnej klatce czy czymś bo nie widać na zdjęciu, na zimnym obskurnym betonie i wygląda poprostu biednie. Mam nadzieje, że to nie jego odpowiednik budy czy posłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:51, mesiu59 napisał:

Papugi to wiadomo, mała klatka i co one mają robić ;P.
A pies? Siedzi w jakiejś obskurnej klatce czy czymś bo nie widać na zdjęciu, na zimnym obskurnym
betonie i wygląda poprostu biednie. Mam nadzieje, że to nie jego odpowiednik budy czy posłania.

Eh no wiesz, trudno zrobic papuga zdjecie jak lataja, moze zbyt czesto ich nie wypuszczam, ale tylko dlatego ze mam kota ktory chetnie by je zjadl xP. W przyszlym roku zamierzam kupic wieksza klatke. Pies jest na betonie bo sie bawi pilka:d, klatka moze wyglada obskurnie, ale to wina tego ze nie zdazylem jej pomalowac przed deszczami i troche zerdzewiala, zamierzam pomalowac ja w rowniez przyszlym roku. Klatka nie jest buda tylko kojcem, buda stoi obok 9nie widac na zdjeciu). Psu na pewno nie jest zimno, poniewaz jest przystosowany naturalnie do mrozow (siersc). beton wyglada tak jak wyglada, poniewaz piesek zmienia siersc (czyszcz mu kojec z odchodow) conajmniej raz w tygodniu. mysle ze Smykowi 9tak nazywa sie moj pies:D) Jest lepiej tu niz w schronisku. Tak po za tym to mam tego psa o hmmm od jakis 10 lat:D i wiem ze nie lubi przebywac w domu (wiaze sie z tym pewna historia, ale nie ebde opowiadal bo mi sie nie chce pisac xP (jakbys chcial poznac to gg)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:10, Bratek196 napisał:

Mój Królik, zwie się Drakuś..


Bradzo ładny , imie też :D :) Moglibyśmy pogdac na gg / czy skype / forum o chodowli krolikow i jakies towje rady / spostrzezenia ? Bo chciałbym sobie kupic krolika miniaturkę Barana z okląpnietymi uszkami. Po prostu jest śliczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pieska i kotka ale na razie piesek nazywa sie Brudi i jest koloru no biszkoptowy przypomina :P Umie on aportować słucha zawsze i jest posłuszny i ma fajny nosek aż żal go opuszczać Potem kot nazywa sie bieluch a to dlatego że jest biały i czasami troszkę czarny też jest super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:45, Riddick236 napisał:

Ja mam szczura xD milutki jest

A ja mam psa rasy shih tzu i jest ładniejszy od Twojego szczurka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam psy, koty, chomiki i papużki faliste. Kiedyś miałem papużke ale mi nawiała. Przez otwór na jedzenie w klatce. Wyszła i wyleciała przez balkon i nie ma papużki. Teraz nie mam żadnego zwierzaka. PSa ma moja ciocia, ale jest już bardzo stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można dostać w sklepach zoologicznych jakieś gwizdki ultradźwiękowe do uciszania (nie przywoływania) psa? Mój durny pies strasznie hałasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować