Zaloguj się, aby obserwować  
Epiphany

Kącik miłośników zwierząt

562 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2008 o 20:35, edsonpele napisał:

A to moja kochana psinka-Saba


Śliczna psina. Bardzo Ci współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupić sobie pająka jadowitego rodzice nie pozwalają ale co mnie to. Chciałem skonsultować z innymi czy taki pająk to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam fotke mojego psiny. Rasa mieszaniec (chyba?), chociaż wygląda jakby jego matka gustowała w lisach, bo jak widać jest bardzo podobny do lisa, tylko na zdjęciach jest trochę wyleniony i nie ma kudłów. Wzięty ze schroniska ma już 6lat i nadal popełnia samobójcze wyścigi z samochodami na drodze.

Dałem tylko jedną fote bo są ogromneee.a nie chce zmieniać bo bym odciął mu ogona.

20080730083741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 08:49, Jacobek92 napisał:

O ładnego masz doga , wiesz co ja też mam mieszanego owczarka i tak ci powiem że te
mieszane są bardzo mąrymi psami ;]

racja ja też mam zmieszanego z owczarkiem i rasowe tak mi się wydaje że są często głupsze od ,,kundli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 08:49, Jacobek92 napisał:

O ładnego masz doga , wiesz co ja też mam mieszanego owczarka i tak ci powiem że te
mieszane są bardzo mąrymi psami ;]



Tak. Przedtem miałem kundla to za nic nie chciał mnie posłuchnąć, aż wreszcie poleciał za moi ojcem do niemiec.:(. Ale ten jest lepszy, może to przez to że jest ze schroniska??? Coś w stulu dziękowania za to że go wzięliśmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:06, Kolumb95 napisał:

> O ładnego masz doga , wiesz co ja też mam mieszanego owczarka i tak ci powiem że
te
> mieszane są bardzo mąrymi psami ;]


Tak. Przedtem miałem kundla to za nic nie chciał mnie posłuchnąć, aż wreszcie poleciał
za moi ojcem do niemiec.:(. Ale ten jest lepszy, może to przez to że jest ze schroniska???
Coś w stulu dziękowania za to że go wzięliśmy???



O włąsnie mój pies jest od matki którą wzielismy ze schroniska o TAk jego matka była bardzo mądra lecz potrącił mi ją samochód a wszystkie pieski były juz wydane lecz tylko jednego zostwilismy z mamą i on bł taki mał zę przez najblizszych 3 miesiećy musiałem sie nim opiekować :D Ma na imię Niuton ;]

20080801003547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy pieski (mieszkam w domu, więc nie jest to utrudnienie, tylko dużo jedzenia idzie ;)). Jeden kundelek, wzięliśmy ze schroniska w 2001 roku, świetnie się chowa, suczka miała pare razy młode. Ale wszyscy mówią, że ładna. Drugi to owczarek podhalański, mam go od jakiegoś 2004 (?) roku. Nie pamiętam dokładnie :P No i amstaf, gdzieś z dwa lata będzie miał. Teraz mam jeszcze chomika w pokoju ;]
Załączę zdjęcie Doriana (amstafa) bo tylko jego mam na kompie :P Sory za jakość, ale to z komórki taty :)
A co do chomika... Maciek jest niemożliwy! Ja mu zmieniam ładnie trocinki, ma czysto, świeżo a tu nagle patrzę a on rozkopuje. To teraz robię tak, że zostawiam mu poza miską troszkę żarcia i jest lepiej nieco ;)
A kiedyś przez 13 lat miałam jednego psa. Saba się wabiła ja się właściwie przy niej wychowywałam. Miała nieraz młode. Taty nie wpuściła, a ja bezczelnie podchodziłam kiedy chciałam i brałam :) Nawet zdjęcia mam.

20080801081421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amstaf ładny a nie masz może zdjęcia owczarka??? co do chomika to ja miałem kolonie rudych myszoskoczków i nie dawałem im do miski bo miske zeżarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:21, Młody miro napisał:

amstaf ładny a nie masz może zdjęcia owczarka??? co do chomika to ja miałem kolonie rudych
myszoskoczków i nie dawałem im do miski bo miske zeżarły.

No właśnie zdjęcia nie mam Arnolda. A szkoda. A co do Doriana to też mówią o nim, że mało jest amstafów z tak ładnym pyskiem. A myszoskoczki to ja miałam, ale nie w kolonii tylko raczej pojedynczo. Raz jeden, raz drugi. A raz miałam przykrą historię ze szkolnym królikiem... otóż wzięłam go na wakacje a on u mnie zdechł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:27, mała16 napisał:

> amstaf ładny a nie masz może zdjęcia owczarka??? co do chomika to ja miałem kolonie
rudych
> myszoskoczków i nie dawałem im do miski bo miske zeżarły.
No właśnie zdjęcia nie mam Arnolda. A szkoda. A co do Doriana to też mówią o nim, że
mało jest amstafów z tak ładnym pyskiem. A myszoskoczki to ja miałam, ale nie w kolonii
tylko raczej pojedynczo. Raz jeden, raz drugi. A raz miałam przykrą historię ze szkolnym
królikiem... otóż wzięłam go na wakacje a on u mnie zdechł ;(

Przykro i co przypał??? A szkoda że nie masz zdjęcia bo owczarki to są najlepsze z psów moim zdaniem!!! masz niezły sajgon w domu 3 psy ja mam 1 i cały dom w kłakach linieje że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:40, Młody miro napisał:

Przykro i co przypał???

Eee... nawet aż tak nie. Liczyliśmy się z tym. Stary był.

Dnia 01.08.2008 o 08:40, Młody miro napisał:

A szkoda że nie masz zdjęcia bo owczarki to są najlepsze z psów
moim zdaniem!!! masz niezły sajgon w domu 3 psy ja mam 1 i cały dom w kłakach linieje
że hej :)

Dobrze dobrze, nie trzeba tylu wykrzykników :P Dodam tyle, że nie wszystkie pieski są w domu bo rzeczywiście byłby sajgon :-) Choć jak jest zimno to chowamy je bo różnie to bywa. Ale tak jak teraz to sobie większość po podwórku biega. Tylko nie Dorian bo ostatnio dostał się na podwórko jakiś pies i Dorian sie z nim pogryzł troszkę. Ale już jest ok. Tylko na razie go trzymamy w domu i wychodzimy na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2008 o 00:37, Jacobek92 napisał:

O włąsnie mój pies jest od matki którą wzielismy ze schroniska o TAk jego matka była
bardzo mądra lecz potrącił mi ją samochód a wszystkie pieski były juz wydane lecz tylko
jednego zostwilismy z mamą i on bł taki mał zę przez najblizszych 3 miesiećy musiałem
sie nim opiekować :D Ma na imię Niuton ;]



Ładny psina. Ma taką ładną korone na karku.:D Typowy mieszaniec ,ale ładne ma uszy, takie...pstrokate...:P


mała16 :Twój Amstaf wygląda jak taki plastikowy piesek którego kładzie się przed szybą w maluchach i tak ładnie kiwa głową. Ładną ma łate na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:18, mała16 napisał:

Ja mam trzy pieski (mieszkam w domu, więc nie jest to utrudnienie, tylko dużo jedzenia
idzie ;)). Jeden kundelek, wzięliśmy ze schroniska w 2001 roku, świetnie się chowa, suczka
miała pare razy młode. Ale wszyscy mówią, że ładna. Drugi to owczarek podhalański, mam
go od jakiegoś 2004 (?) roku. Nie pamiętam dokładnie :P No i amstaf, gdzieś z dwa lata
będzie miał. Teraz mam jeszcze chomika w pokoju ;]
Załączę zdjęcie Doriana (amstafa) bo tylko jego mam na kompie :P Sory za jakość, ale
to z komórki taty :)
A co do chomika... Maciek jest niemożliwy! Ja mu zmieniam ładnie trocinki, ma czysto,
świeżo a tu nagle patrzę a on rozkopuje. To teraz robię tak, że zostawiam mu poza miską
troszkę żarcia i jest lepiej nieco ;)
A kiedyś przez 13 lat miałam jednego psa. Saba się wabiła ja się właściwie przy niej
wychowywałam. Miała nieraz młode. Taty nie wpuściła, a ja bezczelnie podchodziłam kiedy
chciałam i brałam :) Nawet zdjęcia mam.



No łądny ten amstaf tylko moi rodzice uważajązę wszytskie takie psy ża groźne Ale piesek wporzo , ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, jak kupię nowe baterie do aparatu, wyślę wam zdjęcia : Kotki, Papugi (nimfa) i Chomika:) Jak widzicie mam wesoło w domku:P Aaaa jeszcze kiedyś miałem rybki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:00, Domaku napisał:

Kurka wodna, upatrzylem sobie ostatnio jako nowego psa, zwierzaka rasy cocker spaniel...
Co o nich myslicie?


Piesek fajny moja mam kiedyś takiego miala ale im umar bo już stary był , podobno będzie trzeba im przycinać coś z uszami aby coź tam ( to jużsie sam dowież bo niechce czegospokręcic ;] ) jakiś weterynasz tak tłumaczył w TV wiedz powodzenia w zakupie tego uroczego pieska P.s bardzo uwielbiają dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:40, zerohunter napisał:

Czy wygląda na to że nikt na forum nie ma chomiczków?



hey :D .....Narazie jest mało dodanych postów więc sie niemartw ;] napewno będa jacyś gramowicze lub gramowiczki kóre chomiki posiadają .. Więc głowa do rury zerohunter ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować