Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień ze SteelSeries - kierownica SteelSeries Simraceway SRW-S1

7 postów w tym temacie

hmm jak dla mnie za wiele jest rzeczy które całkowicie eliminują tą kierownice do symulacji.
do pogrania w jakiś arcade to może i tak i nic więcej.
połączenie kierownicy i pedałów? odpada.
trzymanie kierownicy w powietrzu? po godzinie to i pudzian by pewnie poległ ;]
i jak widziałem na filmiku są zauważalne opóźnienia więc na szybkie kręte tory odpada.
zrobili by normalną kiere z pedałami z tym wyglądem i możliwe ze by się opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardziej interesujące sa kierownice Thrustmaster :D Miałem jedną i była bardzo dobra niestety prez własną nieuwagę uszkodziłem mocowanie i nie ma już na niej jak grać ;P Ciekawi mnie Thrustmaster Ferrari F430/458 Italia ale nie ma praktycznie żadnych polskich recenzji nie mówiąc o tym aby była dostępna w jakichś lepszych sklepach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 20:38, kris090 napisał:

Jak dla mnie to bardziej interesujące sa kierownice Thrustmaster :D Miałem jedną i była
bardzo dobra niestety prez własną nieuwagę uszkodziłem mocowanie i nie ma już na niej
jak grać ;P Ciekawi mnie Thrustmaster Ferrari F430/458 Italia ale nie ma praktycznie
żadnych polskich recenzji nie mówiąc o tym aby była dostępna w jakichś lepszych sklepach
;p


Mialem ja pare miesiecy i niestety mi sie zepsula chyba za mocno szarpalem i trybt zaczely przeskakiwac a po miesiacu juz byl tylko hurgot :) na szczescie oddali mi kase i kupile logitecha g27 ktora ma stalowe tryby. na start polecam tylko kierownice z FF no i ze stalowymi trybabi czyli logitech g25/27 thrustmaster t500. a to co widzimy powyzej to tylko do arcadowych gierek, wyglad fajny ale nie ma force feedback co za tym idzie nie czujesz przyczepnosci, czyli mozna sobie pograc w mario kat np :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować