Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 86, w którym wygłaszamy smocze dogmaty, by wygrać tron od cheerleaderki

18 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Mądrzy ludzie powiadają: pr0gram z rana jak śmietana. Zwłaszcza gdy traktuje o takich tytułach jak Lollipop Chainsaw, Gra o Tron i Dragon's Dogma, a w dygresjach czai się między innymi Diablo III...

Przeczytaj cały tekst "pr0gram - odcinek 86, w którym wygłaszamy smocze dogmaty, by wygrać tron od cheerleaderki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada Dragon''s Dogma w szczególności mechanika pionków. Kolejny raz mamy fajny przykład marchewki zamiast kija.

Co do samej nowej jakości jest niby dobra choć brakuje mi dźwięków otwieranego mleka itp. Tracicie na undergroundzie Panowie! Ale słucha się was bardzo przyjemnie.

BTW.
Co to w tle tak co chwilę stuka puka? Bo trochę drażniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 10:11, Tomekku napisał:


Co do samej nowej jakości jest niby dobra choć brakuje mi dźwięków otwieranego mleka
itp. Tracicie na undergroundzie Panowie! Ale słucha się was bardzo przyjemnie.

Myszasty się postanowił ze mną zintegrować, bo ja... cóż... mleka ze względów zdrowotnych czasowo nie przyswajam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę no... a w dzieciństwie ciągle powtarzali, że mleko dobre na wszystko :P

Tak bardziej na serio, to jak zwykle fajnie się słuchało. Czekam na następne wydanie i życzę szybkiego i bezproblemowego powrotu do zdrowia.

P.S. O co biega z tymi "japońskimi grami detektywistycznymi"? Chodzi o te ich słynne tekstówki, czy jakiś jeszcze inny i jeszcze bardziej... hmm... "skośnooki" wynalazek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Lolipop czerpało pełnymi garściami z No More Heroes? Ten sam typ humoru, grafika cell-shading i masowa rzeź? W końcu ta seria też została stworzona przez Goichi Sudę.
Co do gier detektywistycznych z Japonii to polecam Hotel Dusk i Last Window, wciągnęły mnie niesamowicie.

PS: Kombajnem można kończyć żywot npc''ów w San Andreas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2012 o 15:55, krzysiek-xxx napisał:

PS: Kombajnem można kończyć żywot npc''ów w San Andreas :P


Tak czułem... W SA spędziłem sporo czasu, jeździłem tam, pływałem i latałem różnymi rzeczami, kombajnu nie pamiętam jednak. Skleroza, albo nie trafiłem po prostu. Gdzie był? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 16:12, Myszasty napisał:


> PS: Kombajnem można kończyć żywot npc''ów w San Andreas :P

Tak czułem... W SA spędziłem sporo czasu, jeździłem tam, pływałem i latałem różnymi rzeczami,
kombajnu nie pamiętam jednak. Skleroza, albo nie trafiłem po prostu. Gdzie był? :)

Na farmach Los Santos, chyba południowo-zachodnia część mapy, tam gdzie policja to typowi amerykańscy szeryfowie w kapeluszach, a jeżdżą wozami 4x4. Jeżdżąc po npc''achy z wylotu gdzie normalnie powinny wylatywać snopy, lała się jucha i czerwone prostopadłościanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 16:16, krzysiek-xxx napisał:

Na farmach Los Santos, chyba południowo-zachodnia część mapy, tam gdzie policja to typowi
amerykańscy szeryfowie w kapeluszach, a jeżdżą wozami 4x4. Jeżdżąc po npc''achy z wylotu
gdzie normalnie powinny wylatywać snopy, lała się jucha i czerwone prostopadłościanki
:P


Podejrzewałem, że tam. Cholera, pewnie nawet ten kombajn widziałem, ale jakoś nie wpadłem na to, żeby do niego wsiąść. Głupi ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba! Była nawet specjalna misja z kombajnem w roli głównej. Ale spokojnie, przeszedłem GTA:SA ponad 2 razy i też jedyne co mi przychodziło do głowy podczas słuchania Pr0gramu to "Ty, a w San Andreas się nie dało przypadkiem...?" ;)
http://www.youtube.com/watch?v=M7W5iFaSRf4 (okolice 5:30 dla niecierpliwych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 10:20, Lucas_the_Great napisał:

>
> Co do samej nowej jakości jest niby dobra choć brakuje mi dźwięków otwieranego mleka

> itp. Tracicie na undergroundzie Panowie! Ale słucha się was bardzo przyjemnie.

>
Myszasty się postanowił ze mną zintegrować, bo ja... cóż... mleka ze względów zdrowotnych
czasowo nie przyswajam :(


Łączymy się z Tobą w tym strasznym momencie :( Największy horror dorosłego mężczyzny jest gdy nie może się napić mleka kiedy ma na to ochotę.
Tak czy tak Lucas jaka to zboczona detektywistyczna japońska gra była? O ile pamiętasz tytuł i się nim pochwalisz! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:54, Abi_Dalzim napisał:

> mleka ze względów zdrowotnych czasowo nie przyswajam :(
Nietolerancja laktozy? ;)

W obecnej chwili - zajebiście mocny antybiotyk. I jak powiedział ponoć pan lekarz Lucasowi: Pan jest bardzo zdrowy, ale teraz chory. Się wyliże, twardy materiał. Rocznik 1974. Najlepszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 16:55, Sandro napisał:

"Ty, a w San Andreas się nie dało przypadkiem...?" ;)


Dlatego jest to dla mnie apogeum tej serii i rzecz, której w klimacie fabularyzowanych, współczesnych sandboksów już chyba nikt nie przeskoczy. Ja nawet nie "przechodziłem", ja grałem, a kombajnu za wuja nie pamiętam. I właśnie przez SA nie polubiłem Niko. Logo V daje nadzieje, że się opamiętali, bo po drodze zacząłem bardziej kochać produkcje Violition... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 06:22, Myszasty napisał:

Dlatego jest to dla mnie apogeum tej serii i rzecz, której w klimacie fabularyzowanych,
współczesnych sandboksów już chyba nikt nie przeskoczy. Ja nawet nie "przechodziłem",
ja grałem, a kombajnu za wuja nie pamiętam. I właśnie przez SA nie polubiłem Niko. Logo
V daje nadzieje, że się opamiętali, bo po drodze zacząłem bardziej kochać produkcje Violition...
;)


Matko, Mysza, 6:22 rano w sobotę?! Jeżeli wstałeś o tej godzinie w sobotę, to nic cię nie usprawiedliwia. Masochizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 15:23, Lerten napisał:


Matko, Mysza, 6:22 rano w sobotę?! Jeżeli wstałeś o tej godzinie w sobotę, to nic cię
nie usprawiedliwia. Masochizm.


Bez przesady, nie musiał wstawać, po prostu jeszcze się nie położył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 22:13, Chapka napisał:

Mysza, kiedy w końcu będzie ta recka z Gry o Tron, bo od niej uzależniam kupno tego tytułu?


Prawie już. ;) Powinna być rankiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować