Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pirates of the Savage Sea, dodatek do Might & Magic: Heroes VI zapowiedziany! Będzie też patch dodający widok miasta!

59 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

12 lipca ukaże się pierwszy dodatek do Might & Magic: Heroes VI, zapewniający ponad 10 godzin rozgrywki. Zapowiedziano również patch poprawiający widok miast i dodający nowych bohaterów.

Przeczytaj cały tekst "Pirates of the Savage Sea, dodatek do Might & Magic: Heroes VI zapowiedziany! Będzie też patch dodający widok miasta!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego jak czego, ale powrotu Azylu się nie spodziewałem. No i tylko cztery dychy za dodatek... wchodzę.

@Verbatim

Czytanie ze zrozumeiniem się kłania, nie musisz kupować dodatku by otrzymać patch z widokami miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tyle te widoki miast nie wyglądają jakoś rewelacyjnie. Przypominają trochę widoki z "czwórki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej serii już nic nie uratuje. Widok miasta to był jeden z najważniejszych elementów w Herosach. A oni go dodają w patchu nieźle. Chyba nie ma co liczyć na powstanie gry tak dobrej jak Herosi III. Reszta części od trójki w górę to porażki raz za razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:15, vegost napisał:

Tej serii już nic nie uratuje. Widok miasta to był jeden z najważniejszych elementów
w Herosach. A oni go dodają w patchu nieźle. Chyba nie ma co liczyć na powstanie gry
tak dobrej jak Herosi III. Reszta części od trójki w górę to porażki raz za razem.


Przesadzasz. I rzygać się już chce od tego słuchania o trójce. Może kiedyś była dobra, teraz do niej bym nie zasiadł. I nie wiedziałem, że widok miasta była jednym z najważniejszych elementów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:15, vegost napisał:

Tej serii już nic nie uratuje. Widok miasta to był jeden z najważniejszych elementów
w Herosach.


ja myślałem ze gameplay, rozwój postaci, różnorodnosc jednostek itd ale co ja tam wiem - sorry, ale tylko fanatycy fapują do widoku miasta...

Dnia 15.06.2012 o 13:15, vegost napisał:

A oni go dodają w patchu nieźle. Chyba nie ma co liczyć na powstanie gry
tak dobrej jak Herosi III. Reszta części od trójki w górę to porażki raz za razem.


piątka była bardzo fajna i miała zapierające dech widoki miast, który to tak się podniecasz ;) 6 jest bardzo dobre pod kątem jednostek i rozwoju. Ale co ja tam wiem...

gre z dodatkiem w jakiejś przecenie kupie :) nie jestem az takim fanem serii by kupowac za pelna cene ;) cieszy fakt, że ciągle nad gra pracuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:24, luzac napisał:

Złota zasada gram.pl, nie czytaj komentarzy vegosta pod newsami, nie warto.


Bardzo śmieszne. To, że ty się podniecasz kiepską grą to nie znaczy, że wszyscy mają. Najwidoczniej ciebie zadowalają kiepskie gry. W takim razem, chyba nie ma o czym dyskutować :) Bądź ślepy nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:29, EmperorKaligula napisał:

ja myślałem ze gameplay, rozwój postaci, różnorodnosc jednostek itd ale co ja tam wiem
- sorry, ale tylko fanatycy fapują do widoku miasta...


Fanatyk ? Wątpię. Co najwyżej skromny fan ze mnie. Widok miast i to jak się rozwija w czasie rzeczywistym to było jedno z najlepszych elementów w Herosach. Poza tym nie hejtuje całej tej serii, ale głównie część VI gdzie olali całkiem tą sprawę.

Dnia 15.06.2012 o 13:29, EmperorKaligula napisał:

piątka była bardzo fajna i miała zapierające dech widoki miast, który to tak się podniecasz
;) 6 jest bardzo dobre pod kątem jednostek i rozwoju. Ale co ja tam wiem...


Zgoda, ale VI jest do niczego. Zbyt kolorowe, brak klimatu będąc w jakiejkolwiek frakcji. Jednostki ? Niektóre są ładne a niektóre obrzydliwe. Animacja jest do niczego. Pole walki też jakieś nie bardzo dla mnie. Mogę się czepiać bo z byt długo przesiedziałem na Herosach III.

Dnia 15.06.2012 o 13:29, EmperorKaligula napisał:

gre z dodatkiem w jakiejś przecenie kupie :) nie jestem az takim fanem serii by kupowac
za pelna cene ;) cieszy fakt, że ciągle nad gra pracuja!


Za małą cenę i owszem. Szkoda, że nie pracują już ci sami co kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:36, vegost napisał:

najlepszych elementów w Herosach


chyba kurde żartujesz, albo rżniesz głupa - co było fajne w dodaniu piętra do ratusza ? albo jakiegoś detalu pokazującego że możemy rekrutować ulepszoną wersje jednostki ? Tak to wyglądało w wychwalanym przez Ciebie H3.

Dnia 15.06.2012 o 13:36, vegost napisał:

Niektóre są ładne a niektóre obrzydliwe.


kogo obchodzi czy są ladne ? Liczy się ich ilość i różnorodność umiejętności -.- To jest raczej najważniejsze w Herosach zaraz obok rozwoju postaci i zdobywaniu/odkrywaniu mapy.

Dnia 15.06.2012 o 13:36, vegost napisał:

Zbyt kolorowe


no tak H3 było mroczne, posępne i straszne...

Za bardzo grafiką sie jarasz - gameplayowo nie jest gorsza od h3 wg mnie, do tego w końcu sensowny sposób obrony kopalnii, karma i przyzwoita fabuła z WYBORAMI w miejsce jakiś napisów z H3 ;) Seria się rozwija wg mnie w dobrym kierunku - usługi sieciowe też wyszły H6/Anno na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:36, vegost napisał:

Co najwyżej skromny fan ze mnie.

Czego nie widać, bo spłycasz serię do aspektu, który nie miał znaczenia dla jej sukcesu.

Dnia 15.06.2012 o 13:36, vegost napisał:

Najwidoczniej ciebie zadowalają kiepskie gry.

Dobrze, że Ciebie zadowalają jedynie gry, które nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:36, vegost napisał:

Zgoda, ale VI jest do niczego. Zbyt kolorowe, brak klimatu będąc w jakiejkolwiek frakcji.


A ja właśnie dobrze się bawię w VI. Kolorowa? I co z tego, tak jak już ktoś tu napisał - bo Twoja "trójeczka" była tak mroczna... Za to ma świetną fabułę, jest długa i wciągająca a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny pretekst do ataku w stylu "Heroes vI jest gorsze od III, bo III było najlepsze". Ja tam uważam, że najlepsze miasta miało H v z dodatkami, a w vI też miasta są fajne. Dobrze, że wraca Crag, bo go lubiłem chyba najbardziej.
P.S. Też spędziłem godziny nad HIII. Ale to nie znaczy, że muszę wszystko po nim uznawać, za dno. Z tego co widzę praktycznie każdy sequel (cze jakby się to nazywało) po latach jest mieszany z błotem przez fanbojów. Diablo III - za kolorowe, Hitman: Absolution - już nie ten klimat, Heroes vI - już nie ta gra, Max Payne 3 - nie ten klimat, nie ten Max, a w ogóle to nie noir.Pewnie jakby Presley wyszedł z grobu i zaczął grać też by było, że to nie ten Elvis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłą się w naszej pięknej graczowej społeczności grupa ludzi "fanów" Heroesa 3 i wszystko co nie jest opatrzone zakiem III jest słabe, złe, niegrywalne, inne, nie dopuszczają do siebie nowy o tym, że swiat idzie dalej i gry sie zmieniają.
Heroes III był super( bo był), ale on wyszedł o ile sie nie myle 13 lat temu i ile można grac w jedno i to samo, przechodzić w kółko misjne znając wszystko na pamięć.
Ja osobiście zagrywałem sie trzecią odsłoną tej gry, ale to nie oznacza, że swiat sie na niej skończył wręcz przeciwnie sprawiają mi wiele przyjemnosći nowości jakie zostały wprowadzone w kolejnych odsłonach serii ( nowe historie, mapy, kampanie, jednostki, czary czy wlasnie ulepszenia graficzne)
A co do tego ze w VI odsłonie nie było widać miast to owszem był to minus, ale nie wpłynął na radośc z gry. Ludzie narzekajacy na jego brak teraz zamiast się cieszyć wymyślili, że tak nie może być, że już na taką zmianę za pózno i gra jest cały czas nie grywalna.
Zdaje sobie sprawe z tego, że wiele osób uzna moja wypowiedz za obraze wszystkiego co prawe i dobre, ale mam nadzieje, że znajdzie jedna czy dwie, które podziela mój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 14:25, TobiAlex napisał:

A ja właśnie dobrze się bawię w VI. Kolorowa? I co z tego, tak jak już ktoś tu napisał
- bo Twoja "trójeczka" była tak mroczna... Za to ma świetną fabułę, jest długa i wciągająca
a to najważniejsze.

Jak ktoś ma za kolorowo niech przyciemni ekran. Będzie mroczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tylu tutaj fanbojów H3, że aż się boję napisać, że H4 mi się bardziej podobał od poprzedniej części (mimo iż zagrywałem się w nią od premiery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pierwsza - Vegost inteligentną osobą nie jest, wątpię czy grał w inne części oprócz trójki.
Co prawda III część była dużym przełomem, ale trzeba iść z duchem czasu, ja grałem we wszystkie części i grając w każdą tak samo się bawiłem, a co do ekranów to nie jest to jakieś wielkie wydarzenie, ale prawdziwi fani tego potrzebują i cieszmy się, że to dostaną, a nie jak w przypadku IV nic nie zrobiono z brakiem ulepszeń jednostek.
Tyle mam do powiedzenia, jeśli ktoś chce możecie zobaczyć moje opinie na moim Gram Sajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować