Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Amazing Spider-Man: Manhattan to Twój plac zabaw

8 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

CGRtrailers udostępniło film Manhattan is Your Playground, w którym producent wykonawczy The Amazing Spider-Man, Brent Nicholas, wyjaśnia, na czym polega mechanika poruszania się na pajęczynach, walka i inne elementy rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "The Amazing Spider-Man: Manhattan to Twój plac zabaw" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się interesującą, tylko czy gra będzie miała do zaoferowania coś więcej niż pościgi i powstrzymywanie bandytów i latanie na pajęczynach, czy będzie fabuła która trzyma to wszystko razem, a nie jest zrobiona jako zapychacz.

P.S

To wychodzi na PCety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie bardzo dobra, teraz już jestem o tym przekonany, poziom Web of Shadows mniej więcej. Ale najbardziej boli mnie, że ZNOWU spiderman/superman przyczepia się do powietrza. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm przyznam że spodobało mi się. mam nadzieję że będzie dużo takich codziennych nowojorskich problemów do rozwiazania a nie że gra nagle zamieni się w rasową nawalanke z hordą przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Chessman2005 Właśnie o tym samym miałem wspomnieć. Pomysł z kamerą ustawioną tak blisko jest kiepski, mało widać, akrobacje tracą na widowiskowości. Może to jeszcze nie jest finalna wersja i zrobią coś z strzelaniem pajęczyną w niebo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować