Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blacklight: Retribution wkrótce trafi na Steam

11 postów w tym temacie

A mi się tam ta gra podoba. Wg mnie nie jest "pay to win" jak to napisał Arhoz. Przedmioty zdobywa się co level (co prawda na pewien czas, ale za walutę zdobywaną w grze można je przedłużyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tacy jak Arhoz to zwykłe trole, nie ma co im odpowiadać. Gry na oczy nie widział, ale wie ze jest darmowa, wiec napisze pay to win. Albo taki Boro666, nie pisz ze jest beznadziejna, tylko ze tobie sie nie podba, bo jednak dla mnie to jest najlepszy darmowy shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że będzie na Steamie. Wszystko w jednym miejscu :)
I faktycznie jest to jeden z najlepszych shooterów f2p. Co do kupowania broni to podobny system znajduje się w Combat Arms =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhoz z tego co się orientuje to gra nie jest pay to win. Każdy przedmiot można zdobyć normalnie, po prostu grając. Płacąc masz do nich dostęp szybciej. Jak na F2P Blacklight Retribution to tytuł ciekawy, bardzo dobra grafika, gameplay też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 14:51, Finger00 napisał:

A mi się tam ta gra podoba. Wg mnie nie jest "pay to win" jak to napisał Arhoz. Przedmioty
zdobywa się co level (co prawda na pewien czas, ale za walutę zdobywaną w grze można
je przedłużyć).


mam dwa pytania, pytam tutaj bo nie ma tematu o grze ;)

1. czy to normalne że zdobytej waluty nie odświeża mi co grę ? To samo z zakupami. Jak zarobie albo wydam to muszę się wylogować, a potem zalogować dopiero pojawiają się kupione rzeczy i zarobiona kasa.

2. czy Tobie też nie działa zawsze "quick join" - średnio 2/3 razy zaczyna mi wczytywać mecz i wraca do listy serwerów bez żadnego komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować