Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: ułóż puzzle i zgarnij nagrody!

156 postów w tym temacie

gram.pl

Czytacie codziennie newsy na gram.pl? Jeżeli odpowiecie twierdząco, to się świetnie składa, bo nie będziecie mieli żadnych trudności z zadaniem przygotowanym na organizowany przez nas konkurs z bogatą pulą nagród. Kliknijcie po szczegóły!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs: ułóż puzzle i zgarnij nagrody! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym wiedzieć w jaki sposób będzie wyłoniony zwycięzca i czy ten konkurs jest jedno- czy wieloetapowy. Udostępnicie jakiś regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 16:06, Luke1695 napisał:

Te obrazki będą jakoś oznaczone?


tak, aczkolwiek raczej nietrudno będzie zauwazyć, że nie pasuje do newsa ;)

Ostrowiak-> gdyby miał wygrywać najszybszy, to byśmy o tym napisali i nie dawalibyśmy tyle czasu na wysłanie zgłoszenia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w tym konkursie mi się poszczęści. Diablo nie było dla mnie łaskawe. Może teraz World of Tanks. Sam nawet zacząłem ostatnio w to grać. Ale fajnie było by mieć chociaż bon na grę lub Dirt Showdown. Klawiatury nie potrzebuję, choć wiem, że jest wartościowa. Nawet pad mógłby mnie uszczęśliwić, gdyż ostatnio pocinam na emulatorze PS1. Wiem jaki Dirt jest fajny, gdyż posiadam jego demo i Dirt 2 na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 18:26, KubaKop napisał:

/ciach/


W konkursie biorą udział wszystkie newsy PO tym newsie, nie newsy poprzedzające go. Mam nadzieję, że zaoszczędziłem Ci przebijania się przez kilkuletni dorobek gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 18:26, KubaKop napisał:

Ok a moze jakas mala podpowiedz ?? ;) nie chodzi mi tu o konkretny temat tylko taka podpowiedz
w sesie ze na co zwrocic uwage ;) Pozdro

Zwracaj uwage na zdjęcia w artykułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować