Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: ułóż puzzle i zgarnij nagrody!

156 postów w tym temacie

Mam rozumieć, że jeśli wyślę puzzle z tą powtarzającą się cześcią to moje zgłoszenie do konkursu się liczy..

edit. Już nie ważne.. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłane. Miło by było gdyby gram.pl wyświetlało na wszelki wypadek wysłany obrazek żeby się upewnić że doszedł w całości. Po wysłaniu dostałem "dzięki" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie na tą okazję ściągnąłem jakąś wersję próbną Photoshopa. :D Na szczęście wystarczyło obie wartości obrazków pomnożyć razy cztery i idealny plik się stworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minąłem przez przypadek 1 część (inną zapisałem 2 razy) i musiałem wszystko przeglądać od nowa. :) Ale już poskładałem i wysłałem.

BTW: W gimpie zróbcie czysty obraz 4000x4000, żeby się wygodniej składało. Otwórzcie wszystkie części jako warstwy. Ułóżcie je byle gdzie, potem spłaszcz obraz na warstwach. Jak już macie, to menu obraz i przytnij obraz. Będziecie mieli idealnie równy obrazek, bez żadnego przemnażania wartości i męczenia się na takim mały polu. :)
A, żeby było równo podczas składania, przybliżajcie obraz na CTRL i kółkiem do przodu, łatwiej ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW2: Koszulki dla graczy, czyli czarne koszulki? :)
Mam nadzieję, że będzie jakieś ograniczenie dla nowych kont, bo kto komu zabroni założyć 100 kont i wysłać z każdego zgłoszenie? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był taki problem. Konto ledwie założone, bez avatara, bez żadnego statusu na forum i takie wygrywały bardzo często konkursy. Zobaczymy jak to teraz będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego według mnie w podobnych konkursach powinni brać udział lub być dopuszczani użytkownicy z co najmniej 10 sensownymi postami na koncie. Nie jest to dużo, a wskazuje na, nazwijmy to, "wysiłek" konkursowicza i eliminuje wygrywanie osób z n-toma kontami założonymi tylko, aby spróbować swoich sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 19:40, Harrolfo napisał:

Dlatego według mnie w podobnych konkursach powinni brać udział lub być dopuszczani użytkownicy
z co najmniej 10 sensownymi postami na koncie.

Co z ludźmi którzy korzystają ze sklepu od, przyjmijmy, pięciu lat, a na forum się nie udzielali? Poza tym tworzenie powodu do kolejnej fali bezsensownego spamu? Dzięki.

Dnia 26.06.2012 o 19:40, Harrolfo napisał:

Nie jest to dużo, a wskazuje na, nazwijmy to, "wysiłek" konkursowicza i eliminuje wygrywanie osób z n-toma >kontami założonymi tylko, aby spróbować swoich sił.

Wysmarowanie 10 postów w grach forumowych nawet na n-tym koncie to nadal 5 minut roboty.

inaczej mówiąc: gram.pl =/= forum.gram.pl

Swoją drogą pierwszy raz nie mierzę w konkursie w główną nagrodę - jak bon wpadnie to może w końcu się zaopatrzę w własny egzemplarz Diaboła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to żeby znaleźć tak skuteczny system, żeby ktoś nie tworzył 10-20 kont aby zwiększyć swoją szansę na wygraną. Co prawda pomysł z postami na forum jest nietrafiony, lecz uważam że konta która zostały założone po rozpoczęciu konkursu nie mogą brać w nim udziału. To by było najsprawiedliwsza forma. Osoby które odwiedzają w miarę regularnie gram.pl swoje konta już posiadają, a nowi ludzie których przyciągnął dany konkurs, stworzą konta na zaś i będą wchodzili na stronką aby sprawdzić czy nie pojawił się nowy konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych 100 kont... Wystarczyłoby w regulaminie dodać punkt:

"Każdy Użytkownik jest uprawniony do wysłania tylko jednego zgłoszenia. Każde kolejne wysłane zgłoszenie, poza pierwszym, nie będzie brane pod uwagę podczas losowania nagród".

Proste, jasne i bezkonfliktowe rozwiązanie. Oczywiście zakładając, że "Użytkownikiem" jest osoba fizyczna a nie dany nick na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować