Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cywilizacja V: Bogowie i Królowie wpada w lekki poślizg

6 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rodzimy dystrybutor dodatku do Cywilizacji V, zatytułowanego Bogowie i Królowie, podał jego nowy dzienny termin wydania. Rozszerzenie pojawi się w sklepach z kilkudniowym poślizgiem względem pierwotnej daty premiery.

Przeczytaj cały tekst "Cywilizacja V: Bogowie i Królowie wpada w lekki poślizg" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OCB z tą cywilizacją, nie grałem pare miesięcy, dzisiaj sobie wracam (na tym samym sprzęcie), a tu straszna kupa, tnie się niemiłosiernie, bugi z przesuwaniem widoku, tylko ja mam tak czy tak "wzbogacili" grę patchami?

na i7 2,3 + 8gb ramu + gtx295 + gt9800... rozumiem że to nie jest nowy sprzęt ale grając na średnich tnie się rozgrywka a nie grafika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja. Zamówiłem w Maju - dokładnie 29.06 za 69.90 + kurier. Z tego co widzę to teraz jest 99.00 - zniżka gram. Cenega podaje jakieś info czemu cena skoczyła tak mocno? Bo wydaje mi się że na dodatku praktycznie 30 pln to duży skok... tydzien (nawet nie bo stara data to 22/23 był) przed premierą. Rozumiem że mój preorder skoczy do 89.90 + kurier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni patch strasznie skaszanił grę - nie bez powodu założono już tyle tematów w podforum działu technicznego 2K - http://forums.2kgames.com/forumdisplay.php?86-Civilization-V-Support . Osobiście nie jestem w stanie nawet wczytywać gier, więc jest to też pewnie przyczyna poślizgu przy premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam zupełnie odwrotnie. Uruchamiałem grę z paremetrami na Intro=0 i inna rozdzielczość bo nie czytało 1920 w górę. Do tego czekałem w menu, ten patch zmienił wszystko gra śmiga jak marzenie. Po roku 1850 tury przymulają na wielkich mapach ale to chyba juz problem silnika - bo jak bez animacji surowców jak np. słonie - śmiga płynnie a też mam kompa raczej generacji pod BF3 na max detalu.

Odnośnie artykułu... czemu nie ma info że jest zmiana ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować