Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thompson robi co może

18 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2005 o 14:11, WąChU napisał:

Heh powinna sie pojawic w dziale gadzety ;-P



Podejrzewam, że dość szybko by brakło. Sam bym taką kupił, bo tego gościa nie trawię. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie mogę.. Koles naprawdę się wygłupił. Na co mu ta krucjata? Czy naprawdę sądził, że środowisko graczy będzie spokojnie patrzec na jego poczynania? Ciekawe na jakim kursie korespondencyjnym zrobił dyplom, bo rozumem to nie grzeszy. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Twierdzi też, że ma na to nieujawnione jeszcze dowody..."
Coś mi to przypomina... hmmm... już wiem, nasz ukochany Adol... eee, Andrju L. miał coś podobnego - może p. Thompson dokonał z nim jakiejś wymiany dowodów ;P. A może to choroba wściekłych krów dopadła p. Thompsona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rany ;) aż słów brak- niedługo oskarży ich i molestowanie jego wiewiórki i plamy na słońcu i że go dziewczyny nie lubią i że trawa zielona jesy (bo jest) i że ......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie Penny Arcade ma fanatycznych fanów (zniszczyli oni m. in Seana Howarda i jego komiks na www.squidi.net - poczytajcie sobie o tym w anglojęzycznej Wikipedii), ale... Thompsonowi należy się :> Sam kupiłbym sobie taką koszulkę, gdyby tylko w Polsce ludzie masowo rozpoznawali, kto to jest Jack Thompson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepper jest o.k - zrobi zapory na drogach i wszystkich nas uratuje ^_^

Ale ten gościu naprawdę ma something wrong in the f''*** head :).
Jestem wielce ciekaw jak to się wszystko skończy ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... czemu na swiecie tylu negatywnych oszolomow. z przestepczoscia by walczyl, maltretowaniem zwierzat na futra, glodem i wojnami a nie z grami.

nie cierpie takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować