Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Zakon - ruszają zamówienia przedpremierowe na książkę Nate`a Kenyona

23 postów w tym temacie

gram.pl

Już pod koniec tego miesiąca do sklepów trafi Diablo III: Zakon, książka napisana specjalnie dla miłośników nowej gry Blizzarda. W sklepie gram.pl możecie ją zamówić już teraz! Dodatkowo do każdego dowolnego zamówienia dodajemy teraz gratis pierwsze rozdziały powieści!

Przeczytaj cały tekst "Diablo III: Zakon - pre-order i pierwsze rozdziały gratis do zamówień w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 19:12, Moooras napisał:

Nie grałem w D3. Ta xiążka to jest prequel?

Tak, prequel Diablo 3 (a przynajmniej takie informacje można znaleźć w Internecie). Tutaj informacja prasowa:

"Deckard Cain ostatni z horadrimów, jedyny żyjący członek tajemniczego legendarnego zakonu. Powołani przez archanioła Tyraela horadrimowie przyjęli na siebie święty obowiązek – przysięgli ścigać i zgładzić trzech Najwyższych Złych: Diablo – Władcę Grozy, Mefista – Władcę Nienawiści, i Baala – Władcę Zniszczenia. Jednak zadania tego dopełnili przed laty i z upływem kolejnych dekad ich siły malały. W końcu horadrimowie stali się tylko legendą. Pozostałości ich rozległej wiedzy historycznej i taktycznej, ich całej mądrości, zmieściły się w torbie jednego starego człowieka. Człowieka, którego z dnia na dzień coraz bardziej przygniata troska.

Szept mroku wypełnia powietrze, słychać wciąż to nowe pogłoski o nadchodzącej ciemności, o inwazji demonów, która świat obróci w niwecz.

I nagle wśród opowieści o rychłej zagładzie Deckard Cain trafia na wieść niezwykłą, wieść budzącą nadzieję w równej mierze co i lęk. Wieść, która może być zapowiedzią zarówno zagłady, jak i zbawienia świata śmiertelnych. Deckard Cain nie jest jedynym. Są jeszcze inni horadrimowie, a on musi ich odnaleźć i dowiedzieć się, dlaczego ukrywali się przed nim, który jest im bratem.

W poszukiwaniu zaginionych członków zakonu horadrimów Cain znajduje niecodziennego sojusznika. Leę, dziewczynkę zaledwie ośmioletnią. Wielu jednak wierzy, że nosi ona w sobie przekleństwo. Czy to właśnie jest jej tajemnica? Czy dlatego o dziewczynce wspominają przepowiednie wieszczące Koniec Dni? A jeśli Cain odnajdzie zaginionych horadrimów, czy zdołają oni wydźwignąć zakon z mroków niepamięci i wypełnić zadanie, jakie im przeznaczono?
Pytań jest coraz więcej, a Deckard Cain musi znaleźć odpowiedzi…
Zanim będzie za późno. "

A tu krótki fragment:

Deckard Cain poszedł po śladach stóp do niszy w przeciwległej ścianie. Przegniłe deski zwisały z połamanych podpór, pozostałości starożytnej biblioteki. Tutaj przed wiekami przywoływano istoty spoza tego świata. Może nawet portal wiódł prosto do Piekieł. Z regałów niewiele zostało, nie wspominając już o księgach. Cain pochylił się dostrzegłszy skrawek żółci za jedną z większych drzazg i wyciągnął zza niej pergamin, pozwijany i poznaczony kropkami pleśni.

Coś poruszyło się w cieniu po prawej.

Deckard odwrócił się unosząc wyżej lśniącą kulę. Cień sprawiał wrażenie żywego, kipiał i przelewał się niczym wzburzona woda. W tej samej chwili głos, niczym odległe zawodzenie wiatru, wionął przez komnatę, a staremu włosy zjeżyły się na karku.

Deckaaaaarrdddd Caiiinnnn . . .

Cain cofnął się pamięcią do czasów, kiedy był tylko małym chłopcem, a tajemniczy głos wzywał go zupełnie jak teraz. Począł się wycofywać, jedną ręką przeszukując torbę, w drugiej ściskając laskę, która chroniła go przed ciemnością. Już nie był pewien, co właściwie słyszał. Może to tylko wiatr świszczący wśród popękanych ścian, a może umysł płatał mu figle po zbyt długim pobycie na słońcu?

Jednak głos rozległ się znowu i brzmiał jak szelest kości przesypujących się w odległym grobie.

Wiele duchów cię nawiedza, stary człowieku, i wszystkie nie śpią.

Zgrzyt metalu o kamień zdawał się dobiegać ze wszystkich stron. Raz jeszcze cień zagotował się, zgęstniał i rozwiał, tylko po to, by kawałek dalej przybrać kształt wojownika z mieczem. W czerwonych oczach stwora płonął ogień Piekieł.

Cain wiedział, co widzi, obraz wydarty z głębi jego umysłu, który miał osłabić, złamać wolę Deckarda. Obraz Mrocznego Wędrowca. Dym zawirował, zakłębił się i podzielił na dwie sylwetki, jedną wyższą i niewątpliwie męską, drugą niższą i drobniejszą. Dreszcz wstrząsnął ciałem Caina, gdy stare, dawno zagrzebane wspomnienie wyrwało się z otchłani niepamięci. Zacisnął powieki, czując, że tuż przed nim otwiera się otchłań najczarniejszej rozpaczy i zaraz go pochłonie.

Nie wolno ci słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było dostawy Diablo 3??? Paranoja, z drugiej strony ominęło Was wiele błędów i frustracji..

Co do książki, to poczekam do wakacji pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sam nie wiem czy zamówić. Zapytam jutro u mnie w księgarniach czy książka się u nich pojawi, jeśli nie. No cóż, będę musiał zamówić przez sklep (czego raczej chciałbym uniknąć, ze względu na koszt przesyłki)

Mimo wszystko bardzo ładnie będzie się komponować wśród mojej kolekcji :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się dobrze orientuje - to będzie już piąta książka w świecie Diablo?
Ostatnią mam "Diablo #4: Pajęczy Księżyc"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 22:19, YaReX napisał:

Ktoś się dobrze orientuje - to będzie już piąta książka w świecie Diablo?
Ostatnią mam "Diablo #4: Pajęczy Księżyc"...


Są jeszcze 3 inne książki IMO najciekawsze ze wszystkich osadzonych w świecie Sanktuarium.
Trylogia Sin War. Najlepsze ze wszystkich :)
Osobiście przeczytałem 2 tomy z trzech, polecam je również. [Trzeciego już nie miałem okazji ;/]
Ciężko te książki dorwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wpadce nowego autora książek Mass Effect osobiście poczekam jeszcze, żeby się nie zawieść. Niby inne uniwersum i autor, ale przez niesmak po spieprzonej książce z gry pozwolę sobie na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jej cena dla klientów sklepu gram.pl wynosi 39,90 zł. "
Zdanie brzmi, jakby to była jakaś okazja, a to sugerowana cena wydawcy, taka jest w większości sklepów ;). Nie we wszystkich, długo nie trzeba szukać żeby kupić ją za mniej niż 32zł. Ale każda okazja jest dobra, żeby zarobić na fali popularności Diablo 3 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować