Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zapowiada Surface - tablet bazujący na systemie Windows

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z przewidywaniami, Microsoft minionej nocy zaprezentował światu Surface, czyli swój pierwszy tablet. Znamy jego specyfikację, wstępny termin wydania, jak również możemy go zobaczyć na wizualizacjach i efektownym zwiastunie.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft zapowiada Surface - tablet bazujący na systemie Windows " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie.. nie mogę tylko znaleźć filmu na YT z tego pokazu;/ wiem że to było na długo przed apple. Nie chcę źle strzelać ale czy był to 2005r ? może nawet wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DODO1992 gdzie ?? Jakos nie widzialem w asusie tego aby ochrona na ekranik byla rownierz klawiatura zachowujac proporcje typowej klapki dla ochrony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up: A bo to tylko Asus ma tablety z klawiaturą? Ponadto tutaj klawiatura jest jednocześnie okładką. Widzę, że dużo osób nie ma nic sensownego do powiedzenia, ale czerpie wyjątkową satysfakcję za besztanie MS(/Apple/dowolna inna firma, której nie lubisz, bo tak) z byle jakiego powodu.
Jak bedą znane ceny i czas działania na baterii, to wtedy będzie można coś więcej powiedzieć. Mnie osobiście zaciekawiła wersja Pro i może kiedyś skuszę się na coś takiego, jak już potanieje o 50%. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak z baterią w wersji z x64. Może być ciekawie, ale przy obecnej dominacji Apple''a nie wróżę dużej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co mają buble od Apple wspólnego z Surface? iPad to zwykły gadżet za żenująco wysoką cenę jak na to co oferuje i jakie ma parametry natomiast tutaj mamy do czynienia z faktycznym tabletem PC oferującym te same możliwości co pełnoprawny pecet i laptop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:52, sofik88 napisał:

co mają buble od Apple wspólnego z Surface? iPad to zwykły gadżet za żenująco wysoką
cenę jak na to co oferuje i jakie ma parametry natomiast tutaj mamy do czynienia z faktycznym
tabletem PC oferującym te same możliwości co pełnoprawny pecet i laptop.

I co z tego? Obecne smarthphone''y biją na głowę iPhone''a (w kwestii hardware''u i otwartości systemu) i jakoś to produkt Apple''a sprzedają się najlepiej.
Bebechami się na rynku nie da się praktycznie wybić - teraz liczy się coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tablet będzie wart swojej ceny. To lepsza wersja netbooka. Mamy dotykowy ekran, który zdecydowanie ułatwia przeglądanie stron czy plików i klawiaturę dzięki, której możemy także tworzyć rzeczy a nie jak u konkurencji.
Dodatkowo mamy aplikacje developerskie z [M - H] dzięki, którym dopasujemy system do swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować