Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - kolejna dostawa! Zamawiajcie już dziś!

81 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którym nie udało się polowanie na Diablo III w sklepach. Otóż już od dziś możecie składać zamówienia w systemie przedsprzedaży na kolejną partię pudełek z tym gorącym tytułem.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III - kolejna dostawa! Zamawiajcie już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:58, Moooras napisał:

Mimo wszystko wolę poczekać aż zejdą z ceną poniżej stówy :)

Blizzard? Poniżej stówy? Do zobaczenia w 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:58, Moooras napisał:

Mimo wszystko wolę poczekać aż zejdą z ceną poniżej stówy :)

Prawdę Dared00 mówi - Starcrafta 2 kupiłem w baardzo dobrej, promocyjnej cenie, ~120pln, niemal rok po premierze, a o cenę na poziomie 99pln nawet teraz jest raczej ciężko. Blizzard sam wydaje swoje gry i ma bardzo specyficzną politykę cenową, wiec obniżki to coś niemal niespotykanego. Oczywiście nic mi do tego - ale czekać 2 lata, żeby "zaoszczędzić" 100pln, które przy obecnym modelu funkcjonowania RMAH można "odpracować" szybko i bezproblemowo to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:58, Moooras napisał:

Mimo wszystko wolę poczekać aż zejdą z ceną poniżej stówy :)


Możesz o tym zapomnieć :) Popatrz sobie na cenę Stara 2. Ciągle wysoka. Poniżej 100 nie zobaczysz prawdopodobnie nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 15:14, vegost napisał:

Możesz o tym zapomnieć :) Popatrz sobie na cenę Stara 2. Ciągle wysoka. Poniżej 100 nie
zobaczysz prawdopodobnie nigdy :)


Na następnym giermaszu CD Projektu na pewno będzie w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda zlotowki na ta gre to najwiekszy gniot jaki blizzard wypuscil gra jest beznadziejna i cala masa ludzi juz sie o tym przekonala ..Czy Ty bedziesz nastepny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 15:19, Moooras napisał:

Na następnym giermaszu CD Projektu na pewno będzie w dobrej cenie


Może, ale nie licz na cuda. Z drugiej strony radziłbym wam iść męczyć sprzedawców z MM, Saturna czy innych hypermarketów. Bo jestem pewny na 100 %, że mają Diablo 3. Problem w tym, że z jakiś względów nie chcą ich sprzedawać. Sam byłem tego świadkiem i musiałem nieźle się napocić i marudzić, żeby mi jednak sprzedali bo widziałem jak jeden gość wychodził z Diablo 3 a mi jeden i drugi sprzedawca wciskał kit, że już nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa baty? Dlaczego zmieniliście i podbiliście cene w stosunku do poprzedniej? Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego towar starszy ma wyższą cenę w sklepie? To nie EURO gdzie łatwym sposobem zarabiacie kase na aktualnym trendzie.

Bardzo nieładnie gram. Nie zamierzam nabijać Waszej kabzy i kupie w sklepie taniej. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:01, golic napisał:

Dwa baty? Dlaczego zmieniliście i podbiliście cene w stosunku do poprzedniej?
Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego towar starszy ma wyższą cenę w sklepie? To nie EURO
gdzie łatwym sposobem zarabiacie kase na aktualnym trendzie.

Bardzo nieładnie gram. Nie zamierzam nabijać Waszej kabzy i kupie w sklepie taniej. Dziękuję
za uwagę.

Zwykłe prawo popytu i podaży. Cenę dyktują prawa rynku. Mamy kapitalizm przecież, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet oficjalny sklep podbija trochę cenę, to co dopiero na aukcjach się będzie działo po tej drugiej dostawie. Zapewne znowu znajdą się osoby nabierające po kilka kopii na sprzedaż. Ta sytuacja to w sumie precedens przy grach Blizzarda. Nigdy wcześniej nie zdarzało się tak, aby ich gry normalnie nie można było kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Emperor, Na pewno nie szybko. :)
Ciekawe czy to prawda, że na samą Polske było przeznaczone 400 tys kopii? Taką informacje znalazłem na oficjalnym forum, jednak wątpię by była ona prawdziwa. Jakieś potwierdzenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować