Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - kolejna dostawa! Zamawiajcie już dziś!

81 postów w tym temacie

jak nie będzie w sklepie za rozsądną cenę to nie kupię : )

Kto to widział, żeby gre na pc sprzedawać po 199 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczcie z ceną... Na stronie Blizzarda jest wersja do pobrania (sam klucz) za 60 Euro, czyli jakieś 260zł. A tutaj macie wersję pudełkową, czyli przynajmniej jest co postawić na półce. Tak czy inacej Diablo 3 rządzi się swoimi prawami jeżeli chodzi o ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:33, Arcling napisał:

Skoro nawet oficjalny sklep podbija trochę cenę, to co dopiero na aukcjach się będzie
działo po tej drugiej dostawie. Zapewne znowu znajdą się osoby nabierające po kilka kopii
na sprzedaż. Ta sytuacja to w sumie precedens przy grach Blizzarda. Nigdy wcześniej nie
zdarzało się tak, aby ich gry normalnie nie można było kupić.


Pamiętam jeszcze, jak to było z premierą WoWa w Europie. Miała ona miejsce 11 lutego 2005, ale pierwszy nakład rozszedł się na pniu, podobnie jak w przypadku Diablo III. Następna partia trafiła do sprzedaży jakoś w drugiej połowie kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:24, Janek_Izdebski napisał:

Zwykłe prawo popytu i podaży. Cenę dyktują prawa rynku. Mamy kapitalizm przecież, czyż
nie?

Powinno to brzmieć: "Zwykłe prawo popytu i podaży. Cenę dyktują sprzedawcy. Mamy kapitalizm przecież, czyż nie?" Ludzka chciwość to ludzka chciwość i eufemizmami typu "dyktando rynku" nie powinno się tego maskować. Na szczęście konsumenci potrafią pokazać gdzie mają "dyktaty rynku", znaczy chciwość sprzedających, a najlepszym przykładem obłożenie hoteli na Euro 2012.

A odnośnie gry to pierwszy raz widzę, aby zbierane były preordery na grę, która miała już premierę. Zjawisko zaiste frapujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:57, Namaru napisał:

Powinno to brzmieć: "Zwykłe prawo popytu i podaży. Cenę dyktują sprzedawcy.
Mamy kapitalizm przecież, czyż nie?" Ludzka chciwość to ludzka chciwość i eufemizmami typu
"dyktando rynku" nie powinno się tego maskować. Na szczęście konsumenci potrafią pokazać
gdzie mają "dyktaty rynku", znaczy chciwość sprzedających, a najlepszym przykładem obłożenie
hoteli na Euro 2012.

A odnośnie gry to pierwszy raz widzę, aby zbierane były preordery na grę, która miała
już premierę. Zjawisko zaiste frapujące ;)

Ale prawa rynku bywają też korzystne dla konsumenta. Dam przykład. Nowy "Syndicate" w momencie premiery kosztował 129,90 zł. Już po 2-óch miesiącach z powodu małego popytu gra staniała do 69,90 zł (w niektórych sklepach można ją dostać jeszcze taniej). I klient wychodzi górą! :) Natomiast kwestią odrębną pozostaję jakość i ocena odświeżonego "Syndicate"a". Ktoś uzna tę grę za crap, innej osobie się spodoba. Mi osobiście ta produkcja przypadła do gustu, zwłaszcza coop. :)

A wracając do praw rynku, konsumenci mogą zawsze "głosować porfelem" i często jest to widoczne przy różnych okazjach i dotyczy różnego rodzaju produktów. W Polsce natomiast kuleje pozycja konsumenta w pórównaniu do takich np. Stanów, gdzie klient to prawie zawsze "nasz pan"... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat chyba po takich opiniach i ocenach użytkowników gracz się zastanowi dwa razy zanim kupi grę ;) wcześniej każdy z nas co kupił kupował bez namysłu pod wpływem impulsu lub kochania serii (tak ja kupowałem) która została zgwałcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena to główny ( chociaż nie jedyny ) powód braku kopii tej gry na mojej półce. Nie jest to gniot do końca, ale do legendy jak niektórzy twierdzą o niej to brakuje sporo moim zdaniem. Za tę cenę to się zaopatrzę w Torchlighta II, King Arthur i Deus EX a starczy jeszcze na chipsy do pogryzienia między turami. Nie rozumiem tego boomu i tego, że ludzie sie na to łapią. Mnie ciekawi jaka ilośc kopii została sprzedana. Ceny szybko wzrastały już po dniu premiery, co zauważyłem na jednej ze stron sprzedających klucze - i chamskie oszukiwanie klienta ( moim zdaniem ). Sugerowaną cenę najpierw podawano na poziomie 200 zł, a po drugiej dostawie już 260, przy czym i cena wzrosła do 240 za klucz ( gdyby ktoś nie zrozumiał tego wywodu - sugerowana cena gry została zmieniona na wyższą co pozwolilo ukazać stronkę w świetle sprzedajacych taniej niż rząda producent, a przynajmniej tak to rozumiem skoro ośmielono się użyć słowa " sugerowana". Zawsze pozostaje pytanie, przez kogo. Ostatecznie gra jest na tej stronie dostępna nadal, więc chwyt raczej sie nie powiódł. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mnie ciekawi jaka ilość kopii została sprzedana.
W pierwszym tygodniu rozeszło się około 6,5 mln egzemplarzy co uczyniło D3 najszybciej sprzedającą się grą w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 18:43, kaczek93 napisał:

W pierwszym tygodniu rozeszło się około 6,5 mln egzemplarzy co uczyniło D3 najszybciej
sprzedającą się grą w historii.

Grą na PCty i Maci. Najszybciej sprzedającą się grą w ogóle jest Call of Duty: Modern Warfare 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co to oznacza? Znowu cały nakład będzie wyprzedany , albo diablo 3 znowu trafi do wielkich miast ? Weźcie [piiii] ogarnijcie się. Wyślijcie nakład gry do mniejszych miast ( Nowy Sącz itp) a nie sprzedajcie w preorderze , bo znowu [piiii] nie będzie żadnej sztuki w sklepie. A ogółem za przeproszeniem [piiii] z tymi dostawami , bo co 2 tygodnie są ''''dostawy'''' , a żadnej sztuki w sklepach nie widze . Przepraszam za wulgaryzmy, ale mnie [piiii] strzela że wystawiacie wszystkie sztuki w preorderze , a żaden sklep nie dostanie sztuki. Jak złożyłem w realu zamówienie za 160 zł , jestem pierwszy na liscie ( jest tam z 50 osób) , to diablo 3 dostane we wrześniu ? Dostawa miała być w maju , potem na początku czerwca , a teraz [piiii] wyczytałem że diablo 6 lipca do warszawy dojdzie , a do mniejszych miast 10 lipca. Robicie debili z klientów, bo dobrze wiecie że jak wyślecie diablo 3 do sklepów i ktos wystawi taniej , to nie będziecie mieć z tego zysku. To jest [piiii]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie moze date , kiedy diablo 3 zostanie dostarczone w ''''NORMALNYCH'''' ilosciach , tak że wchodze do sklepu a tam diablo 3 stoi na półce , tak jak z wiedzminem 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:42, EmperorKaligula napisał:

mnie to rybcia bo kupiłem za 154 w preorderze :] Ale ciekawe kiedy boom popremierowy
ustanie i ceny zaczną spadać

To samo u mnie tyle, że ja kupiłem drożej. Za 155 zł <taki żarcik okolicznościowy na temat różnicy>, w preorderze rzecz jasna ;) I co najlepsze, po tym jak przyjęło moje zamówienie, preordery się skończyły. Ma się farta i "44 zł w kieszeni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata czekania i tylko dla tego że nie chciałem kupować przez internet gry nie mam. W trakcie czekania na tą drugą dostawę straciłem chęć do gry i kupiłem Starcraft''a 2. Jestem zadowolony i na pewno starczy mi on na dłużej niż Diablo. Także dziękuje za brak dostawy przez 20 dni (zanim zaczniecie poprawiać dowiedzcie się więcej) dzięki temu nie zmarnowałem 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 19:16, Effecter napisał:

Podajcie moze date , kiedy diablo 3 zostanie dostarczone w ''''NORMALNYCH'''' ilosciach
, tak że wchodze do sklepu a tam diablo 3 stoi na półce , tak jak z wiedzminem 2


Takie pytania i pretensje to do firmy Blizzard - gram.pl tylko sprzedaje to, co dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gram... co najmniej 190 zł byście dali, grałem w diablo 2 jak miałem 5 lat, na diablo 3 czekałem prawie 10 lat i chciałem kupić edycję kolekcjonerską, czekałem, czekałem aż w końcu jacyś niemoralni sprzedawcy oznajmiają że więcej tego nie będzie, zostało wyprzedane długo przed premierą a podstawowej wersji też już nie ma, czekam kolejne półtora miesiąca i co się dowiaduję?! że teraz gra kosztuje 20 zł więcej i ciągle wysłuchuję że gra jest słaba! więc Skąd ta cena! Do tego dochodzi moje fanbojstwo do Diablo przez co muszę mieć dodatkowo książkę diablo III:Zakon pomimo tego że mało książek czytam, słuchawki spod znaku diablo kosztują 500 zł a myszka 250 zł więc generalnie cały ten świat jest za przeproszeniem pop............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować