Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - kolejna dostawa! Zamawiajcie już dziś!

81 postów w tym temacie

Hmmm... Miałem grę kupować ale jak słyszę o tych błędach, bugach, CENIE to mi isę odechciewa i nie kupie. Tak jak to było z Wieśkiem 2 kupiłem po premierze a łatam grę od miesięcy. Poczekam z 2-3 miechy aż większość naprawią, cena spadnie do 17-180 i w tedy kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić, ale się wstrzymuje. Poczekam jakieś 2-3 miechy aż stanieje do 170-190 PLN. Żeby nie było tak jak z Wieśkiem 2. Kupiłem go a do teraz go łatam tymi patchami. Njalepsze jest to że jeden z patchy nie pozwalał mi odpalić gry przez co musiałem all ładki instalować ręcznie bez tej konkretnej. Poczekam aż diabolo zostanie załatane itd. aż słabo się robi jak słyszę o tych bugach, błędach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, pre-order odpaliliśmy prawie rok przed premierą, na kolekcjonerkę w marcu - fani mieli multum czasu na zakup. Teraz znowu odpalamy zamówienia, bo pomimo tych "błędów i bugów" gra jest natychmiast rozchwytywana i znika każda ilość. Ludzie zawsze będą narzekać, to u nas normalne - ale nie należy wierzyć we wszystko co piszą w necie ;)

Mordant-> to jakoś 3-4 kwartał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:01, golic napisał:

Dwa baty? Dlaczego zmieniliście i podbiliście cene w stosunku do poprzedniej? Niech ktoś
mi wytłumaczy dlaczego towar starszy ma wyższą cenę w sklepie? To nie EURO gdzie łatwym
sposobem zarabiacie kase na aktualnym trendzie.

Bardzo nieładnie gram. Nie zamierzam nabijać Waszej kabzy i kupie w sklepie taniej. Dziękuję
za uwagę.



Bo to nie zamówienie przedpremierowe. Teraz będzie w normalnej cenie. I tak taniej niż na stronie blizza za sam cod aktywacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:58, Moooras napisał:

Mimo wszystko wolę poczekać aż zejdą z ceną poniżej stówy :)

ha , ha ,ha dowcipniś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dać 200 za taką grę a nie inne, w dzisiejszych czasach z tych dużych a to nie jest drogo jeszcze gdzie indziej ceny, skaczą nawet do 240.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu wypalili więcej kopii - nawiasem mówiąc jeśli ktoś chce to moge mu "przekazać" swoją wersję "do sprawdzenia".

Róźnie może być z odczuciami co do sensowności zakupu jeśli się widziało jedynie betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - gram od premiery (udało mi się kupić za 155 zł w MediaExpert - były 3 sztuki na cały sklep), ale z tym co wiem dzisiaj o grze, to nie zdecydowałbym się na zakup ponownie. Gra klimaycznie jest słabsza do części drugiej (od Diablo 1 to już w ogóle kosmos).
Gram prawie codziennie, ale jak tylko pojwi się gra, która mnie zainteresuje, to odstawiam D3 beż żalu.

Podsumowując - legenda została zabita, a to co teraz robi Blizzard polityką cenową i Real Money Auction House to już prechodzi ludzkie pojęcie. To już nie jest robienie gier, to już jest (tylko i wyłącznie) czysty biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena 199zł to już jest finalna czy w dniu dostawy będzie taniej? bo tak chce kupić jeszcze jedną kopie, ale jak za EK płaciłem 350zł do za normal płacić 200zł trochę sie nie opłaca, bo jednak na Ah tak jak ludzie piszą nie jest łatwo zarobić trzeba dużo farmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 15:22, qq_MoaR napisał:

Ja poczekam aż będzie jako dodatek do gazety wyborczej.

No to się nie doczekasz bo Blizzard raczej nie jest skory do udostępniania swoich gier jako dodatek do gazety. W naszym kraju tylko raz się to zdażyło i miało to miejsce 8 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 20:29, MrCuQieras napisał:

/ciach/

Kupiłem EK w zeszłym tygodniu za 510 zeta bez najmniejszych problemów - dla chcącego nic trudnego. ;) "Funkel nufka": nawet z folii nie była wyjęta, a ja nie zerwałem folii z artbooka mimo, że kusi mnie niemiłosiernie, aby go przejrzeć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 09:51, Boro666 napisał:

Czemu ta gra nie jest po 69zl?


bo wydawca zadecydowal inaczej. glupie pytanie, glupia odpowiedz.

Dnia 20.06.2012 o 09:51, Boro666 napisał:

Dla mnie nie jest warta wiecej.


I co nas to obchodzi ? Mi jak cena nie odpowiada to szukam czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, dziękuje Ci za to że udało mi się nabyć tę grę w dniu premiery za "głupie" 154 zł. Zwłaszcza że gra znacznie odbiega klimatem od dwójki i nie daje tyle funu. Nie powinna kosztować więcej niż 129zł.

Swoją drogą, komuna wróciła ? Pierwszy raz w moim życiu spotykam się z sytuacją że nie można nabyć tak rozchwytywanego produktu. Szukasz gry, a tu nie ma jej od miesiąca na pólkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak w sklepie np. real , media markt zloze zamowienie , tzn wpisze sie na liste oczekujacych , to jak Wy ( gram.pl ) to zrobicie skoro pewnie znowu wszystkie sztuki zostana wyprzedane , zanim gdziekolwiek trafia na półki ??? Żeby nie było tak , że teraz wszystkie sztuki zostana wyprzedane, a reszta trafi do miast typu kraków itp. i do sklepu w którym złożyłem zamówienie gra trafi po wakacjach ... //////////
I Druga rzecz. Jak złożyłem zamówienie za 160 zł, to gra trafi do sklepu za droższą cene ? Czy to sami sobie w hipermarkecie cenę wybiorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować