Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #260: Którą klasą postaci grasz w Diablo 3?

36 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2012 o 20:58, Yaboll29A napisał:

Do wszystkich którzy płaczą że gra jest za droga. W innych krajach tyle kosztuja gry
na PC.

W innych krajach jakoś nie zauważyłem by gra kosztowała 200euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 21:52, jaro787 napisał:

W innych krajach jakoś nie zauważyłem by gra kosztowała 200euro...


Jeżeli już coś piszesz to rób to z głową, ponieważ 200zł to nie 200euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja należę, do tej zacnej kasty, która olewa Diablo 3 :) Grałem kiedyś w 2 i doszedłem do końcówki 2 aktu, ale mnie jakoś nie zachwyciła. Nie przepadam za Hack''n''Slashami, nie lubię widoku z góry(chyba że strategie) wolę gry RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to powiem że gra jest świetna jak dla mnie wciągająca na pewno gram wszystkimi klasami po trochu wbijam im 60 jednak częściej gram Czarownikiem za grę wydałem 261 zł i nie żałuję zakupu jedynie co mnie boli w tej grze to od czasu w prowadzenia patcha 1.03 ceny na inferno za naprawę eq resztę jest wszystko ok lekko mówiąc bez dobrego eq możecie pomarzyć o inferno jeśli chodzi o politykę Blizzarda robią jak chcą nie słuchają fanów anie powinni tego robić nie mam do nich pretensji jak inni o serwery itp jedyny problem który mogli by naprawić w inferno to zmienić przesadną cenę naprawy eq no i może w 2 3 i 4 akcie powinny dropić same itemy 60 anie od 50+ z 60 lecą 1 akt ok ale 2 wzwyż to już przesada żeby dopiły itemy na 50+ resztę jest naprawdę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 23:44, Joistik napisał:

Szczerze to powiem że gra jest świetna jak dla mnie wciągająca na pewno gram wszystkimi
klasami po trochu wbijam im 60 jednak częściej gram Czarownikiem za grę wydałem 261 zł
i nie żałuję zakupu jedynie co mnie boli w tej grze to od czasu w prowadzenia patcha
1.03 ceny na inferno za naprawę eq resztę jest wszystko ok lekko mówiąc bez dobrego eq
możecie pomarzyć o inferno jeśli chodzi o politykę Blizzarda robią jak chcą nie słuchają
fanów anie powinni tego robić nie mam do nich pretensji jak inni o serwery itp jedyny
problem który mogli by naprawić w inferno to zmienić przesadną cenę naprawy eq no i może
w 2 3 i 4 akcie powinny dropić same itemy 60 anie od 50+ z 60 lecą 1 akt ok ale 2 wzwyż
to już przesada żeby dopiły itemy na 50+ resztę jest naprawdę ok


Zalecam interpunkcję :P

Ja grałem łowcą demonów, ale po przejściu normala gra mi się znudziła. Brakuje mi takiej ''złożoności'' rozwoju postaci jak w D2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam D3, grałem, wiedziałem wielei niestety nie porwało mnie. Dlatego teraz zapisalem że "Nie gram w Diablo 3" i poważnie zastanawiam się nad jego sprzedażą puki ceny są atrakcyjne.
Obserwując to ile ludzi zrobi/zrobiło podobnie jak ja, uważam że ta gra to porażka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 16:02, MqDF napisał:

z tego co wiem w grze nie ma klasy szaman jest witch doctor

W polskiej wersji gry ta klasa postaci nazywa się szaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli już coś piszesz to rób to z głową, ponieważ 200zł to nie 200euro.

Powinieneś sam stosować się do własnych rad x) 200 zł to nie 200 euro, ale powiedzmy, że Polak zarobi 1500 zł i na grę musi wydać 200 zł, a w Unii pracownik zarobi 1500 euro, a na grę nie będzie musiał wybulić 200 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło. Ale cóż większość ludzi to hejterzy i wolą coś napisać nim przemyślą o co komuś chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 18:33, Daros_93 napisał:

Nie gram, bo to gra firmy, która zrujnowała i zabrała cały fun z wowa...Tak więc szkoda
kasy na jakiś crap dla casuali ;)


Boże... Widzisz, a nie grzmisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 11:03, Piernikowaty napisał:

> Nie gram, bo to gra firmy, która zrujnowała i zabrała cały fun z wowa...Tak więc szkoda
> kasy na jakiś crap dla casuali ;)
Boże... Widzisz, a nie grzmisz....

Przeca to chyba jeszcze dziecko lub najzwyczajniejszy w świecie troll ... daj sobie z nim spokój :-)
Co do Quizu. Of kors Wizard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować