Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz premierowy zwiastun gry Civilization V: Bogowie i Królowie

13 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2012 o 15:50, bonescraper napisał:

Heh. Jak ktoś nie ma ochoty na czekanie do 26 czerwca, chiałby kupić taniej i przy okazji
ominąć Cenędzę... Polecam http://www.greenmangaming.com/

Razem z kodem zniżkowym (CIVIL-IZATI-ONGOD) zapłaciłem 23 dolary (czyli koło 77 zł),
i już mogę korzystać z dobrodziejstw dodatku.


Przecież i tak jeszcze nie wyszło na steamie (22.06), więc powinno dać się tylko pre-loadować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już kilka gier na gmg i nie miałem żadnych problemów. Płaci się w $ i często maja rabaty co czasami zbija cenę poniżej sugerowanej w sklepach pl. Dobra opcja dla tych, którzy nie lubią bawić się w zbieranie makulatury/plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:40, SmokeY napisał:

Kupiłem już kilka gier na gmg i nie miałem żadnych problemów. Płaci się w $
i często maja rabaty co czasami zbija cenę poniżej sugerowanej w sklepach pl. Dobra
opcja dla tych, którzy nie lubią bawić się w zbieranie makulatury/plastiku.

Dzięki. Jeszcze jedno pytanie: Zakupioną grę/CDk-key można podpiać pod Steam/Origin czy nie? Dziękuję z góry za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:59, Zb4wiciel napisał:

To zależy od gry. Jeśli można/trzeba, zazwyczaj jest adnotacja przy danej grze.

Ogółem pod Origina powinno dać się podpiąć wszystko w miare nowe od EA, a pod Steama
tylko gry Valve''a i inne wymienione na liście: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

Dzięki. Osbiście zastanawiam się nad kupnem "Rockstar Pass''a" za niecałe 23,99$. Jednak samego "MP3" zakupiłem w Polsce w wersji pudełkowej wydanej przez Cenegę. Jak myślicie czy kod do tego zestawu przyszłych DLC kupiony na Green Man Gaming zadziała na mojej wersji "Maxa"? Jak ktoś wie, to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest świetny. Raz napotkałem się nawet na tekst, że powinien on już być dostępny w podstawce. Zgadzam się z tym ponieważ zachęcił mnie on do kupna podstawowej wersji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 15:50, bonescraper napisał:

Heh. Jak ktoś nie ma ochoty na czekanie do 26 czerwca, chiałby kupić taniej i przy okazji
ominąć Cenędzę... Polecam http://www.greenmangaming.com/

Razem z kodem zniżkowym (CIVIL-IZATI-ONGOD) zapłaciłem 23 dolary (czyli koło 77 zł),
i już mogę korzystać z dobrodziejstw dodatku.


Bardzo fajny sklepik!! Właśnei kupiłem, dodałem do steama i mi się ściąga :]]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 15:50, bonescraper napisał:

Heh. Jak ktoś nie ma ochoty na czekanie do 26 czerwca, chiałby kupić taniej i przy okazji
ominąć Cenędzę...


Ile razy mamy prosić, żeby nie przekręcać w sposób obraźliwy różnych nazw? Degrad -1 mam nadzieję pozwoli to zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 00:39, Wojman napisał:

Ile razy mamy prosić, żeby nie przekręcać w sposób obraźliwy różnych nazw? Degrad
-1
mam nadzieję pozwoli to zapamiętać.

Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza Cenędza

możesz dać bana wszystko jedno, kupiłem u was parę gier ale żadnych bonusów za to przecież nie dostaje, więc konto też odrazu wykasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować