Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doom 3 BFG Edition z dokładną datą premiery, znamy też ceny

26 postów w tym temacie

Trzy części dooma i dodatek za 30e... troszkę drogo ale propozycja do przemyślenia. Ciekaw tylko jestem czy ta odnowiona grafika jest taka samo dobra jak po wszystkich autorkich modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grafika jest porawiona na zasadzie dodajmy kilka nowych małych pierdołek i rzdzielczości to za taką kasę to ja podziękuję.
Musiało by to być na podobnych zasadach jak Halo Aniversary żeby było warte swojej ceny, tam naprawdę była spora różnica. A opcja przełączanai w locie grafika stara/nowa, ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda, ale... http://www.youtube.com/watch?v=EWgDfijUPFQ To jest gameplay z nie "poprawionej" wersji w 1080p, wygląda tak samo jak ta ich "poprawiona", więc ja uważam że powinni, albo lepiej poprawić grafikę, albo spuścić troche z ceny bo 128,20pln(30 euro przy obecnym kursie 4,2733) nie bardzo chce być tak wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 18:23, kaczek93 napisał:

Oby tylko takie coś nie weszło na stałe do kanonu gier.
Chodzi mi o wydawanie podrasowanych starszych gier i ponowna próba ich sprzedaży.

A ktoś każe Ci takie remake''i kupować? No właśnie, nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 18:28, Henrar napisał:

A ktoś każe Ci takie remake''i kupować? No właśnie, nikt.

To znaczy że nie mogę wyrazić o tym swojego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 18:23, kaczek93 napisał:

Oby tylko takie coś nie weszło na stałe do kanonu gier.

Weszło. Sony i inni robią tak od 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 18:56, Dared00 napisał:

> Oby tylko takie coś nie weszło na stałe do kanonu gier.
Weszło. Sony i inni robią tak od 2009 roku.

Tylko że nie chodzi mi o edycja HD bo tam po prostu jest jedynie podbita grafika i dodane trofea itp.
Chodziło mi o to że może nastać moda na wydawanie starych gier już nie tylko z podbitą grafiką ale i solidnie spatchowanych, usprawnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbita jest tylko grafika na konsolach a i to głównie względem wersji Xboxowej a nie PC (tak samo jak wydania HD gier, które ukazały się na PC nie mają poprawionej grafiki względem tej platformy, a PS2, GCN czy Xbox. Wersja na blaszaki i tak ma grafikę lepszą niż te nowe wydania). Sama wersja PC będzie taka sama jaka była, z tą różnicą, że będzie wydaniem zbiorczym z nowym dodatkiem i 2 pierwszymi częściami. Cenowo gracze (przynajmniej za granicą) będą mieli korzystniejszą ofertę od obecnej. No i oczywiście całkiem nowy dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wydadza w Polsce, a jak tak to w jakiej cenie. Znajac zycie to cenę...ga. Ale chyba problemow specjalnie byc nie powinno. W koncu to wydanioe "ostateczne". Moze sie skusze.

uff prawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 19:26, Crew_900 napisał:

za co taka cena ? Przecież grafiki nawet nie poprawili...


Ultimate Doom - 9,99 euro
Doom 2 - 9,99 euro
Doom 3 - 19,99 euro
Doom 3 - Resurrection of Evil - 8.99 euro

Obecne ceny na steamie. Dodajmy do tego, że gracze dostaną całkiem nowy, siedmio levelowy, dodatek a nie wiadomo czy Doom 2 będzie sam czy z dodatkami (oczywiście nie wiadomo też czy Doom 1 będzie w wersji Ultimate czy bez dodatku, ale na steamie tylko taka jest).

Więc cena i tak jest niższa jakbyś miał kupować to oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za starego kotleta podziękuję, ale przy okazji podziękuję również za przypomnienie o tytule - trzeba poszukać pudełka i pograć - odpowiednie mody i gra będzie prezentowała się nie gorzej niż to BFG za 30 "erło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę, ale to wcale nie wygląda jakoś rewelacyjnie, sam D3, wyglądał pięknie w dniu premiery i gotował procesory, a to w sumie nie wiem czy nie wygląda gorzej niż D3 z texture packiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować