Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yuke`s otrzymuje licencję na Lingerie Football League

13 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2012 o 21:11, Witka1995 napisał:

Czy te dziewczyny nie mogą grać w normalnych strojach? Czy pokazywanie dupy musi być
teraz w każdym miejscu.

Są trzy ''przemysły'' na których zawsze da się zarobić i od których zależą wszystkie inne - wojna, służba zdrowia i sex. Oczywiście wojna dla pieniędzy, nie dla wolności i sprawiedliwości; zdrowie dla pieniędzy, nie dla dobra pacjenta; a sex w imię rozrywki, nie przedłużenia gatunku ;)

@ Kajzus
+1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:11, Witka1995 napisał:

Czy te dziewczyny nie mogą grać w normalnych strojach?

Nie, nie moga. Inczej by sie to nie sprzedalo. Nikt Cie nie zmusza do ogladania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:11, Witka1995 napisał:

Czy te dziewczyny nie mogą grać w normalnych strojach? Czy pokazywanie dupy musi być
teraz w każdym miejscu.

Ameryka... Szkoda tylko, że ich obyczaje są ostatnio tak ochoczo podłapywane przez inne kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 20:57, Alehor napisał:

take dat helmets off plax :x


Heh, jak dobrze poszukasz to zobaczysz, że nie tylko kaski zdjęły. Pierwsza P, ostatnia Y. ;)

Obejrzałem kilka fragmentów meczów i laski grają naprawdę ostro - to wbrew pozorom nie są zapasy w kisielu. Gdyby nie te stroje, byłaby to poważna liga. Cóż, może kiedyś się to zmieni, ale raczej nieprędko (trend odkrywania jest silnie obecny w innych dyscyplinach np. siatkówka plażowa, lekkoatletyka, tenis). Inna sprawa że pełne stroje w tym amerykańskim rugby wcale nie zapewniają szczególnej ochrony.
http://www.youtube.com/watch?v=jCuGNEZBTm4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:29, Vojtas napisał:

Inna sprawa że pełne stroje w tym amerykańskim
rugby wcale nie zapewniają szczególnej ochrony.

Teoretycznie porzadny kawał plastiku jest łatwo wyciągnąć z klatki piersiowej lub czaszki... z drugiej strony podobne pierdoły można mówić o chłodnicy samochodowej ;P
Tak czy siak sport z tego na razie nijaki, ale ma potencjał by przestac być tylko festiwalem półgołych pośladków. W końcu siatkówka plażowa kobiet powstała tylko w celu przyciągania ludzi na trybuny tym właśnie, a w halowej był skandal na temat zmian FIVB do regulaminowych strojów. Najpierw kasa, potem sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to w którymś odcinku CSI: NY i myślałem że to tylko taki wymysł jest, a tutaj takie buty. Czy to jest dobry pomysł na grę nie wiem, bo nie jestem fanem footballu amerykańskiego. Jest na co popatrzeć, ale wolę grać w Blood Bowl niż Maddena czy LFL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:11, Witka1995 napisał:

Czy te dziewczyny nie mogą grać w normalnych strojach? Czy pokazywanie dupy musi być
teraz w każdym miejscu.

Czy dziewczyny w Lingerie Football League mogłyby grać w normalnych strojach?

Pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować